Luksemburgi lennupiletid

Kuidas broneerida soodukaga lennud Luksemburgi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas osta keskmisest soodsamad lennupiletid Luksemburgi? Tee esimene samm ning alusta selle ülevaate lugemisest! Just nii mugav soodsate lennureiside temaatika tegelikult ongi. Järgnevate lõikude näol oleme koondanud põhimõtteliselt täieliku läbilõike lendude keskmistest maksumustest ja variantidest, mil moel maksimaalse kiiruse ja mugavusega endale Luksemburgi lennupiletid kotti panna. Ja seda reisides algusega nii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia odava hinnaga lennupiletid Luksemburgi
Sabino Parente / Shutterstock

Missugused on veel kvaliteetsed lendude võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid turvalisi lennupiletite hindade võrdluslehti. Otsusta ja osta kohemaid odava hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Luksemburgi lennupiletid tasub ära napsata?

Luksemburgi reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et üle 179 euro eest müüdavad lennud on tsipa kallivõitu. Nähes piletihinda, mis jääb alla 127 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kopsakama hinnaga Luksemburgi lennupiletid reisifirmadelt

Harilikud reisikonsultandid panevad kõrvale lennupiletite vahendamisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mida peab piletite ostja enda reisi eelarvest maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud tavaline reisi eelarve kulurida.

Nüüd ei ole kuskilt otsast vastuvõetav ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot lisadeks maksta. Iseseisvalt Luksemburgi trippi planeerides ja lennupileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma judinaid tekitavate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisinõustajate ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia parima hinnaga lennupiletid Luksemburgi

Luksemburgi lennupiletid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Luksemburgi lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Elades Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine kehv mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant vingeid pakkumisi täpselt lennujaamadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Uuri kohe praegu sobilikke kuupäevi Luksemburgi

Pane sisse sihtkoht ehk Luksemburg ja määra sobivad kuupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Luksemburgi lendude hinnatase ja lennukompaniid

Harilikult jäävad Luksemburgi lennuotsade hinnad skaalale 128 eurot kuni 182 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saad paika määratud kuupäevadeks lennupiletite jahtimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Lufthansa, Finnair ja Luxair.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt paisatud turule tõelisi maiuspalu. Lähiajaloo taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Luksemburgi olnud veidi siia-sinna 89 eurot. Selliste hindade broneerimiseks peab gaasi andma, sest sedavõrd vinged hinnapöörised ostetakse imeruttu.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Luksemburgi

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei planeeriks, lennukompaniide sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel pole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda pealtnäha mõttetud soodusmüügid tegelikult üllatavalt kasulikuks. Näiteks saaksid haarata odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 260-eurosest kampaaniahinnast Milanost Atlandi ookeani taha.

Esmane emotsioon “Njah, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis põnevusega osta lennureis eriti odavalt. Vahel saab niiviisi täitsa põnevaid lennukombinatsioone teha.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas aitab see veelgi enam maailma paiku avastada ja kogu reisi veel unustamatumaks teha.

Leia odavad lennupiletid Luksemburgi

Kontrolli Luksemburgi reisileide Reisitargast

Paindliku aja korral tasub kontrollida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisiportaali, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et otsida üles super hinnaga Luksemburgi lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse tõeliste lennupakkumiste asemel ikka ja jälle erakordset prahti. Enne iga värske kampaania jagamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad üsna, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Luksemburgi lennuotsi on mõistlik kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb partnerluses DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taksukohasemad lennud Luksemburgi taolisest mastaapsest hinnavaatlusest.

Kõige aluseks olev idee on ikka ja alati tõeliselt otsekohene. Vaatame konkreetsel ajaperioodil eranditult kõik soodsaimad Luksemburgi lennud üle. Seejärel jagame neid reisifännidega.

Alati on tõenäoline, et sa ei tuvasta viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on ostukorv juba täiesti oma aja ära elanud. Ehk aga pole hullu, kuna avaldame siin samas terve kamalutäie muid tööriistu soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Luksemburgi odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Hea mõte on tšekkida Luksemburgi tripi odavamaks tegemiseks, kas täna on möllamas mõnda kasulikku kampaaniat. Võimalik on säästa piisaval hulgal raha. Alati ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade listis Luksemburgi pileteid olema välja toodud. Võtame aluseks juhusliku lähteülesande. Kui tahad broneerida lende Ibiza saarele, siis võib appi tulla Wizz Air välkmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada müügi käigus säästlikumalt edasi Pariisi. Antud lennujaamast on võimalik otsemaid lõppsihtkohta põrutada. Ja seda märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame alati tähtsamatel suurmüükidel kenasti silma peal. Kontrolli sujuvalt Reisitark.ee lennukampaaniate sektsiooni ning saad sekundiga ülevaate, millised kreisid müügid parasjagu suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Luksemburgi lennupiletite kohta

loader-image

Täielikult! Odavaima hinnaga lennud võivad isegi olla ainult 91 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt lendamiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab üle 1000 lennukompanii ja vahendaja reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine muuda lennupileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja mitte rohkem kui 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Kõige madalama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud lennuliinil Tallinn-Luksemburg-Tallinn ligikaudu 91 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et superdiile on edaspidi veelgi laekumas!

Ootuspärased mõlema otsa lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Luksemburg lennuliinil piiridesse maksumuses 172 eurot kuni 244 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie reisidiile jälgides nähtaval määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top