Sofia lennupiletid

Mil moel osta taskukohased piletid Sofiasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Lendame sulle Sofia tripi plaani sepitsemisega otsejoones appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud enneolematult soodsate hindadega lende. Niisiis, liigu allapoole, et saada jälile, missugused on lennupiletite normaalsed maksumused, klappivamad lennuvedajad Bulgaariasse kohale jõudmiseks ning mis moel saada otsemaid taskukohaseima hinnaga lennureisid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Sofiasse

Missugused on veel sõltumatud lennupiletite võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid sõltumatuid lennuhindade võrdlusportaale. Tee otsus ja broneeri käigu pealt soodsa hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Sofia lennupiletid tasub ära võtta?

Bulgaariasse reisima minekuks on mõttekas eeldada, et enam kui 183 eurot maksvad piletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Kui hind on aga vähem kui 133 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks suvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Juurdehindlusega Sofia lennupiletid reisiekspertidelt

Harilikud reisieksperdid nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite vahendamisel tihtilugu korraliku vaheltkasu, mida peab reisiline enda rahakotist tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Uuel kümnendil pole aga normaalne 6 eurot, 11 eurot või isegi 15 eurot tasudeks välja käia. Iseseisvalt Bulgaariasse trippi korraldades ja lennupileteid ostes on võimalik tunda kindlust soodsaimate lendude saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes targem otsus.

Leia soodsad lennupiletid Sofiasse

Sofia lendude hinnatase ja firmad

Tavaliselt jäävad Sofia lennupiletite hinnad skaalale 131 eurot kuni 203 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida võid fikseeritud aegadeks piletite jahtimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Aegean Airlines ja Lufthansa ning odavlennufirmad.

Otse loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Lähiajaloo kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Bulgaariasse olnud umbes 84 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest niivõrd vahvad hinnalangusega piletid ostetakse imeruttu.

Uuri kohe praegu klappivaid kuupäevi Bulgaariasse

Toksi sisse sihtriigi lennujaam ehk Sofia ja määra klappivad kuupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki põhilisi lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Sofia lennureisid Riiast või Helsingist

Osa Eesti reisilistest valib Bulgaariasse lendamise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant väga häid reisidiile täpselt linnadest. Kasvõi erinevate lennundusalliansside odavmüügid piletitele Soomest USAsse ja Kariibidele.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Bulgaariasse

Mis iganes kohta sa trippi ei kavandaks, lennukompaniide sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kellel pole fikseeritud kuupäevad niivõrd olulised.

Vahel võivad kujuneda pealtnäha mõttetud odavmüügid reaalselt üllatavalt kasulikuks. Suvalise näitena võid haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest kampaaniahinnast Roomast Atlandi ookeani taha.

Esimene emotsioon “No mida, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis õhinaga broneerida lennureis iseäranis odavalt. Mõnikord saab sel viisil täitsa põnevaid eelarve kärpeid luua.

Kasvõi kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem kohti avastada ja terve tripi veelgi meeldejäävamaks muuta.

Leia odava hinnaga lennupiletid Sofiasse

Kontrolli Sofia lennudiile

Avatud ajakava korral on suurepärane mõte uurida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime väsimatult läbi diiliportaale, mitmesuguste otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et otsida üles vähese hinnaga Sofia lennupiletid.

Kahjuks reklaamitakse tõeliste reisileidude loosungi all ikka ja jälle hingehinda maksvat prügi. Enne iga uue hindade ülevaate levitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Sofia hindu on mõistlik uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb partnerluses Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige odavamad lennuvariandid Bulgaariasse sellest suurest hinnavaatlusest.

Kõige aluseks olev idee on alati väga lihtne. Kontrollime konkreetsel ajaperioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Sofia lennud üle. Jagame leide reisisõpradega.

Hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta viimasest ülevaatest pileteid Bulgaariasse või on ülevaade juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole hullu, kuna näitame selles artiklis küllaga muid variante keskmisest soodsamate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Bulgaariasse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid korraldavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub uurida Sofia reisiplaani teostamiseks, kas hetkel on käimas mingit kasulikku odavmüüki. Võimalik on säästa palju oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi soodusmüügi nimekirjas Sofia lende olema esile toodud. Võtame aluseks täiesti juhusliku näidisolukorra. Soovides osta lennupileteid Tenerifele, siis võib aidata tuntud odavlennufirma kampaania algusega Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada kampaania tulemusena soodsamalt edasi Pariisi lennujaama. Sealt on võimalik otsemaid edasi põrutada. Pealegi tunduvalt madalamate pileti maksumustega alternatiividega kõrvutades. Hoiame alati laiematel odavkampaaniatel kenasti silma peal. Uudista lihtsalt meie lennumüükide sektsiooni ning saad koheselt panoraamvaate, mis ostumöllud antud päeval käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Sofia lennupiletite kohta

loader-image

Keskmised mõlema otsa lendude hinnad platseeruvad Tallinn-Sofia lennuliinil piiridesse summas 121 eurot kuni 188 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides olulisel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem võimaldab enam kui 1200 lennukompanii ja edasimüüja reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Kõige parema hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud suunal Tallinn-Sofia-Tallinn keskeltläbi 68 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et hüperdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Justament! Parima hinnaga piletid võivad isegi olla ainult 68 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt reisimiseks on vaja oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top