Tuzla lennupiletid

Mil viisil soetada soodsad lennupiletid Tuzlasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Säästuhinnaga reisipiletite otsimine Tuzlasse pole alati kerge. Aga turu keskmiste hindade valdamine ja alternatiivide tundmine on vajalik. Sest kui sul on soov Tuzlasse reisida, siis on enam kui selgelt arukas teha seda parema hinnaga. Mis põhjusel käia raha välja rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Tuzlasse
Adiss Alic / Shutterstock

Missugused on alternatiivsed usaldusväärsed lennuhindade võrdlussaidid?

Võrdle parimaid turvalisi lennupiletite võrdlusportaale. Langeta oma valik ja osta käigu pealt odavad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Tuzla lennupiletid tasub ära osta?

Tuzlasse reisima minekuks tasub teada, et rohkem kui 165 euro eest müüdavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Igasugune hind, mis on vähem kui 173 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Tuzla lennupiletid reisifirmadelt

Harilikud reisinõustajad panevad kõrvale lendude müümisel sageli päris eeskujuliku summa, mille on sunnitud tarbija omast taskust tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud loomulik reisi planeerimise osa. Praegusel ajal ei ole kuskilt otsast normaalne 6 eurot, 11 eurot või isegi 16 eurot tasudeks maksta. Omal käel Tuzlasse trippi planeerides ja pileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum variant. Leia odavad lennupiletid Tuzlasse

Tuzla lennupiletite hinnatase ja vedajad

Tavaliselt jäävad Tuzla lennuotsade hinnad skaalale 160 eurot kuni 203 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida võid paika määratud aegadeks lennupiletite jahtimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Lufthansa ja odavlennufirmad. Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud turule tõelisi kompvekke. Viimase aastakümne odavaimad piletihinnad on Tallinnast Tuzlasse olnud ligikaudu 133 eurot. Selliste piletite krabamiseks peab kähku tegutsema, sest sedavõrd vahvad hinnakommid müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Proovi mõne hetkega klappivaid lendude kuupäevi Tuzlasse

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Tuzla ja vali eelistatud kuupäevad. Võrdle hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Tuzla lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa reisilistest valib Tuzlasse lendamise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Omades elukohta Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi kui sa oled teel väga kaugetesse sihtkohtadesse, ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kehv mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt vingeid lennudiile just nimelt nendest sõlmjaamadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside soodukad piletitele Helsingist USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade kampaaniad Tuzlasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Soovitame uurida Tuzla tripi jaoks, kas täna on möllamas mõnda mõnusat müüki. Saad päeva lõpuks säästa täitsa korralikult raha. Iga kord ei pea sugugi soodusmüügi nimekirjas Tuzla pileteid olema välja toodud. Võtame aluseks suvalise näite. Kui soovid saada pileteid Mallorcale, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air kiirmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada kampaania raames taskukohasemalt kohale Pariisi lennujaama. Antud lennujaamast on võimalik otsemaid edasi lennata. Ja seda märkimisväärselt odavamate piletihindadega alternatiividega kõrvutades. Me hoiame tähtsamatel sooduskampaaniatel silma peal. Uudista ruttu Reisitark.ee lennukampaaniate sektsiooni ning saad sekundiga ülevaate, mis ostumöllud hetkel suurimat väärtust pakuvad. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Tuzlasse

Kontrolli Tuzla reisileide Reisitargast

Paindlikuma ajakava korral on suurepärane idee kontrollida, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diiliportaale, paljude otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles tähendada soodsa hinnaga Tuzla lennupiletid. Otsesõnu jagatakse reaalsete reisileidude asemel aeg-ajalt õudsat prügi. Enne iga värske diili postitamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Tuzla lennuotsi on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Idee poolest saad leida odavaimad lennud Tuzlasse taolisest suurest kokkuvõttest. Idee on alati äärmiselt lihtne. Tšekime ette antud ajaperioodil kõik soodsama hinnaga Tuzla lennud üle. Pärast jagame neid reisifännidega. Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida ülevaatest pileteid Tuzlasse või on kokkuvõte juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole hullu, kuna näitame selles artiklis terve kamaluga muid tööriistu soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Tuzlasse

Mis iganes kohta sa trippi ei kavandaks, lennufirmade soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole kindlad lennuajad niivõrd tähtsad. Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha kasutud kampaaniad reaalselt üsna kasulikuks. Näiteks saad osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 270-eurosest eripakkumisest Milanost Taisse. Täiesti esimene emotsioon “Hähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub võimalusega osta lennureis iseäranis odavalt. Vahetevahel annab sel viisil täitsa ägedaid lennukombinatsioone luua. Näiteks pikkade lendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus veeta ööd mingis vahepealses linnas. Samas annab see võimaluse rohkem maailma paiku avastada ja terve reisi isegi veel kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Tuzla lennupiletite kohta

loader-image

Täielikult! Odavaima maksumusega piletid võivad olla vaid 73 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal võimaldab üle 1000 lennufirma ja vahendaja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja mitte enam kui 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Tuzla-Tallinn keskmiselt 73 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et superdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Harilikud mõlema otsa lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Tuzla suunal piiridesse summas 143 eurot kuni 232 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades tunduval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top