Almatõ lennupiletid

Mis moodi haarata parimad lennupiletid Almatõsse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas krabada tavapärasest soodsamad lennupiletid Kasahstani? Tee esimene samm ning alusta selle postituse lugemisest! Just niivõrd kerge lennupiletite küsimus reaalsuses ongi. Järgnevate lõikude näol oleme koondanud ammendava läbilõike piletite harilikest maksumustest ning viisidest, mil moel võimalikult kiirelt ja lihtsalt endale Almatõ lennu pardakaardid kotti pista. Ja seda lende alustades nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Almatõsse
Sergey Varygin / Shutterstock

Millised on veel usaldusväärsed lendude võrdlussaidid?

Võrdle tipptasemel usaldusväärseid lennuhindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja broneeri kohe odava hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Almatõ lennupiletid tasub kotti pista?

Kasahstani reisima minekuks tasub teada, et enam kui 330 euroga pakutavad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Nähes piletihinda, mis jääb alla 154 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata odavaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Juurdehindlusega Almatõ lennupiletid reisifirmadelt

Harilikud reisinõustajad haaravad lendude vahendamisel sageli päris korraliku komisjonitasu, mille peab puhkuseplaneerija enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud loomulik reisi eelarve kulurida. Praegusel ajal pole sugugi normaalne 7 eurot, 13 eurot või lausa 18 eurot teenustasudeks välja käia. Iseseisvalt Kasahstani trippi korraldades ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes parem variant.

Leia odava hinnaga lennupiletid Almatõsse
Sergey Varygin / Shutterstock

Almatõ lennureisid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisisõpradest valib Kasahstani reisimise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Elades Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib fakt, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi kui sa oled teel väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi tingimata Helsingist lennu alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant silmapaistvaid kampaaniaid neist linnadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Soomest Ameerikasse.

Proovi kohe klappivaid reisi kuupäevi Kasahstani

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Almatõ ja vali klappivad päevad. Võrdle hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Almatõ lennupiletite hinnatase ja kompaniid

Harilikult platseeruvad Almatõ lennupiletite hinnad skaalale 282 eurot kuni 310 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saaksid fikseeritud kuupäevadeks piletite jahtimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Turkish Airlines ja LOT. Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt jagatud turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimaste aastate odavaimad lennupiletid on Tallinnast Kasahstani olnud umbkaudu 168 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks peab kähku tegutsema, sest taolise soodukaga vinged hinnaüllatused müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Lennufirmade kampaaniad Kasahstani odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad aeg-ajalt soodusmüüke. Soovitame kontrollida Almatõ reisi teostamiseks, kas hetkel on toimumas mõnda ägedat kampaaniat. Nii saad kokkuvõttes säästa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi müügikampaania nimekirjas Almatõ lennupileteid olema esile toodud. Võtame suvalise näite. Kui soovid broneerida lennureisi Tenerifele, siis võib appi tulla Ryanair suurmüük Eestist. Täpsemalt võiksid saada promomüügi raames säästlikumalt edasi Londonisse. Antud lennujaamast on reaalne otse lõpuni välja lennata. Seda märkimisväärselt paremate lennuhindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame alati olulisematel suurmüükidel kenasti silma peal. Uudista sujuvalt Reisitarga lennukampaaniate rubriiki ja omandad koheselt 360° vaate, millised soodukate möllud antud päeval suurimat väärtust pakuvad. Leia odavad lennupiletid Almatõsse

Jälgi Almatõ reisileide Reisitargast

Paindlikkuse korral on hea mõte heita pilk peale, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisisaite, mitmesuguste võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et päevavalguse kätte super hinnaga Almatõ lennupiletid. Kahjuks reklaamitakse tõeliste lennudiilide loosungi all nii mõnigi kord hingehinda maksvat saasta. Enne iga värske diili üles riputamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Almatõ lennuotsi on mõistlik piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob koostöös DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Võid avastada kõige säästlikuma hinnaga piletid Kasahstani sellest laiapõhjalisest hinnavaatlusest. Alusmõte on alati tõeliselt lihtne. Kontrollime kindlal ajahetkel eranditult kõik odavaimad Almatõ piletid üle. Pärast jagame diile külastajatega. Absoluutselt on realistlik, et sa ei tuvasta viimasest kokkuvõttest lende Kasahstani või on ostukorv juba täiesti aegunud. Vast pole probleemi, kuna pakume siin lehel palju teisi variante keskmisest soodsamate lendude välja raalimiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Kasahstani

Kuhu iganes sa trippi ei planeeriks, lennukompaniide soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisellidele, kellel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad nii olulised. Vahel võivad kujuneda pealtnäha kasutud odavmüügid tegelikkuses üsna mõistlikuks. Praktiliseks näiteks saaksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 275-eurosest kampaaniahinnast Milanost Atlandi ookeani taha. Esmane reaktsioon “No mida, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis võimalusega osta lennupiletid eriti odavalt. Vahetevahel annab sel moel korralikult huvitavaid lennukombinatsioone teha. Kasvõi kaugmaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus ööbida mingis vahepealses linnas. Samal ajal viib see võimaluseni veel rohkem maailma paiku näha ja terve reisi veelgi kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kasahstani lennupiletite kohta

loader-image

Selge see! Soodsaima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 162 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt lendamiseks on oluline oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse rohkem kui 1200 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud marsruudil Tallinn-Almatõ-Tallinn keskeltläbi 162 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et superpakkumisi on edaspidi veelgi laekumas!

Tavalised mõlema suuna lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Almatõ suunal piiridesse maksumuses 233 eurot kuni 312 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisidiile kasutades nähtaval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top