Alexandria lennupiletid

Mil moel osta ideaalse hinnaga lennud Aleksandriasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tormame sulle Aleksandria reisi planeerimisega kohemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta jahtinud keskmisest tunduvalt soodsamate hindadega lende. Seega, liigu aga edasi, et aru saada, millised on lennureiside igapäevased hinnatasemed, paremini klappivad lennufirmad Aleksandriasse reisimiseks ning kuidas broneerida sedamaid reaalajas parima hinnaga lennud.

Leia odavad lennupiletid Aleksandriasse

Missugused on muud turvalised lennupiletite võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdluslehti. Otsusta ja osta kohemaid odava hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Aleksandria lennupiletid tasub ära võtta?

Aleksandriasse reisima minekuks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 313 eurot maksvad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Igasugune hind, mis on vähem kui 154 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks suvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Krõbedama hinnaga Aleksandria lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Tavalised reisinõustajad haaravad lendude vahendamisel mõnikord eeskujuliku komisjonitasu, mida peab tarbija enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal pole sugugi ratsionaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot tasudeks välja käia. Ise Aleksandriasse reisi korraldades ja lennupileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma õlgu kehitama panevate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisinõustajate ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem tegu.

Leia soodsad lennupiletid Aleksandriasse

Aleksandria lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa kaasmaalastest valib Aleksandriasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist. Kui elad näiteks Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate avastamiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi otsides lennupileteid eksootilisematesse sihtkohtadesse, siis ei pruugi Riiast lennureisi alustamine kehv mõte olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle väga häid kampaaniaid täpselt linnadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Soomest Põhja-Ameerikasse.

Proovi mõne hetkega sobilikke kuupäevi Aleksandriasse

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Aleksandria ja määra eelistatud päevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki peamiseid põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Aleksandria piletite hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt jäävad Aleksandria lennupiletite hinnad vahemikku 280 eurot kuni 320 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida võid paika määratud kuupäevadeks lennupiletite broneerimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Turkish Airlines, Wizz Air ja Egyptair.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Viimase aastakümne odavaimad lennupiletid on Tallinnast Aleksandriasse olnud nibin-nabin 254 eurot. Selliste piletite ostmiseks peab kähku tegutsema, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti vaid tundide jooksul loosi.

Lennufirmade kampaaniad Aleksandriasse

Mis iganes kohta sa reisi ei planeeriks, lennufirmade soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel ei ole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad nii tähtsad.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul kasutud kampaaniad reaalselt üsna kasulikuks. Suvalise näitena saad osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 272-eurosest eripakkumisest Londonist Austraaliasse.

Täiesti esimene reaktsioon “No mida, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis õhinaga osta lennureis eriti odavalt. Vahetevahel saab sel viisil täitsa ägedaid eelarve kärpeid garanteerida.

Näiteks pikkade lendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib tulla vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem kohti näha ja kogu reisi veelgi kustumatumaks teha.

Leia parima hinnaga lennupiletid Aleksandriasse

Kontrolli Aleksandria lennudiile

Paindlikkuse korral on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisiportaali, erinevate otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles tuhnida taskukohase hinnaga Aleksandria lennupiletid.

Otsesõnu reklaamitakse tõeliste reisileidude loosungi all aeg-ajalt kalli hinnaga prügi. Enne iga uue leiu levitamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent siiski annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Aleksandria lende on mõistlik piiluda ostukorvist

Reisitark teeb partnerluses DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad leida odavaimad lennud Aleksandriasse taolisest mastaapsest hinnavaatlusest.

Alusidee on alati tõeliselt otsekohene. Vaatame kindlal ajahetkel eranditult kõik soodsaimad Aleksandria lennupiletid üle. Pärast jagame neid reisiplaneerijatega.

Hetkel on võimalik, et sa ei leia ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult aegunud. Siiski ehk pole muret, kuna tutvustame siin samas palju muid variante taskukohaste lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Aleksandriasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Soovitame kontrollida Aleksandria reisi jaoks, kas praegu on käimas mingisugust vinget müüki. Võid päeva lõpuks säästa küllaga raha. Iga kord ei pea sugugi kampaania sihtkohtade seas Aleksandria lende nähtaval olema. Võtame juhusliku näite. Kui tahad saada pileteid Kanaaridele, siis võib marjaks ära kuluda Ryanair suurmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada kampaania tulemusena soodsamalt otse Pariisi. Sealt kandist on reaalne otsejoones edasi põrutada. Ja seda tunduvalt konkurentsivõimelisemate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Kindlasti hoiame tähtsamatel promokampaaniatel korralikult silma peal. Kontrolli lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate sektsiooni ning saad hetkega 360° vaate, mis “hullud päevad” hetkel käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Aleksandria lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud kahe otsa piletihinnad asetuvad Tallinn-Aleksandria suunal piiridesse maksumuses 326 eurot kuni 454 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie reisidiile jälgides selgel määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab rohkem kui tuhande lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine muuda lennu hinda.

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud suunal Tallinn-Aleksandria-Tallinn ligikaudu 210 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Absoluutselt! Parima hinnaga piletid võivad isegi olla ainult 210 eurot. Samas tuleb jälgida, et odavalt reisimiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top