Popradi lennupiletid

Mil moel otsida soodukaga lennupiletid Popradi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Taskukohaste lennuväljumiste leidmine Popradi pole alati kerge toiming. Aga turu tavaliste hindade valdamine ja lennuportaalide tundmine on vajalik. Sest kui sul on idee Popradi maanduda, siis on päevselgelt ratsionaalne teha seda odavama hinnaga. Mis põhjusel maksta rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Popradi

Millised on alternatiivsed usaldusväärsed lendude võrdlussaidid?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdluslehti. Tee valik ja haara kohe odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Popradi lennupiletid tasub kotti pista?

Popradi reisima minekuks on mõistlik teada, et üle 213 euroga pakutavad lennud on tsipa kallivõitu. Kui hind on aga vähem kui 187 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi paar nädalat enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Krõbedama hinnaga Popradi lennud reisinõustajatelt

Harilikud reisifirmad haaravad piletite vahendamisel mõnikord korraliku komisjonitasu, mida peab reisisõber enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud normaalne reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal pole aga aus ei 2 eurot, 8 eurot ega 18 eurot teenustasudeks maksta. Ise Popradi trippi planeerides ja lennupileteid ostes saab omada täielikku kontrolli soodsaimate hindade saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisivahenduse OÜde ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” otsus.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Popradi
Dragunoff / Shutterstock

Popradi lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa reisilistest valib Popradi reisimise hoopiski algusega Riiast. Elades Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad paljudesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi planeerides teekonda eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi tingimata Helsingist reisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt suurepäraseid reisidiile just nimelt nendest linnadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused piletitele Helsingi lennujaamast USAsse.

Testi mõne hetkega sobilikke lendude kuupäevi Popradi

Toksi sisse sihtriigi lennujaam ehk Poprad ja vali klappivad kuupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Popradi lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Harilikult platseeruvad Popradi lennureiside hinnad vahemikku 129 eurot kuni 208 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida saaksid fikseeritud aegadeks lennupiletite broneerimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud airBaltic ja LOT.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Popradi olnud veidi siia-sinna 117 eurot. Selliste piletite krabamiseks peab gaasi andma, kuna need lähevad mõnikord vaid tundide jooksul kaubaks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Popradi

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei plaaniks, lennufirmade sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kel pole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad nii tähtsad.

Aeg-ajalt võivad kujuneda esmapilgul mõttetud lennumüügid tegelikult üsna väärtuslikuks. Suvalise näitena saaksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 272-eurosest kampaaniahinnast Roomast Argentinasse.

Täiesti esimene emotsioon “Mida veel, mingist suvalisest linnast” asendub põnevusega saada lennureis eriti odavalt. Vahel saab sel viisil täitsa huvitavaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikkade lendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis suurlinnas. Samas annab see võimaluse rohkem sihtkohti avastada ja kogu reisi veelgi unustamatumaks muuta.

Leia lennupiletid Popradi

Kontrolli Popradi lennudiile

Paindlikuma graafiku puhul on suurepärane mõte vaadata, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diiliportaale, erinevate otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et välja panna odava hinnaga Popradi lennud.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete reisidiilide pähe nii mõnigi kord kõrge hinnaga rämpsu. Enne iga uue diili postitamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Popradi lende tasub piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb partnerluses Reisijuhiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Võid avastada kõige soodsamad lennupiletid Popradi sellest mastaapsest kokkuvõttest.

Alusmõte on alati tõeliselt otsekohene. Vaatame konkreetsel ajahetkel kõik odavaimad Popradi piletid üle. Jagame neid lugejatega.

Praegu on võimalik, et sa ei suuda leida ülevaatest lende Popradi või on ostukorv juba lootusetult oma aja ära elanud. Vast pole probleemi, kuna näitame selles artiklis palju-palju muid võimalusi keskmisest soodsamate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Popradi odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Tasub uurida Popradi reisi teostamiseks, kas nüüd on möllamas mõnda vinget müüki. Võimalik on kokku hoida piisaval hulgal raha. Alati ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade listis Popradi lende nähtaval olema. Võtame aluseks suvalise näite. Kui tahad saada pileteid Kanaari saartele, siis võib aidata Ryanair suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada promomüügi tulemusena taskukohasemalt edasi Londoni lennujaama. Sealt on reaalne otsejoones edasi lennata. Pealegi tunduvalt madalamate lennuhindadega võrreldes Eestiga. Me hoiame suurematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Kontrolli ruttu Reisitark.ee lennumüükide sektsiooni ja omandad sekundiga 360° vaate, missugused ostumürglid parasjagu suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Popradi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud marsruudil Tallinn-Poprad-Tallinn umbkaudu 138 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et selliseid megapakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Selge see! Parima hinnaga lennud võivad olla ainult 138 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt reisimiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Tavalised edasi-tagasi piletihinnad platseeruvad Tallinn-Poprad lennuliinil piiridesse maksumuses 143 eurot kuni 226 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid hankides poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie lennuleide jälgides olulisel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal lubab enam kui tuhande lennufirma ja vahendaja reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top