Plovdivi lennupiletid

Mis moodi hankida säästuhinnaga lennud Plovdivi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Silmapaistva hinnaga lendude avastamine Plovdivi pole alati hõlbus toiming. Ent turuhindade teadmine ja diililehtede tundmine on vajalik. Sest kui sul on siht Plovdivi maanduda, siis on vaieldamatult ratsionaalne teha seda parima hinnaga. Miks anda raha rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Plovdivi
Francesco Bonino / Shutterstock

Millised on alternatiivsed turvalised lennupiletite võrdluslehed?

Kõrvuta parimaid sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlussaite. Tee valik ja broneeri kohe mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Plovdivi lennupiletid tasub ära krabada?

Plovdivi lendamiseks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 161 euroga pakutavad lennud on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 136 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Plovdivi lennupiletid reisifirmadelt

Tüüpilised reisinõustajad nõuavad endale palga maksmiseks lendude hangeldamisel mõnikord korraliku summa, mille on sunnitud puhkuseplaneerija enda rahakotist kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Tänapäeval ei ole sugugi aus 2 eurot, 12 eurot või isegi 14 eurot lisadeks välja käia. Iseseisvalt Plovdivi reisi planeerides ja lennupileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes parem otsus.

Leia odava hinnaga lennupiletid Plovdivi
Mitzo / Shutterstock

Plovdivi piletite hinnatase ja vedajad

Harilikult asetuvad Plovdivi lennupiletite hinnad vahemikku 154 eurot kuni 195 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võiksid kindlateks aegadeks piletite jahtimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt toodud turule korralikke kompvekke. Viimaste aastate odavaimad piletihinnad on Tallinnast Plovdivi olnud veidi siia-sinna 112 eurot. Selliste hindade ostmiseks peab kähku tegutsema, sest niivõrd ägedad hinnapommid müüakse läbi uskumatult kiiresti.

Katseta kohe praegu sobilikke lendude kuupäevi Plovdivi

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Plovdiv ja vali eelistatud päevad. Võrdle hetkega kõiki põhilisi lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Plovdivi lennureisid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Plovdivi reisimise hoopistükkis algusega Helsingist. Kui elad näiteks Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi otsides lennupileteid kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt Helsingist lennu alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt silmapaistvaid reisidiile täpselt sõlmjaamadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside soodukad piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Plovdivi

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei plaaniks, lennufirmade kampaaniad tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisisellidele, kel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd olulised.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha mõttetud kampaaniad reaalselt üsna kasulikuks. Juhusliku näitena saad haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 220-eurosest erihinnast Pariisist Austraaliasse.

Esmane reaktsioon “Mida veel, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis võimalusega saada reis iseäranis soodsalt. Mõnikord saab sel viisil päris ägedaid eelarve kärpeid garanteerida.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal annab see võimaluse veelgi enam maailma paiku nautida ja kogu reisi veel meeldejäävamaks muuta.

Leia soodsad lennupiletid Plovdivi

Jälgi Plovdivi lennudiile

Vabama graafiku puhul on suurepärane mõte heita pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisilehti, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles tuhnida odava hinnaga Plovdivi lennud.

Kahjuks jagatakse reaalsete lennudiilide pähe aeg-ajalt hingehinda maksvat prügi. Enne iga uue hindade ülevaate levitamist kontrollime oma jõududega kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad lennupiletite hinnad üsna, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Plovdivi hindu on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark loob partnerluses DELFI reisirubriigiga igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige soodsamad lennuvõimalused Plovdivi antud suurest kokkuvõttest.

Idee on alati väga otsekohene. Tšekime kindlal ajahetkel täiesti kõik odavaimad Plovdivi lennupiletid üle. Pärast jagame diile reisisõpradega.

Alati on realistlik, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest pileteid Plovdivi või on ülevaade juba korralikult aegunud. Vast pole hullu, kuna näitame selles artiklis terve kamaluga teisi tööriistu keskmisest odavamate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Plovdivi odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Soovitame kontrollida Plovdivi reisi teostamiseks, kas täna on toimumas mingisugust mõnusat odavmüüki. Võimalik on säästa korralikult raha. Alati ei pea isegi kampaania nimekirjas Plovdivi pileteid nähtaval olema. Võtame täiesti juhusliku lähteülesande. Kui soovid broneerida lennupileteid mõnele Kanaari saarele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma välkmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada müügi tulemusena soodsamalt edasi Londonisse. Sealt kandist on võimalik otsemaid lõppsihtkohta reisida. Ja seda palju odavamate pileti maksumustega võrreldes Eestiga. Hoiame eranditult olulisematel odavkampaaniatel korralikult silma peal. Uuri lihtsalt Reisitarga lennumüükide sektsiooni ning omandad koheselt ülevaate, mis “osturallid” praegusel hetkel esiplaanil on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Plovdivi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud liinil Tallinn-Plovdiv-Tallinn keskmiselt 143 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et hüperdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Täielikult! Parima hinnaga lennud võivad olla ainult 143 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt reisimiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Ootuspärased edasi-tagasi lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Plovdiv suunal piiridesse maksumuses 187 eurot kuni 269 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie lennuleide kasutades tajutaval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab rohkem kui 1200 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top