Skopje lennupiletid

Kuidas broneerida parima hinnaga lennud Skopjesse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Sõrmi kibekiiresti broneerima paneva hinnaga lennuväljumiste avastamine Skopjesse pole alati hõlbus. Ent turu hinnataseme teadmine ja võimaluste tundmine on oluline. Sest kui sul on otsus tehtud Skopjesse reisida, siis on ilmselgelt loogiline teha seda soodsama hinnaga. Mis põhjusel puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnasildiga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Skopjesse
stoimilov / Shutterstock

Missugused on veel tasuta lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel turvalisi lennupiletite hindade võrdlusportaale. Otsusta ja haara kohe odavad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Skopje lennupiletid tasub ära võtta?

Skopjesse reisimiseks tasub arvestada, et enam kui 181 eurot maksvad lennupiletid on tsipa kallivõitu. Igasugune hind, mis on vähem kui 106 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Skopje lennud reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisifirmad võtavad endale preemiaks piletite vahendamisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mida peab tarbija omast taskust kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud tavaline reisile mineku kulu.

Tänapäeval ei ole kuskilt otsast reaalne 7 €, 9 € või kogunisti 17 € lisatasudeks maksta. Iseseisvalt Skopjesse reisi planeerides ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisinõustajate ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” variant.

Leia soodsad lennupiletid Skopjesse

Skopje lennureisid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Skopjesse reisimise hoopiski algusega Riiast. Elades Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse linnadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi otsides lennupileteid väga kaugetesse sihtkohtadesse, ei pruugi Helsingist või Riiast lennu alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant silmapaistvaid kampaaniaid just linnadest. Muuhulgas mitmesuguste lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse.

Uuri mõne hetkega sobilikke kuupäevi Skopjesse

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Skopje ja vali klappivad lennupäevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Skopje lennupiletite hinnatase ja firmad

Enamjaolt platseeruvad Skopje lennureiside hinnad vahemikku 127 eurot kuni 201 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida saad paika määratud aegadeks piletite jahtimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Turkish Airlines ja odavlennufirmad.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt toodud turule korralikke maiuspalu. Viimase aastakümne odavaimad piletihinnad on Tallinnast Skopjesse olnud umbkaudu 88 eurot. Selliste piletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna need lähevad mõnikord mõne tunniga kaubaks.

Lennufirmade kampaaniad Skopjesse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Soovitame uurida Skopje tripi jaoks, kas nüüd on käimas mingisugust mõnusat müüki. Võimalik on kokkuvõttes säästa küllaga raha. Alati ei pea otseselt kampaania sihtkohtade seas Skopje lende olema esile toodud. Toome suvalise näidisolukorra. Kui tahad saada lende Menorcale, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air suurmüük algusega Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada promokampaania käigus säästlikumalt otse Berliini lennujaama. Sealt kandist on reaalne otsemaid edasi lennata. Pealegi palju odavamate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Me hoiame laiematel promokampaaniatel silma peal. Uuri sujuvalt Reisitark.ee lennukampaaniate rubriiki ja omandad koheselt panoraamvaate, millised ostumürglid hetkeseisuga ilma teevad. Leia odavad lennupiletid Skopjesse

Kontrolli Skopje lennuleide

Paindlikuma graafiku korral on suurepärane mõte uudistada, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diililehti, mitmesuguste võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et teha kindlaks madala hinnaga Skopje lennud.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete reisileidude loosungi all nii mõnigi kord kõrge hinnaga rämpsu. Enne iga uue diili levitamist kontrollime oma jõududega kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Skopje lende on mõistlik piiluda ostukorvist

Reisitark valmistab koos DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Võid leida odavaimad lennuvariandid Skopjesse taolisest mastaapsest ülevaatest.

Taustal olev idee on alati tõeliselt lihtne ja otsene. Vaatame kindlal ajaperioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Skopje piletid üle. Pärast jagame neid reisiplaneerijatega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei leia ülevaatest lende Skopjesse või on artikkel juba lootusetult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna näitame selles artiklis palju muid tööriistu keskmisest odavamate lendude leidmiseks.

Lennukompaniide kampaaniad Skopjesse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei plaaniks, lennufirmade soodusmüügid teevad reisi soodsamaks. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kel ei ole kindlad lennuajad niivõrd tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud kampaaniad tegelikkuses võrdlemisi mõistlikuks. Näiteks saaksid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 260-eurosest eripakkumisest Barcelonast Lõuna-Ameerikasse.

Täiesti esimene tunne “No mida, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis võimalusega saada reis iseäranis taskukohaselt. Mõnikord annab sel viisil täitsa ägedaid reisikombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mingis suurlinnas. Samaaegselt annab see võimaluse veelgi enam maailma paiku näha ja kogu reisi isegi veel kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Skopje lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Skopje-Tallinn keskmiselt 88 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et selliseid megapakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Selge see! Odavaima maksumusega lennud võivad olla ainult 88 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Harilikud edasi-tagasi lendude hinnad paiknevad Tallinn-Skopje suunal vahemikku maksumuses 128 eurot kuni 211 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades olulisel määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse enam kui 1000 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top