Toursi lennupiletid

Mil moel haarata odavad lennupiletid Tours’i?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tuleme sulle Tours’i reisi plaani koostamisega koheselt appi! Oleme juba üle kümne aasta nuuskinud jahmatavate hindadega lende. Seega, keri aga allapoole, et aru saada, missugused on lennuotsade harilikud hinnatasemed, parimad lennukompaniid Tours’i rändamiseks ning mis moel saada otsejoones hea hinnaga lennud.

Leia odavad lennupiletid Tours'i
StockStudio Aerials / Shutterstock

Mis on alternatiivsed turvalised lennuhindade võrdlusportaalid?

Võrdle kvaliteetseid usaldusväärseid lennupiletite võrdluslehti. Langeta oma valik ja haara kohe taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Tours’i lennupiletid tasub ära krabada?

Tours’i reisima minekuks on mõttekas eeldada, et enam kui 240 euro eest müüdavad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 133 eurot tasub julgelt ära võtta. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi paar nädalat enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kallimad Tours’i lennupiletid reisibüroodelt

Tavalised reisikonsultandid nõuavad endale palga maksmiseks lendude hangeldamisel tihtilugu korraliku komisjonitasu, mida peab reisisõber enda pangaarvelt tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud ootuspärane reisile mineku kulu. Tänasel päeval pole sugugi vastuvõetav ei 2 eurot, 8 eurot ega 16 eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Tours’i reisi korraldades ja lennupileteid ostukorvi asetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisinõustajate ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” tegu. Leia parima hinnaga lennupiletid Tours'i

Tours’i lendude hinnatase ja firmad

Üldjoontes asetuvad Tours’i lennuotsade hinnad vahemikku 136 eurot kuni 227 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida võid fikseeritud aegadeks piletite broneerimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad. Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule tõelisi maiuspalu. Lähiajaloo odavaimad piletihinnad on Tallinnast Tours’i olnud umbkaudu 88 eurot. Selliste hindade ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, kuna taolised piletid lähevad enamasti vaid tundide jooksul kaubaks.

Testi hetkega kõige paremini sobivaid kuupäevi Tours’i

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Tours ja vali klappivad kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki peamiseid lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Tours’i lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Tours’i lendamise hoopiski algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Elades Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse paikadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air. Isegi plaanides reisi eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennu alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt suurepäraseid pakkumisi antud sõlmjaamadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Mehhikosse.

Lennufirmade kampaaniad Tours’i odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Hea mõte on tšekkida Tours’i tripi jaoks, kas täna on möllamas mingisugust ägedat kampaaniat. Võid kokkuvõttes säästa korralikult oma eelarve pealt. Iga kord ei pea otseselt kampaania sihtkohtade seas Tours’i lende olema välja toodud. Toome suvalise näidisolukorra. Soovides osta lennureisi Menorcale, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma kiirmüük Eestist. Täpsemalt võiksid saada promomüügi raames odavamalt kohale Pariisi lennujaama. Sealt saab otsejoones edasi põrutada. Pealegi tunduvalt konkurentsivõimelisemate lennuhindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Me hoiame laiematel promomüükidel silma peal. Tšeki sujuvalt Reisitarga lennukampaaniate lehte ja omandad sekundiga panoraamvaate, millised ostumöllud parasjagu parimaid reisidiile pakuvad. Leia lennupiletid Tours'i

Kontrolli Tours’i lennuleide

Avatud ajakava korral on suurepärane idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisiportaali, mitmesuguste võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles kaevata vähese hinnaga Tours’i lennud. Ausalt öeldes jagatakse reaalsete reisileidude asemel ikka ja jälle tõelist saasta. Enne iga värske kampaania jagamist kontrollime ükshaaval kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Tours’i lennuotsi tasub kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb koos DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad leida kõige säästlikuma hinnaga lennuvariandid Tours’i taolisest mastaapsest kokkuvõttest. Vundamendina toimiv idee on ikka ja alati väga otsekohene. Tšekime ette antud ajahetkel täiesti kõik odavaimad Tours’i lennud üle. Jagame leide külastajatega. Igal hetkel on võimalik, et sa ei leia viimasest ülevaatest lende antud sihtkohta või on kokkuvõte juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole probleemi, kuna avaldame selles artiklis palju-palju teisi variante keskmisest soodsamate lendude leidmiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Tours’i

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennufirmade sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisilistele, kellel pole kindlad välja- ja tagasilennu ajad nii tähtsad. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud soodusmüügid tegelikult üsna mõistlikuks. Juhusliku näitena saaksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 260-eurosest erihinnast Barcelonast Kariibi mere äärde. Esimene tunne “Pfhhh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub põnevusega saada reis iseäranis taskukohaselt. Vahel saab sel moel päris põnevaid reisikombinatsioone teha. Kasvõi kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib tekkida vajadus veeta ööd mõnes vahepealses linnas. Samal ajal annab see võimaluse veel rohkem kohti nautida ja terve tripi veelgi kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Tours’i lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla vaid 76 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt lendamiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse rohkem kui 1000 lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja mitte enam kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud liinil Tallinn-Tours-Tallinn ligikaudu 76 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et vapustavaid lennupakkumisi on edaspidi veelgi laekumas!

Tüüpilised mõlema suuna piletihinnad jäävad Tallinn-Tours lennuliinil maksumuse ulatusse 152 eurot kuni 244 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie reisidiile jälgides nähtaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top