Kõrg Tatrate lennupiletid

Mil viisil hankida hea hinnaga lennupiletid Kõrg-Tatratesse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas ikkagi krabada tavapärasest soodsamad lennupiletid Kõrg-Tatratesse? Hakka lihtsalt pihta selle ülevaate uurimisest! Nii kerge lennupiletite temaatika reaalsuses ongi. Oleme koondanud põhimõtteliselt täieliku läbilõike piletite harilikest hindadest ja valikutest, kuidas maksimaalse kiiruse ja mugavusega endale Kõrg-Tatrate lennupiletid meiliga postkasti saada. Ja seda reisides algusega nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Kõrg-Tatratesse

Millised on veel sõltumatud lennuhindade võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennupiletite võrdlussaite. Tee otsus ja osta kohe taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Kõrg-Tatrate lennupiletid tasub ära osta?

Kõrg-Tatratesse lendamiseks on mõttekas eeldada, et enam kui 236 eurot maksvad lennupiletid on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Igasugune hind, mis on vähem kui 198 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kõrgema hinnaga Kõrg-Tatrate lennupiletid reisikonsultantidelt

Tüüpilised reisikonsultandid võtavad lennupiletite hangeldamisel tihtilugu eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud piletite ostja omast taskust kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud tavaline reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal ei ole kuskilt otsast reaalne ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot teenustasudeks välja käia. Omal käel Kõrg-Tatratesse reisi planeerides ja lennupileteid soetades saab omada täielikku kontrolli parimate lendude saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia odava hinnaga lennupiletid Kõrg-Tatratesse

Kõrg-Tatrate piletite hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt asetuvad Kõrg-Tatrate lennuotsade hinnad skaalale 154 eurot kuni 195 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida saaksid fikseeritud kuupäevadeks piletite broneerimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud airBaltic ning LOT.

Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule korralikke reisiisu tõstjaid. Lähiajaloo kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Kõrg-Tatratesse olnud nibin-nabin 111 eurot. Selliste hindade broneerimiseks peab kähku tegutsema, sest sellise mastaabiga ägedad hinnalangusega piletid müüakse läbi uskumatult kiiresti.

Uuri kohe sobilikke kuupäevi Kõrg-Tatratesse

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Kõrg-Tatrad ja määra klappivad päevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Kõrg-Tatrate lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa kaasmaalastest valib Kõrg-Tatratesse reisimise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant silmapaistvaid kampaaniaid just sõlmjaamadest. Kasvõi erinevate lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Soomest Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Kõrg-Tatratesse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad ikka ja jälle soodusmüüke. Tasub uurida Kõrg-Tatrate reisiplaani jaoks, kas täna on toimumas mingit ägedat odavmüüki. Saad päeva lõpuks säästa palju oma eelarve pealt. Igal korral ei pea otseselt soodusmüügi nimekirjas Kõrg-Tatrate lende nähtaval olema. Võtame juhusliku lähteülesande. Kui soovid osta lennureisi Lanzarotele, siis võib aidata Wizz Air kampaania Tallinnast lennujaamast. Nimelt võiksid saada promokampaania raames odavamalt otse Berliini. Sealt kandist saab otsemaid lõpuni välja reisida. Seda märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate lennuhindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame pidevalt suurematel soodusmüükidel silma peal. Tšeki ruttu Reisitarga kampaaniate lehte ning omandad sekundiga ülevaate, millised “kreisid päevad” antud päeval parimaid reisidiile pakuvad. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Kõrg-Tatratesse

Uuri Kõrg-Tatrate lennuleide

Paindlikkuse korral tasub uurida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisiportaali, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et leida megasoodsa hinnaga Kõrg-Tatrate lennupiletid.

Kahjuks reklaamitakse tõeliste reisipakkumiste pähe ikka ja jälle kalli hinnaga rämpsu. Enne iga uue pakkumise jagamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Kõrg-Tatrate lennuotsi on mõttekas kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb partnerluses Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada parima hinnaga lennud Kõrg-Tatratesse sellest suurest kokkuvõttest.

Kõige aluseks olev idee on ikka ja alati väga lihtne ja otsene. Kontrollime kindlal ajaperioodil kõik soodsaimad Kõrg-Tatrate piletid üle. Seejärel jagame reisidiile reisisõpradega.

Hetkel on realistlik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest lende Kõrg-Tatratesse või on artikkel juba täiesti kehtivuse kaotanud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna näitame siin lehel küllaga teisi võimalusi odavate lendude välja otsimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Kõrg-Tatratesse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennufirmade sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kel pole fikseeritud lennuajad sedavõrd olulised.

Vahel võivad osutuda pealtnäha kasutud lennumüügid tegelikkuses üllatavalt kasulikuks. Suvalise näitena saad võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 220-eurosest kampaaniahinnast Londonist Kariibi mere äärde.

Täiesti esimene reaktsioon “Õghh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis võimalusega saada lennureis eriti odavalt. Vahetevahel annab sel viisil päris ägedaid lennukombinatsioone luua.

Näiteks kaugmaalendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus veeta ööd mõnes vahepealses linnas. Samal ajal viib see võimaluseni rohkem sihtkohti nautida ja kogu tripi isegi veel meeldejäävamaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kõrg-Tatrate lennupiletite kohta

loader-image

Selge see! Odavaima hinnaga lennud võivad olla vaid 121 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt lendamiseks on vaja oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab rohkem kui tuhande lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennuliinil Tallinn-Kõrg-Tatrad-Tallinn umbkaudu 121 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on edaspidi veelgi laekumas!

Umbkaudsed mõlema suuna lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Kõrg-Tatrad liinil maksumuse ulatusse 167 eurot kuni 238 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid hankides poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie lennudiile jälgides nähtaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top