Verona lennupiletid

Mil viisil leida hea hinnaga lennud Veronasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Mis moel ikkagi leida keskmisest odavamad lennud Veronasse? Alusta selle postituse uurimisest! Just nõnda kerge lennupiletite teema päeva lõpuks ongi. Järgnevatesse lõikudesse oleme koondanud põhimõtteliselt täieliku info lendude harilikest maksumustest ja võimalustest, mil moel maksimaalselt kiiresti ja lihtsalt endale Verona lennupiletid meiliga postkasti saada. Ja seda reisides algusega nii Stockholmist, Helsingist, Riiast kui ka Tallinnast.

Leia parima hinnaga lennupiletid Veronasse
Ilia Baksheev / Shutterstock.com

Missugused on alternatiivsed sõltumatud lennupiletite võrdluslehed?

Võrdle parimaid sõltumatuid lennupiletite võrdlusportaale. Langeta oma valik ja haara kohemaid taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Verona lennupiletid tasub ära krabada?

Veronasse reisimiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 229 eurot maksvad lennupiletid on tsipa kallivõitu. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 140 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Juurdehindlusega Verona lennupiletid reisikonsultantidelt

Tavalised reisifirmad võtavad endale preemiaks lendude vahendamisel tihtilugu korraliku komisjonitasu, mille peab ostja enda rahakotist tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud normaalne reisi planeerimise osa. Täna ei ole kuskilt otsast reaalne 5 €, 9 € või kogunisti 14 € lisadeks maksta. Iseseisvalt Veronasse reisi korraldades ja lennupileteid ostukorvi asetades saab omada täielikku kontrolli soodsaimate lendude saamise osas. Igal juhul on ise ostmine reisinõustajate ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes targem variant. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Veronasse

Verona piletite hinnatase ja lennukompaniid

Enamjaolt platseeruvad Verona lennupiletite hinnad vahemikku 155 eurot kuni 226 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida saad fikseeritud aegadeks lendude jahtimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud odavlennufirmad ja airBaltic. Otse loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Lähiajaloo soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Veronasse olnud veidi siia-sinna 54 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest taolise soodukaga vägevad hinnakommid ostetakse imeruttu.

Testi mõne hetkega sobilikke kuupäevi Veronasse

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Verona ja määra klappivad kuupäevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Verona lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa kaasmaalastest valib Veronasse reisimise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Elades Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse suundadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air. Isegi plaanides lende eksootilisematesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant suurepäraseid pakkumisi just nimelt nendest lennujaamadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kanadasse.

Lennukompaniide kampaaniad Veronasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad muudavad reisi odavamaks. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kel ei ole konkreetsed lennuajad niivõrd olulised. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud odavmüügid tegelikult üllatavalt kasulikuks. Praktiliseks näiteks võid võtta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 220-eurosest erihinnast Berliinist ookeani taha. Esimene reaktsioon “Õhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis võimalusega saada reis eriti odavalt. Vahetevahel annab sel viisil korralikult põnevaid lennukombinatsioone teha. Näiteks kaugmaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal viib see võimaluseni rohkem sihtkohti näha ja kogu tripi veelgi unustamatumaks muuta. Leia odava hinnaga lennupiletid Veronasse

Vaata Verona lennuleide

Paindliku aja korral on suurepärane mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisiportaali, mitmesuguste võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et otsida üles taskukohase hinnaga Verona lennud. Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse tõeliste reisileidude pähe aeg-ajalt õudsat rämpsu. Enne iga uue leiu üles riputamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Verona hindu on mõttekas piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab koostöös Reisijuhiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada parima hinnaga lennuvariandid Veronasse taolisest laiapõhjalisest kokkuvõttest. Alusidee on alati väga lihtne. Kontrollime konkreetsel perioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Verona lennupiletid üle. Jagame reisidiile reisiplaneerijatega. Absoluutselt on tõenäoline, et sa ei leia viimasest ülevaatest pileteid Veronasse või on ostukorv juba täiesti kehtivuse kaotanud. Äkki pole midagi hullu, kuna pakume siin samas terve kamalutäie muid tööriistu odavate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Veronasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Soovitame kontrollida Verona tripi teostamiseks, kas praegu on möllamas mingisugust vinget kampaaniat. Saad kokkuvõttes säästa korralikult raha. Igal korral ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade listis Verona pileteid olema välja toodud. Toome täiesti juhusliku lähteülesande. Kui tahad saada lennureisi Kreetale, siis võib aidata Ryanair välkmüük alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada promomüügi käigus taskukohasemalt kohale Pariisi. Antud lennujaamast on reaalne otsejoones lõppsihtkohta reisida. Seda märkimisväärselt madalamate pileti maksumustega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame kogu aeg olulisematel odavkampaaniatel silma peal. Uuri lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate lehte ja saad koheselt panoraamvaate, millised soodukate rallid hetkel parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Verona lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud kahe otsa lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Verona suunal vahemikku summas 142 eurot kuni 233 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides olulisel määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal lubab üle 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kõige parema hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Verona-Tallinn ligikaudu 89 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et superdiile on edaspidi veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult paar tundi.

Loomulikult! Odavaima hinnaga lennud võivad isegi olla ainult 89 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt lendamiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top