Rimini lennupiletid

Mil moel saada hea hinnaga lennud Riminisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Keskmisest odavamate lendude endale krabamine Riminisse pole alati just lapsemäng. Aga turu tavaliste hindade teadmine ning alternatiivide tundmine on oluline. Sest kui sul on idee Riminisse trippida, siis on igal juhul loogiline teha seda parema hinnaga. Miks käia raha välja rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Riminisse

Mis on veel kvaliteetsed lennupileti hindade võrdlussaidid?

Võrdle kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite võrdlussaite. Tee otsus ja osta kohe odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Rimini lennupiletid tasub ära krabada?

Riminisse reisima minekuks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 219 euro eest müüdavad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Nähes piletihinda, mis jääb alla 114 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kopsakama hinnaga Rimini lennud reisiekspertidelt

Tüüpilised reisibürood võtavad piletite müümisel tihtilugu korraliku summa, mille peab reisisell enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud tavaline reisi eelarve kulurida.

Nüüd ei ole kuskilt otsast vastuvõetav 2 €, 10 € või kogunisti 15 € lisatasudeks välja käia. Ise Riminisse trippi planeerides ja pileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes parem tegu.

Leia odava hinnaga lennupiletid Riminisse

Rimini lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa eestlastest valib Riminisse reisimise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib fakt, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki head hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse suundadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Ise kui sa planeerid teekonda ookeanitagustesse riikidesse, siis ei pruugi Helsingist reisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant silmapaistvaid reisidiile neist linnadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Helsingist Kariibi mere saartele.

Uuri kohe klappivaid kuupäevi Riminisse

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Rimini ja määra eelistatud päevad. Võrdle mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Rimini piletite hinnatase ja lennufirmad

Enamjaolt jäävad Rimini lennuotsade hinnad vahemikku 140 eurot kuni 193 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida saad kindlateks aegadeks lendude otsimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt paisatud turule korralikke kompvekke. Lähiajaloo soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Riminisse olnud umbes 144 eurot. Selliste hindade ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest sedavõrd vinged hinnapommid müüakse läbi kibekiiresti.

Lennufirmade kampaaniad Riminisse

Kuhu iganes sa reisi ei plaaniks, lennukompaniide kampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel ei ole kindlad kuupäevad sedavõrd olulised.

Mõnikord võivad osutuda pealtnäha mõttetud kampaaniad tegelikkuses võrdlemisi kasulikuks. Praktiliseks näiteks saad osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 220-eurosest erihinnast Roomast Taisse.

Esimene reaktsioon “Ähh, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis põnevusega broneerida reis iseäranis soodsalt. Vahel saab niiviisi päris põnevaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks pikkade lendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus veeta ööd mingis vahepealses linnas. Samal ajal annab see võimaluse veel rohkem maailma paiku näha ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks teha.

Leia soodsad lennupiletid Riminisse

Jälgi Rimini reisileide Reisitargast

Paindlikkuse puhul on hea mõte uurida, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisisaite, erinevate võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles tuhnida sõbraliku hinnaga Rimini lennud.

Ausalt öeldes reklaamitakse reaalsete reisileidude asemel nii mõnigi kord tõelist prügi. Enne iga uue hindade ülevaate levitamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Rimini lennuotsi on mõistlik piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koos DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada odavaimad lennud Riminisse sellest suurest ülevaatest.

Vundamendina toimiv idee on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Tšekime ette antud perioodil kõik soodsama hinnaga Rimini lennupiletid üle. Jagame diile lugejatega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta ostukorvist lende antud sihtkohta või on ülevaade juba lootusetult aegunud. Ehk aga pole probleemi, kuna näitame siin lehel terve kamalutäie muid võimalusi taskukohaste lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Riminisse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Soovitame tšekkida Rimini reisi jaoks, kas praegu on käimas mingit mõnusat müüki. Võimalik on säästa piisaval hulgal raha. Iga kord ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade seas Rimini lende olema välja toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Kui soovid soetada lennupileteid Kanaaridele, siis võib aidata tuntud odavlennufirma kampaania algusega Tallinnast. Nimelt võiksid saada promomüügi raames odavamalt kohale Berliini lennujaama. Antud lennujaamast on võimalik otsemaid lõpuni välja reisida. Seda märkimisväärselt madalamate lennuhindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame suurematel piletimüükidel korralikult silma peal. Uudista sujuvalt meie lennumüükide sektsiooni ning omandad koheselt panoraamvaate, millised “osturallid” antud päeval suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Rimini lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 93 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab rohkem kui 1000 lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud liinil Tallinn-Rimini-Tallinn keskeltläbi 93 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi tulemas!

Harilikud mõlema otsa piletihinnad paiknevad Tallinn-Rimini lennuliinil vahemikku 124 eurot kuni 212 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides olulisel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top