Fezi lennupiletid

Mis moodi saada soodukaga lennud Fezi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Normaalsete lennuväljumiste leidmine Fezi pole alati hõlbus toiming. Aga turu keskmiste lennupiletite maksumuste teadmine ning lennupiletite otsimootorite tundmine on vajalik. Sest kui sul on soov Fezi kihutada, siis on enam kui selgelt loogiline teha seda madalama hinnaga. Milleks puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnaga?

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Fezi
Alessio Catelli / Shutterstock

Millised on muud kvaliteetsed lennupileti hindade võrdlussaidid?

Võrdle kvaliteetseid sõltumatuid lennuhindade võrdlusportaale. Tee otsus ja broneeri käigu pealt soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Fezi lennupiletid tasub ära osta?

Fezi reisima minekuks tasub arvestada, et enam kui 325 eurot maksvad piletid on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 171 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kõrgema hinnaga Fezi lennupiletid reisikonsultantidelt

Harilikud reisibürood võtavad lendude müümisel mõnikord korraliku rahasumma, mida peab puhkuseplaneerija enda reisi eelarvest maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud normaalne reisi planeerimise osa. Uuel kümnendil ei ole kuskilt otsast vastuvõetav 4 eurot, 10 eurot või isegi 17 eurot tasudeks välja käia. Iseseisvalt Fezi reisi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam tegu. Leia parima hinnaga lennupiletid Fezi

Fezi lennupiletite hinnatase ja kompaniid

Harilikult platseeruvad Fezi lennureiside hinnad vahemikku 290 eurot kuni 327 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saaksid fikseeritud kuupäevadeks lendude ostmisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair ning igasugused odavlennufirmad. Selgelt on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud turule tõelisi maiuspalu. Viimaste aastate kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Fezi olnud umbkaudu 48 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest taolise soodukaga vinged hinnapöörised müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Proovi mõne hetkega kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Fezi

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Fez ja määra sobivad kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Fezi lennureisid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Fezi lendamise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi plaanides lende väga kaugetesse riikidesse, ei pruugi tingimata Helsingist või Riiast lennu alustamine halb idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt vägevaid reisidiile täpselt linnadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodukad piletitele Helsingi lennujaamast Kariibi mere saartele.

Lennufirmade sooduskampaaniad Fezi

Kuhu iganes sa trippi ei kavandaks, lennufirmade soodusmüügid muudavad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel ei ole fikseeritud lennuajad sedavõrd tähtsad. Vahel võivad osutuda pealtnäha mõttetud lennumüügid tegelikult üllatavalt väärtuslikuks. Praktiliseks näiteks võiksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 270-eurosest kampaaniahinnast Roomast Argentinasse. Esimene tunne “Õghh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis võimalusega saada lennureis eriti odavalt. Mõnikord annab niiviisi korralikult ägedaid eelarve kärpeid garanteerida. Näiteks pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas aitab see rohkem maailma paiku avastada ja kogu tripi isegi veel meeldejäävamaks teha. Leia lennupiletid Fezi

Kontrolli Fezi reisileide Reisitargast

Avatud ajakava puhul on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime väsimatult läbi diililehti, mitmete võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et otsida üles odava hinnaga Fezi lennupiletid. Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste reisipakkumiste loosungi all ikka ja jälle tõelist rämpsu. Enne iga uue hindade ülevaate üles riputamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Fezi hindu on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab partnerluses DELFI Reisijuhiga igakuist lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige odavamad piletid Fezi sellest suurest ülevaatest. Alusmõte on ikka ja alati väga otsekohene. Vaatame konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik odavaimad Fezi piletid üle. Seejärel jagame reisidiile külastajatega. Absoluutselt on realistlik, et sa ei tuvasta ülevaatest lende antud sihtkohta või on ostukorv juba täiesti kehtivuse kaotanud. Siiski ehk pole probleemi, kuna näitame siin samas küllaga muid variante keskmisest soodsamate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Fezi odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Hea mõte on uurida Fezi reisi jaoks, kas täna on toimumas mingisugust kasulikku kampaaniat. Võid päeva lõpuks säästa küllaga raha. Alati ei pea isegi müügikampaania sihtkohtade seas Fezi lennupileteid nähtaval olema. Võtame täiesti juhusliku lähteülesande. Soovides broneerida pileteid Fuerteventurale, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air kiirmüük algusega Tallinnast. Nimelt võiksid saada müügi käigus odavamalt otse Barcelonasse. Sealt kandist on reaalne otsemaid edasi põrutada. Seda kõvasti madalamate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame alati laiematel promokampaaniatel kenasti silma peal. Kontrolli lihtsalt meie lennukampaaniate sektsiooni ning saad koheselt panoraamvaate, mis ostumöllud hetkel käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Fezi lennupiletite kohta

loader-image

Loomulikult! Parima hinnaga piletid võivad olla vaid 58 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse üle 1200 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud marsruudil Tallinn-Fez-Tallinn keskeltläbi 58 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et superpakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Tüüpilised mõlema suuna lennuhinnad paiknevad Tallinn-Fez suunal piirjoonte vahele summas 244 eurot kuni 351 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik tuntavalt raha välja käia ega meie reisileide kasutades nähtaval määral keskmiste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top