Billundi lennupiletid

Mis moodi soetada säästuhinnaga lennud Billundisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tõttame sulle Billundi tripi plaani kavandamisega otsemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud enneolematult soodsate hindadega lennupileteid.

Seega, liigu aga edasi, et saada teada, mis on lennupiletite normikohased maksumused, parimad lennukompaniid Billundisse minekuks ning kuidas saada otsejoones reaalajas odavaima hinnaga lennupiletid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Billundi
Trygve Finkelsen / Shutterstock

Missugused on veel turvalised lennupileti hindade võrdluslehed?

Kõrvuta parimaid sõltumatuid lennupiletite võrdlusportaale. Tee valik ja haara kohe odava hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Billundi lennupiletid tasub ära võtta?

Billundisse reisima minekuks on mõistlik meeles pidada, et enam kui 225 euroga pakutavad lennud on ületamas normaalset hinnapiiri. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 186 eurot tasuks ikka kohe ära krabada.

Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kopsakama hinnaga Billundi lennud reisivahenduse OÜdelt

Tavalised reisifirmad võtavad endale preemiaks lennupiletite hangeldamisel mõnikord korraliku vaheltkasu, mille on sunnitud tarbija omast taskust tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Nüüd pole sugugi vastuvõetav 7 eurot, 10 eurot või lausa 20 eurot tasudeks välja käia. Omal käel Billundisse trippi planeerides ja pileteid šopates on võimalik tunda kindlust soodsaimate hindade saamise osas.

Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes parem otsus.

Leia soodsad lennupiletid Billundi

Billundi lendude hinnatase ja lennufirmad

Üldjoontes jäävad Billundi lennuotsade hinnad skaalale 58 eurot kuni 98 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saaksid kindlateks kuupäevadeks lennupiletite otsimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt paisatud lennupiletite turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Lähiajaloo soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Billundisse olnud umbes 6 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti mõne tunniga kaubaks.

Proovi kohe praegu kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Billundisse

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Billund ja määra eelistatud kuupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Billundi lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa eestlastest valib Billundisse reisimise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Oletame, et elad Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda väga kaugetesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata Helsingist lennureisi alustamine kehv mõte olla.

Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant vingeid kampaaniaid antud sõlmjaamadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud soodukad lennupiletitele Helsingist Põhja-Ameerikasse.

Lennufirmade sooduskampaaniad Billundisse

Mis iganes kohta sa trippi ei kavandaks, lennufirmade soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisellidele, kel pole kindlad lennuajad niivõrd tähtsad.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul kasutud lennumüügid reaalselt üsna kasulikuks. Juhusliku näitena saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 260-eurosest erihinnast Pariisist Tšiilisse.

Esimene emotsioon “Pff, kuskilt Euroopast” asendub õhinaga broneerida lennureis iseäranis taskukohaselt. Vahel annab sel moel täitsa huvitavaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samal ajal aitab see rohkem kohti näha ja kogu tripi veelgi kustumatumaks muuta.

Leia odavad lennupiletid Billundi

Uuri Billundi lennudiile

Paindlikuma graafiku puhul tasub uudistada, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisilehti, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et päevavalguse kätte super hinnaga Billundi lennupiletid.

Kahjuks jagatakse reaalsete reisileidude asemel ikka ja jälle hingehinda maksvat prügi. Enne iga värske pakkumise levitamist kontrollime käsitsi kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Billundi hindu on mõttekas piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koos DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Võid leida odavaima hinnaga piletid Billundisse sellest mastaapsest ülevaatest.

Aluseks olev idee on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Tšekime konkreetsel perioodil täiesti kõik odavaimad Billundi piletid üle. Seejärel jagame reisidiile reisiplaneerijatega.

Igal hetkel on võimalik, et sa ei leia ülevaatest lende Billundisse või on ostukorv juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole midagi hullu, kuna näitame siin samas küllaga teisi variante taskukohaste lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Billundisse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Hea mõte on kontrollida Billundi reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas praegu on möllamas mõnda kasulikku odavmüüki. Saad kokkuvõttes säästa palju raha.

Alati ei pea isegi müügikampaania nimekirjas Billundi lende olema esile toodud. Toome juhusliku näite. Soovides saada lennureisi Ibiza saarele, siis võib appi tulla Ryanair kiirmüük algusega Tallinnast.

Põhimõtteliselt võid saada sooduskampaania raames säästlikumalt kohale Berliini lennujaama. Antud lennujaamast saab otsemaid lõpuni välja reisida. Pealegi kõvasti odavamate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes.

Hoiame laiematel odavkampaaniatel kenasti silma peal. Uuri ruttu Reisitark.ee lennumüükide rubriiki ning omandad sekundiga 360° vaate, millised soodusrallid hetkeseisuga parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Taani Legolandi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud marsruudil Tallinn-Billund-Tallinn umbkaudu 6 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Absoluutselt! Soodsaima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 6 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Ootuspärased kahe otsa lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Billund liinil vahemikku 32 eurot kuni 96 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid hankides poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades olulisel määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse enam kui tuhande lennukompanii ja vahendaja reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top