Parma lennupiletid

Kuidas saada hea hinnaga lennud Parmasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Mis moel ikkagi saada turu keskmistega võrreldes odavama hinnaga lennud Parmasse? Lihtsalt alusta selle kokkuvõtte läbi lugemisest! Just nii kerge kogu see teema lühidalt kokku võttes ongi. Sellesse artiklisse oleme kokku kogunud põhilise läbilõike lendude tüüpilistest maksumustest ning variantidest, mil moel võimalikult ruttu ja kergesti endale Parma lennu pardakaardid meiliga postkasti saada. Ja seda reisi alustades nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist. Leia odavad lennupiletid Parmasse

Millised on muud turvalised lennupiletite võrdlusportaalid?

Võrdle kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite võrdlussaite. Langeta oma valik ja broneeri kohe mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Parma lennupiletid tasub ära võtta?

Parmasse reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et üle 237 euroga pakutavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 131 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kallimad Parma lennupiletid reisikonsultantidelt

Harilikud reisikonsultandid haaravad piletite hangeldamisel tihtilugu korraliku komisjonitasu, mida peab reisiplaneerija enda rahakotist kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud tavaline reisi planeerimise osa. Praegusel ajal pole aga normaalne 6 eurot, 12 eurot või lausa 14 eurot teenustasudeks välja käia. Omal käel Parmasse reisi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõistlikum variant. Leia soodsad lennupiletid Parmasse

Parma lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Parmasse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist. Oletame, et elad Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia kohe mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air. Isegi otsides lennupileteid ookeanitagustesse sihtkohtadesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast lennu alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle vägevaid kampaaniaid neist linnadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside odavmüügid piletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Uuri hetkega sobilikke kuupäevi Parmasse

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Parma ja määra eelistatud päevad. Kõrvuta hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Parma lennupiletite hinnatase ja vedajad

Enamjaolt platseeruvad Parma lennureiside hinnad skaalale 132 eurot kuni 230 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saad paika määratud kuupäevadeks lennupiletite broneerimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad. Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule korralikke reisiisu tõstjaid. Lähiajaloo taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Parmasse olnud nibin-nabin 69 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad mõnikord mõne tunniga kaubaks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Parmasse

Mis iganes kohta sa trippi ei plaaniks, lennuettevõtete soodusmüügid teevad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel pole fikseeritud lennuajad niivõrd tähtsad. Vahel võivad osutuda pealtnäha mõttetud kampaaniad tegelikult üllatavalt kasulikuks. Suvalise näitena võiksid haarata odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 270-eurosest eripakkumisest Roomast Kariibi mere äärde. Esmane reaktsioon “Njah, kuskilt Euroopast” asendub hoopis õhinaga saada lennureis iseäranis taskukohaselt. Mõnikord saab niiviisi korralikult põnevaid reisikombinatsioone garanteerida. Kasvõi kaugmaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samas viib see võimaluseni veelgi enam maailma paiku nautida ja kogu reisi veel kustumatumaks muuta. Leia parima hinnaga lennupiletid Parmasse

Vaata Parma lennudiile

Vabama graafiku puhul on suurepärane idee vaadata, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisiportaali, paljude otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles tähendada silmapaistva hinnaga Parma lennud. Ausalt öeldes jagatakse tõeliste reisidiilide pähe aeg-ajalt õudsat prügi. Enne iga uue pakkumise postitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Parma lende on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koos Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Võid avastada kõige taksukohasemad piletid Parmasse antud laiapõhjalisest kokkuvõttest. Vundamendina toimiv idee on igal korral tõeliselt otsekohene. Kontrollime kindlal ajahetkel kõik soodsaimad Parma lennud üle. Pärast jagame reisidiile külastajatega. Absoluutselt on realistlik, et sa ei suuda leida ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole muret, kuna näitame selles artiklis küllaga muid tööriistu keskmisest odavamate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Parmasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Soovitame uurida Parma reisi odavamaks tegemiseks, kas täna on toimumas mingisugust vinget kampaaniat. Nii saad kokkuvõttes säästa küllaga oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade listis Parma lennupileteid olema esile toodud. Toome täiesti juhusliku lähteülesande. Kui tahad broneerida lennureisi mõnele Kanaari saarele, siis võib aidata tuntud odavlennufirma suurmüük Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada promokampaania tulemusena odavamalt edasi Londonisse. Sealt kandist saab otse lõpuni välja lennata. Seda palju paremate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Me hoiame laiematel soodusmüükidel silma peal. Kontrolli ruttu meie lennukampaaniate rubriiki ning omandad sekundiga panoraamvaate, missugused soodusrallid antud päeval suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Parma lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Parma-Tallinn umbkaudu 113 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et hüperdiile on edaspidi veelgi tulemas!

Selge see! Soodsaima maksumusega lennud võivad olla vaid 113 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Keskmised edasi ja tagasi lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-Parma lennuliinil vahemikku summas 165 eurot kuni 204 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie lennudiile kasutades selgel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse rohkem kui tuhande lennufirma ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top