Londoni lennupiletid

Mil viisil soetada eriti hea hinnaga lennupiletid Londonisse?

Kuidas soetada hea hinnaga lennud Londonisse tripile minekuks?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Odavate lennuvõimaluste hankimine Londonisse pole alati hõlbus toiming. Aga turuhindade teadmine ning lennupiletite portaalide tundmine on oluline. Sest kui sul on siht Londonisse lennata, siis on päevselgelt mõttekas teha seda madalama hinnaga. Mis põhjusel käia raha välja rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnasildiga?

Leia soodsad lennupiletid Londoni

Millised on muud kvaliteetsed lennupiletite võrdlusportaalid?

Kõrvuta kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite võrdluslehti. Langeta oma valik ja osta kohe taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Londoni lennupiletid tasub ära võtta?

Londonisse reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 211 euro eest müüdavad lennupiletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 137 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Juurdehindlusega Londoni lennud reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisieksperdid võtavad endale preemiaks lennupiletite müümisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mida peab puhkuseplaneerija enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud loomulik reisi eelarve kulurida.

Tänapäeval ei ole kuskilt otsast ratsionaalne 4 eurot, 10 eurot või isegi 15 eurot lisadeks maksta. Ise Londonisse trippi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma judinaid tekitavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisinõustajate ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” variant.

Leia soodsad lennupiletid Londoni

Londoni lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Londonisse reisimise hoopiski algusega Riiast. Oletame, et elad Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad paljudesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi jahtides lennupileteid eksootilisematesse riikidesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant silmapaistvaid pakkumisi just sõlmjaamadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside massilised allahindlused piletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Proovi hetkega klappivaid reisi kuupäevi Londonisse

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk London ja vali sobivad kuupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Londoni lendude hinnatase ja vedajad

Harilikult platseeruvad Londoni lennupiletite hinnad vahemikku 147 eurot kuni 181 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida võid kindlateks aegadeks piletite otsimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja Wizz Air.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt paisatud lennupiletite turule tõelisi maiuspalu. Viimase aastakümne kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Londonisse olnud umbkaudu 6 eurot. Selliste hindade krabamiseks peab kähku tegutsema, sest sellise mastaabiga vahvad hinnaüllatused müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Lennufirmade kampaaniad Londonisse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad ikka ja jälle soodusmüüke. Soovitame uurida Londoni tripi teostamiseks, kas nüüd on toimumas mingisugust kasulikku suurmüüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa palju raha. Alati ei pea otseselt müügikampaania nimekirjas Londoni lennupileteid nähtaval olema. Võtame aluseks täiesti juhusliku lähteülesande.

Soovides saada lende Mallorcale, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kampaania alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada selle käigus odavamalt kohale Berliini lennujaama. Sealt kandist saab otsejoones lõpuni välja põrutada. Pealegi kõvasti eeskujulikemate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna.

Hoiame eranditult tähtsamatel promokampaaniatel kenasti silma peal. Kontrolli ruttu meie lennukampaaniate lehte ning omandad hetkega 360° vaate, mis “hullud päevad” hetkel esiplaanil on. Leia odavad lennupiletid Londoni

Vaata Londoni reisidiile

Vabama graafiku puhul tasub uudistada, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime pidevalt läbi diilisaite, paljude võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et leida suurepärase hinnaga Londoni lennupiletid.

Ausalt öeldes jagatakse tõeliste lennudiilide asemel ikka ja jälle kallist rämpsu. Enne iga värske hindade ülevaate postitamist kontrollime oma jõududega kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Londoni hindu on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark valmistab koos DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist lendude hinnavaatlust. Teoreetiliselt peaksid saama leida absoluutselt madalaima hinnaga lennupiletid Londonisse taolisest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Aluseks olev idee on igal korral väga otsekohene. Vaatame konkreetsel perioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Londoni piletid üle. Jagame leide reisisõpradega.

Igal hetkel on võimalik, et sa ei tuvasta ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on ülevaade juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole muret, kuna näitame siin samas palju-palju teisi tööriistu keskmisest soodsamate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Londonisse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kellel ei ole konkreetsed kuupäevad sedavõrd tähtsad.

Vahel võivad osutuda pealtnäha mõttetud lennukampaaniad tegelikult üllatavalt kasulikuks. Näiteks saaksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 220-eurosest kampaaniahinnast Barcelonast Argentinasse.

Esmane emotsioon “Hähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis võimalusega osta reis iseäranis odavalt. Mõnikord saab sel viisil päris huvitavaid reisikombinatsioone teha.

Kasvõi kaugmaalendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus veeta ööd mingis suurlinnas. Samal ajal annab see võimaluse veel rohkem maailma paiku avastada ja kogu tripi veel kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Londoni lennupiletite kohta

loader-image

Tavalised edasi ja tagasi lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-London liinil piirjoonte vahele summas 55 eurot kuni 92 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie lennuleide jälgides tajutaval määral keskmiste hindade pealt säästa.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem võimaldab üle tuhande lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine muuda pileti hinda.

Kõige parema hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud suunal Tallinn-London-Tallinn keskmiselt 10 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et isuäratavaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Täielikult! Odavaima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla ainult 10 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt lendamiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top