Heraklioni lennupiletid

Mil moel haarata hea hinnaga piletid Heraklionisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel siis ikkagi haarata keskmisest odavamad lennud Heraklionisse? Tee esimene samm ning alusta selle ülevaate lugemisest! Just nõnda mugav kogu teema lühidalt kokku võttes ongi. Allpoolsetesse lõikudesse oleme koondanud tähtsa ringvaate lendude keskmistest hindadest ning võimalustest, kuidas maksimaalse kiiruse ja mugavusega endale Heraklioni lennupiletid taskusse susata. Ja seda algusega nii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia odavad lennupiletid Heraklioni
Georgios Kritsotakis / Shutterstock

Millised on veel sõltumatud lennupiletite võrdlusportaalid?

Kõrvuta kvaliteetseid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee valik ja osta kohe soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Heraklioni lennupiletid tasub ära osta?

Heraklionisse reisima minekuks tasub teada, et rohkem kui 284 eurot maksvad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 137 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata odavaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kõrgema hinnaga Heraklioni lennupiletid reisiekspertidelt

Harilikud reisieksperdid haaravad lendude müümisel tihtilugu eeskujuliku vaheltkasu, mille peab lennupiletite ostja omast taskust tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud loomulik reisile mineku kulu.

Täna pole sugugi mõistlik ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot tasudeks välja käia. Ise Heraklionisse reisi korraldades ja pileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisinõustajate ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes parem otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Heraklioni

Heraklioni piletite hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt platseeruvad Heraklioni lennureiside hinnad vahemikku 279 eurot kuni 327 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida võid fikseeritud aegadeks lennupiletite jahtimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud tšarterid.

Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud turule parajaid kompvekke. Lähiajaloo odavaimad lennupiletid on Tallinnast Heraklionisse olnud umbes 91 eurot. Selliste piletite broneerimiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest taolise soodukaga vahvad hinnalangusega piletid müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Testi mõne hetkega klappivaid lendude kuupäevi Heraklionisse

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Heraklion ja määra sobivad lennupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Heraklioni lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa eestlastest valib Heraklionisse reisimise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata Helsingist reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle silmapaistvaid pakkumisi täpselt linnadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingist Põhja-Ameerikasse.

Lennukompaniide kampaaniad Heraklionisse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide soodusmüügid teevad reisi soodsamaks. Enim sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole konkreetsed lennuajad nii tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud lennukampaaniad tegelikult võrdlemisi mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 275-eurosest erihinnast Milanost ookeani taha.

Esimene tunne “Mida veel, mingist suvalisest linnast” asendub õhinaga broneerida reis eriti soodsalt. Mõnikord annab sel moel täitsa huvitavaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks kaugmaalendude ja odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt aitab see veelgi enam maailma paiku avastada ja terve reisi veelgi unustamatumaks teha.

Leia odavad lennupiletid Heraklioni

Vaata Heraklioni reisileide Reisitargast

Vabama graafiku korral on suurepärane mõte heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime pidevalt läbi diiliportaale, mitmesuguste otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles tuhnida super hinnaga Heraklioni lennupiletid.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete reisipakkumiste pähe aeg-ajalt erakordset saasta. Enne iga uue pakkumise üles riputamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Heraklioni hindu on mõistlik uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark loob koostöös Reisijuhiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taksukohasemad lennud Heraklionisse sellest mastaapsest hinnavaatlusest.

Alusmõte on alati äärmiselt lihtne. Kontrollime kindlal ajahetkel eranditult kõik soodsaimad Heraklioni piletid üle. Seejärel jagame diile reisisõpradega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest lende Heraklionisse või on kokkuvõte juba täiesti aegunud. Äkki pole probleemi, kuna tutvustame siin lehel küllaga muid võimalusi soodsate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Heraklionisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub tšekkida Heraklioni reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas hetkel on möllamas mingit mõnusat odavmüüki. Saad kokku hoida korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi müügikampaania nimekirjas Heraklioni lennupileteid nähtaval olema. Võtame aluseks täiesti juhusliku lähteülesande. Soovides soetada lende Kreeka saartele, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma suurmüük Tallinnast. Nimelt võid saada promomüügi käigus säästlikumalt otse Berliini. Sealt kandist on reaalne otse edasi reisida. Seda tunduvalt eeskujulikemate lennuhindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Kindlasti hoiame laiematel promokampaaniatel silma peal. Tšeki sujuvalt meie lennumüükide sektsiooni ning omandad sekundiga panoraamvaate, missugused “kreisid päevad” hetkel ilma teevad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Heraklioni lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud liinil Tallinn-Heraklion-Tallinn umbkaudu 76. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Aga loomulikult! Soodsaima maksumusega lennud võivad olla vaid 76. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Statistilised mõlema suuna piletihinnad asetuvad Tallinn-Heraklion lennuliinil maksumuse ulatusse 111 eurot kuni 202 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab üle 1200 lennukompanii ja vahendaja reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top