Lennupiletid Kreetale

Mil viisil osta hea hinnaga lennud Chaniasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel ikkagi broneerida hullude päevade hindadega piletid Kreetale? Alusta selle postituse läbi lugemisest! Nii lihtne see ongi.

Siia oleme koondanud vajaliku läbilõike lennupiletite harilikest maksumustest ning võimalustest, mis moel maksimaalselt kiiresti ja hõlpsalt endale Chania pardakaardid kotti pista. Ja seda lennureisi alustades nii Stockholmist, Riiast, Helsingist kui Tallinnast.

Leia odava hinnaga lennupiletid Chaniasse

Missugused on veel sõltumatud lennupileti hindade võrdluslehed?

Kõrvuta tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdluslehti. Otsusta ja osta kohe odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Chania lennupiletid tasub ära võtta?

Kreetale reisima minekuks on mõistlik teada, et rohkem kui 182 euroga pakutavad piletid on tsipa kallivõitu. Igasugune hind, mis on vähem kui 118 eurot tasuks ikka kohe ära krabada.

Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks südasuvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Juurdehindlusega Chania lennud reisiekspertidelt

Tüüpilised reisikonsultandid võtavad endale preemiaks lennupiletite hangeldamisel tihtilugu korraliku summa, mille on sunnitud reisisõber enda reisi eelarvest tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud loomulik reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal ei ole kuskilt otsast vastuvõetav ei 6 eurot, 13 eurot ega 20 eurot tasudeks välja käia. Ise Kreetale trippi korraldades ja lennupileteid šopates on võimalik tunda kindlust parimate lendude saamise osas.

Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Chaniasse

Chania piletite hinnatase ja lennuvedajad

Tavaliselt jäävad Chania lennureiside hinnad vahemikku 159 eurot kuni 228 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saaksid fikseeritud kuupäevadeks lennupiletite ostmisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Finnair, Lufthansa ja odavlennukad.

Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt toodud lennupiletite turule korralikke reisiisu tõstjaid. Läbi aegade kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Kreetale olnud nibin-nabin 102 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest sellise mastaabiga vahvad hinnalangusega piletid ostetakse väga ruttu.

Katseta hetkega kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Kreetale

Sisesta sihtkoht ehk Chania ja määra sobivad päevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Chania lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Kreetale lendamise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Ise kui sa planeerid teekonda väga kaugetesse sihtkohtadesse, ei pruugi Riiast lennu alustamine küsitav mõte olla.

Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant vingeid reisidiile neist linnadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Soomest USAsse.

Lennufirmade kampaaniad Kreetale odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Soovitame kontrollida Chania reisiplaani jaoks, kas praegu on käimas mingit ägedat odavmüüki. Saad säästa piisaval hulgal raha.

Igal korral ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Chania pileteid olema esile toodud. Võtame suvalise näite. Kui tahad soetada lennureisi Mallorcale, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma suurmüük Tallinnast.

Nimelt võiksid saada promokampaania käigus soodsamalt otse Berliini. Sealt on võimalik otse lõppsihtkohta lennata. Ja seda tunduvalt paremate piletihindadega Tallinna tšarteritega võrreldes.

Kindlasti hoiame tähtsamatel promomüükidel kenasti silma peal. Uuri sujuvalt meie lennumüükide sektsiooni ja omandad hetkega 360° vaate, mis “osturallid” hetkeseisuga parimaid reisidiile pakuvad.

Leia lennupiletid Chaniasse

Uuri Chania reisileide Reisitargast

Paindliku aja puhul tasub uurida, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diililehti, paljude võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et teha kindlaks taskukohase hinnaga Chania lennupiletid.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete reisidiilide pähe nii mõnigi kord hingehinda maksvat prügi. Enne iga uue kampaania jagamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Chania hindu on mõistlik kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koos DELFI Reisijuhiga igakuist piletite ostukorvi. Idee poolest saad leida odavaimad lennud Kreetale antud mastaapsest hinnavaatlusest.

Idee on ikka ja alati tõeliselt otsekohene. Kontrollime ette antud ajaperioodil kõik odavaima hinnaga Chania lennupiletid üle. Seejärel jagame reisidiile külastajatega.

Alati on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende Kreetale või on kokkuvõte juba korralikult oma aja ära elanud. Vast pole hullu, kuna tutvustame selles postituses palju-palju muid võimalusi keskmisest soodsamate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Kreetale

Mis iganes kohta sa trippi ei plaaniks, lennuettevõtete sooduskampaaniad teevad reisi soodsamaks. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel pole kindlad kuupäevad sedavõrd tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud lennumüügid reaalselt üllatavalt mõistlikuks. Suvalise näitena võiksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 272-eurosest kampaaniahinnast Oslost Lõuna-Ameerikasse.

Esimene reaktsioon “Õhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis põnevusega osta lennupiletid iseäranis taskukohaselt. Mõnikord saab sel moel korralikult ägedaid eelarve kärpeid teha.

Kasvõi kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni rohkem maailma paiku nautida ja terve reisi veelgi unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Chania lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-Chania-Tallinn keskeltläbi 143 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Loomulikult! Parima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 143 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Ootuspärased edasi ja tagasi piletihinnad jäävad Tallinn-Chania suunal vahemikku 198 eurot kuni 375 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid hankides poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi kasutades selgel määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba uudiskirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine muuda lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top