Menorca lennupiletid

Kuidas soetada eriti hea hinnaga lennupiletid Menorcale?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas siis ikkagi tasku pista tavapärasest odavamad lennupiletid Menorcale? Palju polegi nende leidmiseks vaja teha, vaid lihtsalt alusta selle artikli läbi lugemisest! Just niivõrd lihtne antud teema ongi.

Oleme kokku kogunud tähtsa ringvaate lennupiletite tavalistest maksumustest ja valikutest, kuidas võimalikult hõlpsalt ja kiiresti endale Menorca lennu pardakaardid kotti pista. Ja seda reisi alustades nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga Menorcale
BigDane / Shutterstock

Mis on muud tasuta lendude võrdlussaidid?

Kõrvuta tipptasemel turvalisi lennuhindade võrdlusportaale. Otsusta ja osta kohemaid odava hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Menorca lennupiletid tasub ära napsata?

Menorcale reisimiseks tasub teada, et üle 203 eurot maksvad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Nähes piletihinda, mis jääb alla 113 eurot tasub julgelt ära võtta.

Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks suvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kallimad Menorca lennud reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisivahenduse OÜd nõuavad endale palga maksmiseks lendude müümisel mõnikord eeskujuliku komisjonitasu, mille on sunnitud reisisell enda reisi eelarvest maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud normaalne reisi planeerimise osa.

Nüüd pole sugugi reaalne 4 €, 12 € või kogunisti 16 € lisadeks maksta. Ise Menorcale trippi korraldades ja pileteid šopates saab omada täielikku kontrolli odavaimate lendude saamise osas.

Igal juhul on ise ostmine reisibüroode ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõistlikum lähenemine.

Leia soodsad lennupiletid Menorcale
vivooo / Shutterstock

Menorca lennud Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa kaasmaalastest valib Menorcale reisimise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Omades elukohta Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda ookeanitagustesse paikadesse, ei pruugi tingimata Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine küsitav mõte olla.

Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant silmapaistvaid kampaaniaid täpselt lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Proovi mõne hetkega kõige paremini sobivaid kuupäevi Menorcale

Sisesta sihtkoht ehk Menorca ja vali eelistatud lennupäevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Menorca lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Üldjoontes platseeruvad Menorca lennuotsade hinnad vahemikku 140 eurot kuni 192 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida võid kindlateks kuupäevadeks lendude broneerimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Viimase aastakümne kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Menorcale olnud nibin-nabin 153 eurot. Selliste piletite krabamiseks peab gaasi andma, sest sedavõrd vahvad hinnalangusega piletid müüakse läbi imeruttu.

Lennufirmade kampaaniad Menorcale odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Soovitame tšekkida Menorca reisi jaoks, kas hetkel on möllamas mõnda vinget müüki. Võid päeva lõpuks säästa täitsa korralikult raha.

Iga kord ei pea isegi müügikampaania nimekirjas Menorca lende olema välja toodud. Võtame aluseks juhusliku näidisolukorra. Kui tahad broneerida pileteid mõnele Kanaari saarele, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma kampaania alguspunktiga Tallinnast.

Põhimõtteliselt võid saada promokampaania käigus taskukohasemalt kohale Londoni lennujaama. Sealt on võimalik otsemaid lõpuni välja reisida. Seda palju madalamate piletihindadega Tallinna tšarteritega võrreldes.

Hoiame tähtsamatel sooduskampaaniatel silma peal. Uuri lihtsalt Reisitarga kampaaniate lehte ning omandad sekundiga panoraamvaate, millised ostumürglid praegusel hetkel käimas on.

Leia odava hinnaga lennupiletid Menorcale

Uuri Menorca reisidiile

Paindlikuma ajakava korral on hea mõte uudistada, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diiliportaale, erinevate otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles kaevata super hinnaga Menorca lennud.

Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste lennupakkumiste asemel aeg-ajalt kõrge hinnaga prügi. Enne iga värske kampaania levitamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Menorca lennuotsi on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark koostab koos DELFI reisirubriigiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige odavamad lennuvariandid Menorcale taolisest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Alusidee on alati äärmiselt lihtne ja otsene. Tšekime konkreetsel perioodil täiesti kõik odavaima hinnaga Menorca lennupiletid üle. Jagame diile külastajatega.

Absoluutselt on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid Menorcale või on artikkel juba lootusetult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole hullu, kuna avaldame siin samas terve kamaluga muid tööriistu taskukohaste lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Menorcale

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennukompaniide sooduskampaaniad muudavad reisi odavamaks. Enim kuluvad need ära reisilistele, kellel pole kindlad kuupäevad niivõrd olulised.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha mõttetud lennukampaaniad tegelikult üsna väärtuslikuks. Näiteks võid osta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 272-eurosest erihinnast Milanost Tšiilisse.

Esmane emotsioon “No ja siis, kuskilt Euroopast” asendub hoopis õhinaga saada reis iseäranis taskukohaselt. Vahetevahel saab niiviisi päris ägedaid eelarve kärpeid luua.

Kasvõi pikkade lendude ja odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem maailma paiku avastada ja terve reisi veelgi meeldejäävamaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Menorca lennupiletite kohta

loader-image

Tavalised kahe otsa lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Menorca liinil maksumuse ulatusse 155 eurot kuni 274 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie lennudiile jälgides tunduval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem võimaldab enam kui 1200 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine muuda pileti hinda.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud marsruudil Tallinn-Menorca-Tallinn keskmiselt 81 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et superdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Justament! Parima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 81 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt lendamiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top