Poitiersi lennupiletid

Kuidas broneerida soodsad lennud Poitiersi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Soodsa hinnaga reisiväljumiste hankimine Poitiersi pole alati kerge. Aga turu hinnataseme teadmine ja reisidiilide saitide tundmine on tähtis. Sest kui sul on siht Poitiersi maanduda, siis on päevselgelt loogiline teha seda odavama hinnaga. Mis põhjusel anda raha rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga?

Leia odavad lennupiletid Poitiersi
Oligo22 / Shutterstock

Millised on veel turvalised lennupiletite võrdlussaidid?

Võrdle tipptasemel turvalisi lennupiletite võrdlusportaale. Otsusta ja haara käigu pealt soodsa hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Poitiersi lennupiletid tasub ära napsata?

Poitiersi lendamiseks tasub arvestada, et enam kui 217 euroga pakutavad piletid on tsipa kallivõitu. Igasugune hind, mis on vähem kui 116 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Juurdehindlusega Poitiersi lennupiletid reisiekspertidelt

Tavalised reisieksperdid panevad kõrvale piletite hangeldamisel võrdlemisi korraliku komisjonitasu, mida peab tarbija enda pangaarvelt maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud normaalne reisi eelarve kulurida. Täna pole aga mõistlik ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot teenustasudeks välja käia. Ise Poitiersi trippi planeerides ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisinõustajate ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam lähenemine.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Poitiersi
Miroslaw Skorka / Shutterstock

Poitiersi lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa reisilistest valib Poitiersi lendamise hoopiski algusega Riiast. Elades Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi jahtides lennupileteid ookeanitagustesse riikidesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt vägevaid pakkumisi just nimelt nendest lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennundusalliansside soodusmüügid piletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Uuri kohe kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Poitiersi

Toksi sisse sihtriigi lennujaam ehk Poitiers ja määra sobivad lennupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Poitiersi piletite hinnatase ja lennuvedajad

Üldjoontes jäävad Poitiersi lennuotsade hinnad vahemikku 136 eurot kuni 222 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks piletite broneerimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad. Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimaste aastate odavaimad lennupiletid on Tallinnast Poitiersi olnud umbkaudu 81 eurot. Selliste hindade krabamiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest niivõrd vinged hinnaüllatused ostetakse kibekiiresti.

Lennukompaniide kampaaniad Poitiersi

Kuhu iganes sa trippi ei plaaniks, lennuettevõtete soodusmüügid muudavad reisi soodsamaks. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kellel ei ole kindlad kuupäevad sedavõrd olulised. Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul kasutud allahindlused tegelikkuses üsna mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võiksid võtta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest kampaaniahinnast Pariisist Vaikse ookeani saarele. Esmane reaktsioon “Hähh, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis võimalusega broneerida lennupiletid iseäranis soodsalt. Vahel saab niiviisi korralikult ägedaid reisikombinatsioone teha. Kasvõi pikamaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib tulla vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samas aitab see veel rohkem sihtkohti avastada ja terve tripi veelgi unustamatumaks teha. Leia lennupiletid Poitiersi

Kontrolli Poitiersi lennudiile

Paindlikkuse puhul on hea idee vaadata, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diililehti, paljude otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles tähendada silmapaistva hinnaga Poitiersi lennud. Otsesõnu jagatakse reaalsete lennudiilide loosungi all nii mõnigi kord kõrge hinnaga prahti. Enne iga uue pakkumise jagamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Poitiersi hindu on mõttekas uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koos DELFI Reisijuhiga igakuist piletite ostukorvi. Idee poolest saad leida kõige säästlikuma hinnaga lennuvariandid Poitiersi antud laiapõhjalisest hinnavaatlusest. Aluseks olev idee on igal korral äärmiselt lihtne ja otsene. Vaatame kindlal perioodil kõik soodsama hinnaga Poitiersi piletid üle. Jagame leide reisifännidega. Hetkel on tõenäoline, et sa ei leia ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on ostukorv juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole hullu, kuna pakume selles artiklis terve kamalutäie muid variante keskmisest soodsamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Poitiersi odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Tasub tšekkida Poitiersi tripi teostamiseks, kas hetkel on toimumas mõnda vinget odavmüüki. Võimalik on säästa küllaga raha. Igal korral ei pea sugugi soodusmüügi nimekirjas Poitiersi lende nähtaval olema. Võtame juhusliku lähteülesande. Kui tahad soetada pileteid Kreetale, siis võib appi tulla Ryanair suurmüük Tallinnast lennujaamast. Nimelt võid saada promomüügi raames soodsamalt kohale Londonisse. Antud lennujaamast saab otse lõppsihtkohta lennata. Ja seda kõvasti paremate hindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame alati suurematel promokampaaniatel korralikult silma peal. Uuri ruttu Reisitark.ee kampaaniate lehte ja omandad sekundiga panoraamvaate, mis “hullud päevad” parasjagu käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Poitiersi lennupiletite kohta

loader-image

Umbkaudsed kahe otsa lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Poitiers liinil piiridesse summas 143 eurot kuni 283 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid hankides poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie lennudiile kasutades olulisel määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait võimaldab üle 1000 lennukompanii ja vahendaja reaalajas müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Poitiers-Tallinn keskmiselt 67 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja maksimaalselt 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Loomulikult! Parima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 67 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top