Veneetsia lennupiletid

Mil viisil haarata odavad piletid Veneetsiasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas siis ikkagi broneerida parima hinnaga lennupiletid Veneetsiasse? Tee esimene samm ning alusta selle postituse uurimisest! Just niivõrd lihtne soodsate lendude teema päeva lõpuks ongi. Allpoolsetesse lõikudesse oleme koondanud vajaliku läbilõike piletite tavapärastest hindadest ja viisidest, kuidas võimalikult kiirelt ja lihtsalt endale Veneetsia pardakaardid e-kirjaga meili peale saada. Ja seda lennureisi alustades nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Veneetsiasse 

Missugused on veel tasuta lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Võrdle parimaid turvalisi lennupiletite hindade võrdluslehti. Otsusta ja haara käigu pealt odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Veneetsia lennupiletid tasub ära krabada?

Veneetsiasse reisima minekuks on mõistlik meeles pidada, et enam kui 177 eurot maksvad lennupiletid on ikka üle keskmise eelarve. Nähes piletihinda, mis jääb alla 134 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kallimad Veneetsia lennud reisibüroodelt

Tavalised reisivahenduse OÜd haaravad lendude hangeldamisel mõnikord korraliku vaheltkasu, mida peab reisiline enda rahakotist maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Praegusel ajal ei ole kuskilt otsast ratsionaalne 3 €, 11 € või kogunisti 16 € teenustasudeks maksta. Ise Veneetsiasse reisi korraldades ja lennupileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes parem otsus.

Leia soodsad lennupiletid Veneetsiasse

Veneetsia piletite hinnatase ja lennukompaniid

Tavaliselt jäävad Veneetsia lennuotsade hinnad skaalale 50 eurot kuni 99 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saad paika määratud kuupäevadeks piletite broneerimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Wizz Air ja Ryanair.

Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt toodud turule tõelisi maiuspalu. Läbi aegade kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Veneetsiasse olnud ligikaudu 12 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna need lähevad enamasti loetud tundidega loosi.

Katseta kohe praegu klappivaid lendude kuupäevi Veneetsiasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Veneetsia ja vali klappivad kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Veneetsia lennupiletid Riiast või Helsingist

Osa eestlastest valib Veneetsiasse lendamise hoopiski algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Omades elukohta Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi jahtides lennupileteid kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt silmapaistvaid lennudiile täpselt lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid piletitele Helsingist Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Veneetsiasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Soovitame tšekkida Veneetsia reisiplaani teostamiseks, kas täna on käimas mingit ägedat müüki. Nii saad säästa korralikult raha. Igal korral ei pea otseselt kampaania nimekirjas Veneetsia pileteid nähtaval olema. Võtame aluseks juhusliku lähteülesande. Kui tahad broneerida pileteid Kanaari saartele, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma välkmüük Eestist. Põhimõtteliselt võid saada müügi raames säästlikumalt otse Berliini lennujaama. Antud lennujaamast on võimalik otsemaid lõppsihtkohta lennata. Ja seda palju paremate pileti maksumustega alternatiividega kõrvutades. Hoiame suurematel promokampaaniatel silma peal. Tšeki lihtsalt Reisitarga kampaaniate sektsiooni ja omandad hetkega panoraamvaate, missugused “hullud päevad” praegusel hetkel esiplaanil on. Leia odava hinnaga lennupiletid Veneetsiasse

Kontrolli Veneetsia reisidiile

Lahtise ajakava korral on suurepärane idee kontrollida, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisiportaali, paljude otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles riputada madala hinnaga Veneetsia lennupiletid.

Kahjuks reklaamitakse reaalsete reisileidude pähe ikka ja jälle erakordset saasta. Enne iga värske kampaania jagamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Veneetsia lennuotsi tasub kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab partnerluses DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Võid avastada odavaimad piletid Veneetsiasse taolisest suurest hinnavaatlusest.

Alusmõte on alati väga otsekohene. Tšekime konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik soodsaimad Veneetsia piletid üle. Jagame diile reisisõpradega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei leia ülevaatest lende Veneetsiasse või on ostukorv juba lootusetult kehtivuse kaotanud. Siiski ehk pole hullu, kuna näitame selles artiklis palju muid variante odavate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Veneetsiasse

Mis iganes kohta sa reisi ei plaaniks, lennufirmade soodusmüügid muudavad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel ei ole konkreetsed kuupäevad nii tähtsad.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha kasutud lennumüügid tegelikult üllatavalt väärtuslikuks. Suvalise näitena saad haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et võtta maksimum 275-eurosest eripakkumisest Berliinist Singapuri.

Täiesti esimene reaktsioon “Njah, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis õhinaga broneerida reis iseäranis taskukohaselt. Vahel annab sel viisil päris ägedaid lennukombinatsioone teha.

Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni rohkem sihtkohti nautida ja terve tripi veelgi unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Veneetsia lennupiletite kohta

loader-image

Umbkaudsed edasi ja tagasi lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Veneetsia lennuliinil piiridesse maksumuses 43 eurot kuni 98 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisidiile kasutades selgel määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal lubab rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Veneetsia-Tallinn ligikaudu 12 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et hüperdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Justament! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 12 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top