Košice lennupiletid

Mil viisil soetada hea hinnaga lennud Košicesse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Jookseme sulle Košice reisi plaanitsemisega viivitamata appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud ennekuulmatute hindadega lennupileteid. Niisiis, liigu aga allapoole, et aru saada, missugused on lennupiletite ootuspärased hinnanivood, parimad lennuvedajad Košicesse siirdumiseks ning mis moel hankida viivitamata selgelt parima hinnaga lennureisid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Košicesse
Kutasi Xenia / Shutterstock

Mis on alternatiivsed usaldusväärsed lennupiletite võrdlusportaalid?

Kõrvuta kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite võrdlussaite. Tee valik ja osta kohemaid taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Košice lennupiletid tasub tasku pista?

Košicesse reisimiseks tasub arvestada, et enam kui 228 eurot maksvad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Nähes piletihinda, mis jääb alla 132 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Juurdehindlusega Košice lennupiletid reisiekspertidelt

Tüüpilised reisieksperdid haaravad piletite hangeldamisel tihtilugu korraliku komisjonitasu, mille peab reisisõber enda rahakotist tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud loomulik reisi planeerimise osa. Uuel kümnendil pole aga normaalne 5 €, 11 € või kogunisti 16 € lisadeks maksta. Ise Košicesse trippi planeerides ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ehmatavate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisibüroode ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” lähenemine. Leia soodsad lennupiletid Košicesse

Košice lennureisid Riiast või Helsingist

Osa reisisõpradest valib Košicesse lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Oletame, et elad Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib fakt, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia õige pea ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse paikadesse, ei pruugi tingimata Riiast reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant vägevaid lennudiile just nimelt nendest sõlmjaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodukad lennupiletitele Helsingi lennujaamast Kariibi mere saartele.

Proovi hetkega kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Košicesse

Pane sisse sihtkoht ehk Košice ja määra eelistatud lennupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Košice piletite hinnatase ja firmad

Enamjaolt asetuvad Košice lennupiletite hinnad skaalale 142 eurot kuni 197 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida võid fikseeritud kuupäevadeks piletite otsimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt toodud lennupiletite turule parajaid kompvekke. Viimaste aastate odavaimad piletihinnad on Tallinnast Košicesse olnud veidi siia-sinna 77 eurot. Selliste piletite broneerimiseks peab gaasi andma, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti mõne tunniga loosi.

Lennufirmade kampaaniad Košicesse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad ikka ja jälle soodusmüüke. Hea mõte on kontrollida Košice tripi odavamaks tegemiseks, kas nüüd on käimas mingisugust kasulikku odavmüüki. Saad säästa korralikult raha. Alati ei pea sugugi soodusmüügi nimekirjas Košice lende nähtaval olema. Võtame aluseks täiesti juhusliku näidisolukorra. Soovides saada lennureisi La Palmasse, siis võib appi tulla Wizz Air välkmüük algusega Tallinnast. Täpsemalt võid saada müügi tulemusena odavamalt kohale Berliini. Sealt kandist on võimalik otsemaid lõppsihtkohta lennata. Ja seda palju eeskujulikemate hindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame eranditult laiematel odavkampaaniatel korralikult silma peal. Kontrolli ruttu meie kampaaniate rubriiki ning saad koheselt panoraamvaate, missugused soodukate rallid hetkeseisuga käimas on. Leia odava hinnaga lennupiletid Košicesse

Vaata Košice reisidiile

Paindliku graafiku puhul on suurepärane idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, paljude võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et teha kindlaks vähese hinnaga Košice lennud. Ausalt öeldes jagatakse reaalsete lennudiilide asemel aeg-ajalt kalli hinnaga prügi. Enne iga värske hindade ülevaate üles riputamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Košice lende tasub uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb partnerluses DELFI reisirubriigiga igakuist lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida odavaima hinnaga lennud Košicesse sellest laiapõhjalisest ülevaatest. Mõte on igal korral äärmiselt lihtne ja otsene. Kontrollime kindlal ajahetkel eranditult kõik soodsama hinnaga Košice lennud üle. Pärast jagame leide lugejatega. Absoluutselt on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba korralikult aegunud. Siiski ehk pole muret, kuna pakume siin lehel terve kamalutäie muid tööriistu taskukohaste lendude leidmiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Košicesse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei planeeriks, lennufirmade sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole fikseeritud lennuajad sedavõrd tähtsad. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud soodusmüügid tegelikult üsna väärtuslikuks. Praktiliseks näiteks võid haarata odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 260-eurosest kampaaniahinnast Pariisist Aasiasse. Esmane tunne “No mida, kuskilt Euroopast” asendub võimalusega saada lennureis iseäranis odavalt. Mõnikord annab niiviisi päris põnevaid reisikombinatsioone luua. Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus veeta ööd mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal aitab see veel rohkem kohti nautida ja kogu reisi isegi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Košice lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Košice-Tallinn umbkaudu 73 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et vau-efektiga diile on tulevikus veelgi laekumas!

Pole küsimustki! Soodsaima maksumusega lennud võivad isegi olla ainult 73 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on vajalik oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Harilikud kahe otsa lendude hinnad platseeruvad Tallinn-Košice suunal piiridesse summas 182 eurot kuni 277 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie lennuleide kasutades tunduval määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab üle 1200 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top