Montenegro lennupiletid

Kuidas broneerida säästuhinnaga lennud Podgoricasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Lendame sulle Podgorica tripi plaanide pidamisega koheselt appi! Oleme juba üle kümne aasta taga ajanud legendaarselt odavate hindadega lende. Niisiis, keri allapoole, et saada ülevaade, missugused on lendude normaalsed hinnad, parimad lennufirmad Montenegrosse maandumiseks ning mis moel osta viivitamata praeguse seisuga parima hinnaga lennureisid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Podgoricasse
Stanislavskyi / Shutterstock

Missugused on alternatiivsed sõltumatud lennupiletite võrdlussaidid?

Kõrvuta tipptasemel turvalisi lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee valik ja haara kohe odava hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Podgorica lennupiletid tasub tasku pista?

Montenegrosse reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et enam kui 220 eurot maksvad lennupiletid on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 177 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Podgorica lennupiletid reisikonsultantidelt

Tüüpilised reisifirmad nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite müümisel mõnikord eeskujuliku rahasumma, mille peab piletite ostja enda rahakotist kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud loomulik reisi planeerimise osa. Uuel kümnendil ei ole sugugi reaalne 4 eurot, 8 eurot või isegi 15 eurot tasudeks välja käia. Iseseisvalt Montenegrosse reisi korraldades ja lennupileteid soetades on võimalik tunda kindlust soodsaimate lendude saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam otsus. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Podgoricasse

Podgorica lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Montenegrosse lendamise hoopiski algusega Riiast. Kui elad näiteks Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi planeerides teekonda eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi tingimata Helsingist lennureisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle vägevaid reisidiile just sõlmjaamadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside soodukad piletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Proovi kohe sobilikke lendude kuupäevi Montenegrosse

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Podgorica ja määra klappivad kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Podgorica lennupiletite hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt asetuvad Podgorica lennureiside hinnad skaalale 131 eurot kuni 201 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võid fikseeritud aegadeks lendude ostmisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud lennupiletite turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Montenegrosse olnud umbkaudu 103 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks peab kähku tegutsema, sest sellise mastaabiga vägevad hinnalangusega piletid ostetakse kibekiiresti.

Lennufirmade kampaaniad Montenegrosse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete soodusmüügid tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kellel ei ole konkreetsed kuupäevad nii tähtsad. Vahel võivad kujuneda pealtnäha kasutud odavmüügid tegelikkuses üsna kasulikuks. Suvalise näitena võid osta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 200-eurosest eripakkumisest Londonist Austraaliasse. Täiesti esimene reaktsioon “Hähh, mingist suvalisest linnast” asendub võimalusega osta reis iseäranis odavalt. Vahel annab sel moel päris huvitavaid eelarve kärpeid luua. Näiteks kaugmaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal viib see võimaluseni rohkem sihtkohti näha ja terve reisi isegi veel unustamatumaks teha. Leia odavad lennupiletid Podgoricasse

Vaata Podgorica reisidiile

Paindlikuma ajakava puhul on suurepärane idee uudistada, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diiliportaale, paljude võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et päevavalguse kätte odava hinnaga Podgorica lennupiletid. Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse reaalsete lennudiilide pähe nii mõnigi kord õudsat saasta. Enne iga värske diili jagamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski võimaldab see tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Podgorica lende on mõistlik uurida ostukorvist

Reisitark loob partnerluses Reisijuhiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Võid avastada parima hinnaga lennuvariandid Montenegrosse taolisest suurest kokkuvõttest. Idee on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Tšekime konkreetsel ajahetkel täiesti kõik soodsama hinnaga Podgorica lennupiletid üle. Jagame leide reisisõpradega. Alati on võimalik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba täiesti kehtivuse kaotanud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna tutvustame selles artiklis palju teisi variante keskmisest soodsamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Montenegrosse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame tšekkida Podgorica tripi jaoks, kas praegu on toimumas mõnda mõnusat kampaaniat. Saad kokkuvõttes säästa täitsa korralikult raha. Iga kord ei pea otseselt kampaania sihtkohtade listis Podgorica pileteid olema esile toodud. Võtame aluseks täiesti juhusliku näite. Kui soovid osta lennupileteid Menorcale, siis võib aidata tuntud odavlennufirma kiirmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võid saada promomüügi raames taskukohasemalt edasi Berliini lennujaama. Sealt kandist on võimalik otsemaid lõpuni välja lennata. Seda märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame eranditult tähtsamatel suurmüükidel silma peal. Vaata sujuvalt Reisitark.ee lennumüükide lehte ning saad hetkega panoraamvaate, missugused “hullud päevad” parasjagu ilma teevad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Podgorica lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud marsruudil Tallinn-Podgorica-Tallinn umbkaudu 119 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Absoluutselt! Parima hinnaga lennud võivad isegi olla ainult 119 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Ootuspärased mõlema otsa lennuhinnad asetuvad Tallinn-Podgorica suunal piiridesse summas 171 eurot kuni 253 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie lennudiile kasutades selgel määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab üle 1000 lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top