Thessaloniki lennupiletid

Kuidas haarata taskukohased lennupiletid Thessalonikisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas ikkagi broneerida parima hinna ja kvaliteedi tasemega lennud Põhja-Kreekasse? Lihtsalt alusta selle postituse lugemisest! Just nõnda lihtne lennupiletite teema lühidalt kokku võttes ongi. Järgnevatesse lõikudesse oleme koondanud olulise ringvaate piletite tüüpilistest hindadest ning viisidest, kuidas võimalikult ruttu ja kergesti endale Thessaloniki lennu pardakaardid taskusse susata. Ja seda reisi alustades nii Helsingist, Riiast, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Thessaloniki
trabantos / Shutterstock

Mis on veel tasuta lendude võrdlusportaalid?

Kõrvuta kvaliteetseid usaldusväärseid lennupiletite võrdlusportaale. Tee valik ja haara käigu pealt soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Thessaloniki lennupiletid tasub tasku pista?

Põhja-Kreekasse lendamiseks on mõistlik meeles pidada, et üle 232 euro eest müüdavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Igasugune hind, mis on vähem kui 150 eurot tasub julgelt ära võtta. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks suvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kallimad Thessaloniki lennud reisikonsultantidelt

Tavalised reisifirmad panevad kõrvale lendude hangeldamisel võrdlemisi korraliku vaheltkasu, mida peab lennupiletite ostja enda reisi eelarvest maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud normaalne reisile mineku kulu.

Uuel kümnendil ei ole sugugi normaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Põhja-Kreekasse reisi planeerides ja pileteid šopates saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisibüroode ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” variant.

Leia odava hinnaga lennupiletid Thessaloniki

Thessaloniki piletite hinnatase ja firmad

Üldjoontes jäävad Thessaloniki lennureiside hinnad skaalale 134 eurot kuni 211 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida võiksid kindlateks kuupäevadeks piletite otsimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud odavlennufirmad või Lufthansa.

Selgelt on läbi aegade lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Läbi aegade taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Põhja-Kreekasse olnud umbes 58 eurot. Selliste hindade ostmiseks peab gaasi andma, sest sellise mastaabiga vahvad hinnapommid ostetakse väga ruttu.

Testi mõne hetkega kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Põhja-Kreekasse

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Thessaloniki ja määra sobivad kuupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Thessaloniki lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Põhja-Kreekasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist. Omades elukohta Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse riikidesse, ei pruugi koheselt Vantaa või Riia lennujaamast lennureisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt väga häid reisidiile neist lennujaamadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid lennupiletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Lennufirmade kampaaniad Põhja-Kreekasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad aeg-ajalt soodusmüüke. Soovitame uurida Thessaloniki reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas täna on möllamas mingit vinget müüki. Võid kokkuvõttes säästa piisaval hulgal raha. Alati ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Thessaloniki pileteid nähtaval olema. Võtame juhusliku lähteülesande. Kui soovid saada lende Fuerteventurale, siis võib aidata Wizz Air suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada promomüügi raames säästlikumalt otse Berliini lennujaama. Sealt kandist saab otse lõpuni välja lennata. Ja seda palju madalamate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame pidevalt suurematel piletimüükidel silma peal. Tšeki sujuvalt meie kampaaniate lehte ja omandad hetkega ülevaate, mis “hullud päevad” hetkeseisuga esiplaanil on. Leia lennupiletid odavalt Thessaloniki

Jälgi Thessaloniki lennudiile

Paindliku aja puhul on hea mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diilisaite, mitmete võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles kaevata vähese hinnaga Thessaloniki lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse tõeliste reisileidude asemel ikka ja jälle erakordset prahti. Enne iga uue hindade ülevaate üles riputamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad üsna, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Thessaloniki lende on mõttekas kontrollida ostukorvist

Reisitark koostab partnerluses DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Võid avastada absoluutselt madalaima hinnaga lennud Põhja-Kreekasse taolisest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Mõte on alati väga lihtne ja otsene. Tšekime konkreetsel ajahetkel kõik odavaimad Thessaloniki piletid üle. Jagame reisidiile reisiplaneerijatega.

Praegu on tõenäoline, et sa ei leia ostukorvist pileteid Põhja-Kreekasse või on kokkuvõte juba korralikult kehtivuse kaotanud. Vast pole probleemi, kuna avaldame siin samas terve kamaluga muid variante keskmisest soodsamate lendude välja otsimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Põhja-Kreekasse

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel pole fikseeritud lennuajad nii tähtsad.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul kasutud allahindlused tegelikult üsna mõistlikuks. Suvalise näitena võiksid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 200-eurosest erihinnast Milanost Singapuri.

Täiesti esimene reaktsioon “Õhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis võimalusega broneerida reis eriti odavalt. Vahetevahel saab niiviisi täitsa ägedaid lennukombinatsioone luua.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse veel rohkem maailma paiku nautida ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Thessaloniki lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud suunal Tallinn-Thessaloniki-Tallinn ligikaudu 58 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et hüperdiile on edaspidi veelgi tulemas!

Absoluutselt! Parima maksumusega lennupiletid võivad olla vaid 58 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt lendamiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Keskmised mõlema suuna lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-Thessaloniki lennuliinil vahemikku summas 106 eurot kuni 176 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie lennuleide jälgides tajutaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse üle 1200 lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top