Palanga lennupiletid

Kuidas osta soodsad lennud Palangasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel siis ikkagi soetada soodsad lennupiletid Palangasse? Astu esimene samm odavamate piletite poole ning alusta selle kokkuvõtte uurimisest! Just nõnda kerge kogu teema põhimõtteliselt ongi.

Järgnevatesse lõikudesse oleme koondanud ammendava info piletite keskmistest hindadest ja valikutest, kuidas võimalikult hõlpsalt ja kiiresti endale Palanga lennu pardakaardid vöö vahele susata. Ja seda lennureisi alustades nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia odava hinnaga lennupiletid Palangasse
Alena Zharava / Shutterstock

Millised on alternatiivsed usaldusväärsed lendude võrdlussaidid?

Kõrvuta kvaliteetseid turvalisi lennuhindade võrdlusportaale. Otsusta ja broneeri kohemaid soodsa hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Palanga lennupiletid tasub ära krabada?

Palangasse reisima minekuks on mõistlik meeles pidada, et üle 162 eurot maksvad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 176 eurot tasuks ikka kohe ära krabada.

Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kõrgema hinnaga Palanga lennud reisivahenduse OÜdelt

Tavalised reisinõustajad võtavad lendude vahendamisel mõnikord korraliku rahasumma, mida peab piletite ostja enda rahakotist tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud loomulik reisile mineku kulu.

Täna pole aga mõistlik ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot lisatasudeks maksta. Iseseisvalt Palangasse trippi planeerides ja pileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid.

Igal juhul on ise ostmine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõistlikum lähenemine.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Palangasse
Ingus Kruklitis / Shutterstock

Palanga lennupiletite hinnatase ja lennubrändid

Tavaliselt asetuvad Palanga lennuotsade hinnad vahemikku 149 eurot kuni 218 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võid paika määratud aegadeks piletite otsimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Palangasse olnud umbkaudu 94 eurot. Selliste hindade broneerimiseks peab kähku tegutsema, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti mõne tunniga kaubaks.

Proovi kohe praegu kõige paremini sobivaid kuupäevi Palangasse

Toksi sisse sihtkoht ehk Palanga ja vali klappivad kuupäevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Palanga lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Palangasse reisimise hoopiski algusega Helsingist. Elades Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda ookeanitagustesse riikidesse, ei pruugi Helsingist või Riiast lennu alustamine kahtlane mõte olla.

Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle väga häid pakkumisi antud lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside massilised allahindlused piletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Palangasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Tasub tšekkida Palanga reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas hetkel on käimas mingit mõnusat kampaaniat. Saad kokku hoida korralikult raha.

Iga kord ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade seas Palanga lennupileteid nähtaval olema. Võtame juhusliku näidisolukorra. Kui soovid broneerida lennureisi Tenerife South lennujaama, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania Tallinnast.

Nimelt võiksid saada promomüügi raames säästlikumalt kohale Barcelonasse. Sealt kandist on võimalik otse lõppsihtkohta lennata. Ja seda kõvasti eeskujulikemate piletihindadega Eestiga võrrelduna.

Kindlasti hoiame tähtsamatel odavkampaaniatel kenasti silma peal. Kontrolli ruttu meie lennumüükide lehte ja omandad hetkega ülevaate, millised kreisid müügid hetkeseisuga esiplaanil on.

Leia parima hinnaga lennupiletid Palangasse

Vaata Palanga reisidiile

Paindliku graafiku puhul on suurepärane idee heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi diiliportaale, erinevate võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles tuhnida vähese hinnaga Palanga lennud.

Otsesõnu reklaamitakse reaalsete reisipakkumiste pähe aeg-ajalt õudsat saasta. Enne iga värske kampaania postitamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Palanga lennuotsi on mõttekas kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab partnerluses DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada odavaima hinnaga lennupiletid Palangasse antud suurest ülevaatest.

Kõige aluseks olev idee on ikka ja alati väga otsekohene. Tšekime ette antud ajahetkel eranditult kõik odavaimad Palanga lennud üle. Pärast jagame diile reisiplaneerijatega.

Alati on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende antud sihtkohta või on ostukorv juba lootusetult kehtivuse kaotanud. Ehk aga pole probleemi, kuna näitame selles artiklis palju teisi variante taskukohaste lennupiletite leidmiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Palangasse

Mis iganes kohta sa trippi ei planeeriks, lennukompaniide soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole kindlad välja- ja tagasilennu ajad nii tähtsad.

Vahel võivad kujuneda pealtnäha kasutud soodusmüügid reaalselt võrdlemisi kasulikuks. Juhusliku näitena saaksid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest kampaaniahinnast Roomast Brasiiliasse.

Esmane tunne “Pff, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis võimalusega osta lennureis iseäranis soodsalt. Vahel annab niiviisi täitsa põnevaid eelarve kärpeid garanteerida.

Näiteks pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus võtta öömaja mingis suurlinnas. Samas annab see võimaluse veelgi enam kohti näha ja kogu reisi veel kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Palanga lennupiletite kohta

loader-image

Ootuspärased edasi ja tagasi lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Palanga liinil vahemikku maksumuses 111 eurot kuni 165 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi jälgides tunduval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait annab võimaluse enam kui 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Palanga-Tallinn ligikaudu 68 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et superpakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Aga loomulikult! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla vaid 68 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top