Niši lennupiletid Serbiasse

Mis moodi otsida head lennud Niši?

Leia odavad lennupiletid Niši
Bojan Zivkovic / Shutterstock
Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Keskmisest soodsamate lennuvõimaluste kätte saamine Niši pole alati kerge toiming. Aga turu keskmiste lennupiletite maksumuste valdamine ja diilisaitide tundmine on tähtis. Sest kui sul on eesmärk Niši trippida, siis on päevselgelt asjalik teha seda madalama hinnaga. Milleks puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga? £PILT1£

Missugused on alternatiivsed tasuta lendude võrdlussaidid?

Võrdle tipptasemel turvalisi lennuhindade võrdlusportaale. Langeta oma valik ja osta kohe mõistliku hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Niši lennupiletid tasub ära krabada?

Niši lendamiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 226 euroga pakutavad piletid on tsipa kallivõitu. Igasugune hind, mis on vähem kui 106 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata odavaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Niši lennud reisibüroodelt

Harilikud reisifirmad haaravad piletite müümisel sageli päris eeskujuliku rahasumma, mille peab tarbija omast taskust tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud loomulik reisile mineku kulu. Tänapäeval pole aga mõistlik 2 €, 11 € või kogunisti 17 € tasudeks maksta. Iseseisvalt Niši trippi planeerides ja pileteid soetades saab omada täielikku kontrolli parimate lendude saamise osas. Igal juhul on ise ostmine reisikonsultantide ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” lähenemine.

Leia parima hinnaga lennupiletid Niši
Bojan Zivkovic / Shutterstock

Niši lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Harilikult jäävad Niši lennuotsade hinnad vahemikku 135 eurot kuni 197 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida võiksid fikseeritud kuupäevadeks lendude broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt toodud turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Niši olnud umbes 87 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest sellise mastaabiga vägevad hinnapommid müüakse läbi uskumatult kiiresti.

Testi mõne hetkega klappivaid reisi kuupäevi Niši

Pane sisse sihtkoht ehk Niš ja määra eelistatud lennupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Niši lennud Riiast või Helsingist

Osa reisilistest valib Niši lendamise hoopistükkis algusega Riiast. Oletame, et elad Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi otsides lennupileteid kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi Riiast lennu alustamine kehv idee olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant väga häid reisidiile just nimelt nendest linnadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Soomest Kariibi mere saartele.

Lennufirmade sooduskampaaniad Niši

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennufirmade sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisisõpradele, kel pole kindlad lennuajad sedavõrd olulised. Mõnikord võivad osutuda pealtnäha kasutud odavmüügid reaalselt võrdlemisi väärtuslikuks. Praktiliseks näiteks võid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 260-eurosest eripakkumisest Berliinist Aafrikasse. Täiesti esimene tunne “Pff, mingist suvalisest EL linnast” asendub õhinaga osta lennureis iseäranis taskukohaselt. Vahetevahel saab sel viisil täitsa huvitavaid reisikombinatsioone teha. Kasvõi pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samaaegselt viib see võimaluseni rohkem maailma paiku nautida ja kogu reisi veelgi unustamatumaks teha. Leia soodsad lennupiletid Niši

Vaata Niši reisidiile

Paindlikuma graafiku puhul tasub heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime pidevalt läbi diililehti, mitmesuguste otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles tähendada soodsa hinnaga Niši lennupiletid. Ausalt öeldes jagatakse tõeliste lennuleidude asemel aeg-ajalt hingehinda maksvat saasta. Enne iga värske diili levitamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Niši lende on mõttekas uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koos Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige säästlikuma hinnaga piletid Niši taolisest mastaapsest kokkuvõttest. Taustal olev idee on alati tõeliselt lihtne ja otsene. Tšekime kindlal ajaperioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Niši lennupiletid üle. Seejärel jagame diile külastajatega. Hetkel on tõenäoline, et sa ei leia ülevaatest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult aegunud. Äkki pole hullu, kuna pakume siin lehel küllaga teisi variante keskmisest odavamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Niši odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Hea mõte on uurida Niši tripi teostamiseks, kas praegu on möllamas mingisugust kasulikku odavmüüki. Nii saad säästa küllaga oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade seas Niši lende olema välja toodud. Toome suvalise lähteülesande. Kui tahad soetada pileteid Ibiza saarele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma suurmüük algusega Tallinnast. Nimelt võid saada sooduskampaania käigus soodsamalt kohale Barcelonasse. Sealt kandist on reaalne otsejoones edasi reisida. Seda palju paremate pileti maksumustega Eestiga võrrelduna. Hoiame pidevalt tähtsamatel promomüükidel silma peal. Kontrolli sujuvalt meie lennukampaaniate lehte ning saad hetkega panoraamvaate, missugused müügirallid hetkel suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Niši lennupiletite kohta

loader-image

Loomulikult! Soodsaima maksumusega lennud võivad isegi olla ainult 70 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt lendamiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait võimaldab üle 1000 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud marsruudil Tallinn-Niš-Tallinn umbkaudu 70 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et selliseid megapakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Harilikud edasi ja tagasi lendude hinnad paiknevad Tallinn-Niš lennuliinil piirjoonte vahele summas 163 eurot kuni 272 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades tunduval määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top