Kasahstani lennupiletid

Mis moodi broneerida head lennud Nur-Sultani?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Käsi kohe broneerima kütva hinnaga reisiväljumiste hankimine Nur-Sultani pole alati just imelihtne. Aga turu tavaliste hindade teadmine ning võimaluste tundmine on oluline. Sest kui sul on plaan Nur-Sultani maanduda, siis on igal juhul mõttekas teha seda soodsama hinnaga. Mis põhjusel anda raha rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Nur-Sultani
Kira0Kirina / Shutterstock

Millised on muud sõltumatud lennupiletite võrdlussaidid?

Kõrvuta kvaliteetseid usaldusväärseid lennuhindade võrdlussaite. Otsusta ja haara kohe mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Nur-Sultani lennupiletid tasub ära osta?

Nur-Sultani lendamiseks tasub teada, et enam kui 310 euroga pakutavad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Nähes piletihinda, mis jääb alla 182 eurot tasub julgelt ära võtta. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kallimad Nur-Sultani lennud reisibüroodelt

Tüüpilised reisinõustajad nõuavad endale palga maksmiseks piletite hangeldamisel võrdlemisi korraliku rahasumma, mille on sunnitud ostja enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud loomulik reisi eelarve kulurida.

Uuel kümnendil ei ole kuskilt otsast normaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot lisatasudeks välja käia. Omal käel Nur-Sultani reisi korraldades ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisikonsultantide ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Nur-Sultani
Evgeniy Gorbunov / Shutterstock.com

Nur-Sultani piletite hinnatase ja vedajad

Üldjoontes platseeruvad Nur-Sultani lennureiside hinnad skaalale 279 eurot kuni 324 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saad paika määratud aegadeks lendude ostmisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Turkish Airlines.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt toodud turule tõelisi kompvekke. Viimaste aastate kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Nur-Sultani olnud nibin-nabin 191 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest sellise mastaabiga ägedad hinnapommid ostetakse väga ruttu.

Proovi mõne hetkega klappivaid reisi kuupäevi Nur-Sultani

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Nur-Sultan ja vali eelistatud lennupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Nur-Sultani lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Nur-Sultani reisimise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse paikadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi plaanides reisi eksootilisematesse riikidesse, siis ei pruugi Riiast reisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle silmapaistvaid kampaaniaid just linnadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Lennukompaniide kampaaniad Nur-Sultani

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei plaaniks, lennufirmade kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel pole kindlad lennuajad nii tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda pealtnäha mõttetud odavmüügid tegelikult võrdlemisi mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 275-eurosest kampaaniahinnast Berliinist Lõuna-Ameerikasse.

Esmane tunne “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis põnevusega saada reis eriti soodsalt. Mõnikord annab sel moel täitsa huvitavaid reisikombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikkade lendude ja odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas viib see võimaluseni veelgi enam sihtkohti näha ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks muuta.

Leia odavad lennupiletid Nur-Sultani
photo20ast / Shutterstock

Jälgi Nur-Sultani reisileide Reisitargast

Paindliku graafiku puhul on hea idee uudistada, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisisaite, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et teha kindlaks säästuhinnaga Nur-Sultani lennupiletid.

Kahjuks reklaamitakse tõeliste reisidiilide pähe aeg-ajalt hingehinda maksvat prahti. Enne iga värske pakkumise jagamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Nur-Sultani lennuotsi on mõttekas kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab partnerluses DELFI reisirubriigiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige taksukohasemad piletid Nur-Sultani sellest mastaapsest ülevaatest.

Kõige aluseks olev idee on ikka ja alati väga otsekohene. Vaatame ette antud ajaperioodil kõik soodsaimad Nur-Sultani lennupiletid üle. Seejärel jagame neid reisisõpradega.

Hetkel on realistlik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid Nur-Sultani või on ülevaade juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole probleemi, kuna näitame selles artiklis palju-palju muid variante odavate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Nur-Sultani odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad ikka ja jälle soodusmüüke. Hea mõte on kontrollida Nur-Sultani tripi teostamiseks, kas nüüd on käimas mõnda ägedat odavmüüki. Nii saad kokku hoida piisaval hulgal raha. Igal korral ei pea isegi kampaania sihtkohtade listis Nur-Sultani lende nähtaval olema. Toome suvalise lähteülesande. Kui soovid saada lennupileteid Santorinile, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air suurmüük Tallinnast lennujaamast. Põhimõtteliselt võid saada promomüügi raames taskukohasemalt otse Pariisi lennujaama. Sealt on reaalne otse edasi põrutada. Seda tunduvalt konkurentsivõimelisemate pileti maksumustega võrreldes Eestiga. Hoiame alati olulisematel suurmüükidel korralikult silma peal. Tšeki sujuvalt Reisitark.ee lennukampaaniate sektsiooni ning saad koheselt 360° vaate, millised soodukate rallid parasjagu suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Nur-Sultani lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud marsruudil Tallinn-Nur-Sultan-Tallinn keskmiselt 188 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Harilikud mõlema suuna lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Nur-Sultan lennuliinil maksumuse ulatusse 289 eurot kuni 356 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi jälgides tunduval määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse üle 1200 lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Selge see! Soodsaima maksumusega lennupiletid võivad olla ainult 188 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top