Santorini lennupiletid Thirasse

Mis moodi leida hea hinnaga lennud Santorinile?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Broneerimiskõlbuliku hinnaga lennupiletite otsimine Santorinile pole alati hõlbus toiming. Ent turu hinnataseme valdamine ja reisidiilide portaalide tundmine on vajalik. Sest kui sul on sihiks Santorinile trippida, siis on ilmselgelt mõttekas teha seda madalama hinnaga. Mis põhjusel maksta rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga? Leia parima hinnaga lennupiletid Santorinile

Mis on alternatiivsed kvaliteetsed lendude võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennupiletite võrdlussaite. Langeta oma valik ja haara kohe taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Santorini lennupiletid tasub tasku pista?

Santorinile lendamiseks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 224 eurot maksvad piletid on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 196 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kõrgema hinnaga Santorini lennud reisiekspertidelt

Tavalised reisikonsultandid võtavad endale preemiaks lennupiletite müümisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mida peab tarbija omast taskust maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud tavaline reisile mineku kulu. Tänapäeval ei ole sugugi aus 5 eurot, 13 eurot või isegi 20 eurot tasudeks välja käia. Iseseisvalt Santorinile reisi korraldades ja lennupileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes parem lähenemine. Soodsad lennupiletid Santorinile

Santorini lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa eestlastest valib Santorinile reisimise hoopiski algusega Helsingist. Omades elukohta Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse suundadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air. Isegi plaanides reisi väga kaugetesse riikidesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant vägevaid lennudiile just nimelt nendest linnadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Helsingist USAsse ja Kariibidele.

Proovi hetkega kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Santorinile

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Santorini ja vali sobivad päevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Santorini piletite hinnatase ja lennuvedajad

Enamjaolt platseeruvad Santorini lennupiletite hinnad skaalale 138 eurot kuni 209 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida võiksid paika määratud aegadeks lennupiletite ostmisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Aegean Airlines, Wizz Air, Finnair ja Ryanair. Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Viimaste aastate odavaimad lennupiletid on Tallinnast Santorinile olnud umbes 78 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna taolised piletid lähevad mõnikord vaid tundide jooksul kaubaks.

Lennukompaniide kampaaniad Santorinile

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad teevad reisi odavamaks. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel pole fikseeritud kuupäevad nii olulised. Vahel võivad kujuneda pealtnäha mõttetud lennukampaaniad tegelikkuses üsna väärtuslikuks. Näiteks võiksid haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 260-eurosest kampaaniahinnast Milanost Tšiilisse. Esmane emotsioon “No ja siis, mingist suvalisest linnast” asendub õhinaga saada lennupiletid iseäranis soodsalt. Mõnikord saab sel moel päris põnevaid eelarve kärpeid garanteerida. Näiteks pikkade lendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mingis vahepealses linnas. Samas annab see võimaluse veelgi enam sihtkohti näha ja kogu reisi veelgi unustamatumaks muuta. Leia odavad lennupiletid Santorinile

Jälgi Santorini reisileide Reisitargast

Paindlikkuse korral on hea idee heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, erinevate võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et leida silmapaistva hinnaga Santorini lennud. Kahjuks jagatakse reaalsete reisileidude nime all nii mõnigi kord kõrge hinnaga rämpsu. Enne iga värske hindade ülevaate jagamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Santorini lende tasub kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga igakuist piletite ostukorvi. Võid avastada kõige taksukohasemad lennuvõimalused Santorinile taolisest mastaapsest ülevaatest. Alusidee on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Tšekime kindlal ajaperioodil täiesti kõik odavaima hinnaga Santorini lennupiletid üle. Jagame leide reisisõpradega. Praegu on realistlik, et sa ei suuda leida ülevaatest pileteid Santorinile või on kokkuvõte juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole muret, kuna näitame siin samas küllaga muid võimalusi odavate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Santorinile odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Soovitame uurida Santorini tripi jaoks, kas täna on käimas mõnda vinget suurmüüki. Saad kokkuvõttes säästa palju oma eelarve pealt. Iga kord ei pea sugugi kampaania nimekirjas Santorini lennupileteid nähtaval olema. Võtame suvalise näidisolukorra. Kui soovid osta lennupileteid La Palmasse, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kiirmüük Eestist. Täpsemalt võiksid saada sooduskampaania käigus odavamalt kohale Londonisse. Sealt saab otsejoones edasi põrutada. Ja seda palju odavamate pileti maksumustega Eestiga võrrelduna. Hoiame olulisematel piletimüükidel silma peal. Vaata ruttu Reisitarga lennukampaaniate lehte ja saad hetkega 360° vaate, millised “hullud päevad” hetkeseisuga suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Santorini lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud edasi ja tagasi piletihinnad paiknevad Tallinn-Santorini liinil piiridesse summas 148 eurot kuni 218 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades nähtaval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse üle 1000 lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud lennuliinil Tallinn-Santorini-Tallinn keskeltläbi 73 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et vapustavaid lennupakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba uudiskirja maksimaalselt 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Selge see! Odavaima maksumusega lennud võivad olla ainult 73 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top