Gdanski lennupiletid

Mil viisil broneerida head lennud Gdanski?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel siis ikkagi hankida tasakaaluka hinnaga lennupiletid Gdanski? Alusta lihtsalt selle postituse läbi lugemisest! Just nii lihtne odavate lennureiside teema ongi. Järgnevatesse lõikudesse olema kogunud põhimõtteliselt täieliku läbilõike lennupiletite tavapärastest maksumustest ja valikutest, mil moel võimalikult ruttu ja kergesti endale Gdanski piletid taskusse susata. Ja seda algusega nii Stockholmist, Riiast, Helsingist kui Tallinnast nii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Gdanski

Mis on muud turvalised lennuhindade võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid usaldusväärseid lennuhindade võrdluslehti. Langeta oma valik ja broneeri kohe odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Gdanski lennupiletid tasub tasku pista?

Gdanski reisima minekuks tasub teada, et enam kui 200 eurot maksvad lennupiletid on tsipa kallivõitu. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 127 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kõrgema hinnaga Gdanski lennud reisinõustajatelt

Tavalised reisibürood võtavad endale preemiaks lendude hangeldamisel sageli päris korraliku rahasumma, mille on sunnitud puhkuseplaneerija enda rahakotist kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud normaalne reisi eelarve kulurida.

Nüüd ei ole sugugi ratsionaalne 7 €, 8 € või kogunisti 15 € lisatasudeks välja käia. Omal käel Gdanski trippi korraldades ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem tegu.

Leia odava hinnaga lennupiletid Gdanski

Gdanski piletite hinnatase ja vedajad

Üldjoontes asetuvad Gdanski lennureiside hinnad vahemikku 140 eurot kuni 211 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saad fikseeritud aegadeks lennupiletite ostmisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Wizz Air ja LOT.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt toodud lennupiletite turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Läbi aegade taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Gdanski olnud umbkaudu 51 eurot. Selliste hindade krabamiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, kuna sellised hinnamaasikad lähevad mõnikord vaid tundide jooksul kaubaks.

Uuri kohe kõige paremini sobivaid kuupäevi Gdanski

Pane sisse sihtkoht ehk Gdansk ja vali eelistatud lennupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Gdanski lennupiletid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisisõpradest valib Gdanski reisimise hoopistükkis algusega Riiast. Kui elad näiteks Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast stardivad kümnetesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi jahtides lennupileteid kaugematesse riikidesse, siis ei pruugi Helsingist lennureisi alustamine halb idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt vägevaid lennudiile antud linnadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Soomest USAsse ja Kariibidele.

Lennukompaniide soodusmüügid Gdanski

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei plaaniks, lennuettevõtete soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kel pole fikseeritud kuupäevad nii olulised.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikkuses üllatavalt kasulikuks. Suvalise näitena võiksid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 275-eurosest erihinnast Londonist Aasiasse.

Esimene reaktsioon “Hähh, kuskilt Euroopast” asendub hoopis põnevusega osta lennureis iseäranis taskukohaselt. Mõnikord saab sel viisil täitsa ägedaid lennukombinatsioone luua.

Näiteks pikkade lendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus võtta öömaja mingis suurlinnas. Samaaegselt aitab see veelgi enam maailma paiku avastada ja terve reisi isegi veel meeldejäävamaks teha.

Leia odavad lennupiletid Gdanski

Uuri Gdanski reisileide Reisitargast

Avatud ajakava korral tasub vaadata, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisisaite, mitmete otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et leida madala hinnaga Gdanski lennupiletid.

Otsesõnu reklaamitakse tõeliste lennupakkumiste pähe ikka ja jälle erakordset prahti. Enne iga uue hindade ülevaate jagamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Gdanski lennuotsi on mõistlik uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Võid avastada odavaimad lennupiletid Gdanski sellest suurest kokkuvõttest.

Taustal olev idee on ikka ja alati äärmiselt lihtne ja otsene. Kontrollime konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik soodsaimad Gdanski lennud üle. Jagame diile lugejatega.

Praegu on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on ostukorv juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna näitame siin samas terve kamalutäie teisi variante taskukohaste lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Gdanski odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub tšekkida Gdanski reisi teostamiseks, kas nüüd on käimas mingisugust ägedat kampaaniat. Saad säästa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi kampaania sihtkohtade listis Gdanski lennupileteid olema välja toodud. Võtame suvalise näidisolukorra. Soovides saada lende Samosele, siis võib appi tulla Wizz Air suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võid saada müügi käigus taskukohasemalt kohale Pariisi lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otsejoones lõppsihtkohta põrutada. Seda kõvasti eeskujulikemate lennuhindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame kogu aeg laiematel odavmüükidel silma peal. Vaata ruttu meie lennukampaaniate lehte ning saad koheselt panoraamvaate, mis soodusrallid hetkeseisuga käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Gdanski lennupiletite kohta

loader-image

Täielikult! Soodsaima hinnaga piletid võivad isegi olla vaid 68 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab enam kui 1000 lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja maksimaalselt 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennuliinil Tallinn-Gdansk-Tallinn ligikaudu 68 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Ootuspärased mõlema otsa lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-Gdansk suunal piirjoonte vahele summas 113 eurot kuni 174 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie lennuleide jälgides nähtaval määral keskmiste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top