Terceira lennupiletid

Mil moel saada odavad lennud Terceirale?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Rahakoti suhtes sõbraliku hinnaga lennuvõimaluste üles leidmine Terceirasse pole alati just imelihtne. Ent turu keskmiste hindade teadmine ning lennuportaalide tundmine on vajalik. Sest kui sul on idee Terceirasse kihutada, siis on päevselgelt loogiline teha seda parima hinnaga. Miks anda raha rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnasildiga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Terceirale
Liliana Marmelo / Shutterstock.com

Missugused on muud sõltumatud lennupileti hindade võrdlussaidid?

Kõrvuta kvaliteetseid turvalisi lennupiletite võrdluslehti. Tee otsus ja haara kohemaid mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Terceira lennupiletid tasub kotti pista?

Terceirasse reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et üle 312 eurot maksvad piletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Kui hind on aga vähem kui 153 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks juunikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kopsakama hinnaga Terceira lennupiletid reisinõustajatelt

Tüüpilised reisifirmad võtavad endale preemiaks lennupiletite hangeldamisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mille peab ostja enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud ootuspärane reisi eelarve kulurida. Tänapäeval ei ole kuskilt otsast aus 3 eurot, 9 eurot või lausa 14 eurot lisadeks välja käia. Omal käel Terceirasse reisi planeerides ja pileteid soetades on võimalik tunda kindlust soodsaimate lendude saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõttekam otsus.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Terceirale
Liliana Marmelo / Shutterstock

Terceira lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Terceirasse lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Kui elad näiteks Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi planeerides teekonda ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle vägevaid kampaaniaid neist sõlmjaamadest. Kasvõi erinevate lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Helsingist Ameerikasse.

Testi hetkega klappivaid reisi kuupäevi Terceirasse

Pane sisse sihtkoht ehk Terceira ja määra eelistatud kuupäevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Terceira lendude hinnatase ja lennukompaniid

Üldjoontes jäävad Terceira lennuotsade hinnad skaalale 275 eurot kuni 317 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida võiksid fikseeritud aegadeks piletite ostmisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Wizz Air ja teised odavlennufirmad. Selgelt on lähiajaloos lennukompaniide poolt paisatud turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Terceirasse olnud nibin-nabin 57 eurot. Selliste hindade ostmiseks peab gaasi andma, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti loetud tundidega kaubaks.

Lennufirmade kampaaniad Terceirasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Hea mõte on uurida Terceira tripi jaoks, kas täna on käimas mingit mõnusat müüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa piisaval hulgal oma eelarve pealt. Iga kord ei pea sugugi kampaania nimekirjas Terceira pileteid olema esile toodud. Võtame aluseks suvalise näidisolukorra. Kui tahad broneerida lennupileteid mõnele Kanaari saarele, siis võib aidata Ryanair suurmüük Eestist. Põhimõtteliselt võiksid saada sooduskampaania käigus taskukohasemalt edasi Pariisi. Sealt kandist on võimalik otsejoones lõppsihtkohta põrutada. Seda märkimisväärselt paremate pileti maksumustega alternatiividega kõrvutades. Hoiame kogu aeg suurematel promomüükidel korralikult silma peal. Tšeki lihtsalt meie lennumüükide rubriiki ja omandad sekundiga 360° vaate, missugused “hullud päevad” hetkel parimaid reisidiile pakuvad. Leia odava hinnaga lennupiletid Terceirale

Kontrolli Terceira lennuleide

Avatud ajakava korral on hea mõte vaadata, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diililehti, mitmete võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et välja panna vähese hinnaga Terceira lennupiletid. Kahjuks jagatakse reaalsete lennuleidude asemel nii mõnigi kord kallist saasta. Enne iga uue diili jagamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Terceira lende tasub uurida ostukorvist

Reisitark valmistab koostöös Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Võid avastada parima hinnaga piletid Terceirasse antud suurest ülevaatest. Taustal olev idee on igal korral tõeliselt lihtne. Kontrollime konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik odavaima hinnaga Terceira piletid üle. Jagame leide reisiplaneerijatega. Praegu on tõenäoline, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on ostukorv juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole probleemi, kuna tutvustame selles postituses palju-palju muid tööriistu taskukohaste lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Terceirasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete kampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel ei ole konkreetsed kuupäevad sedavõrd tähtsad. Mõnikord võivad osutuda pealtnäha mõttetud lennumüügid reaalselt üllatavalt kasulikuks. Suvalise näitena võiksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 270-eurosest erihinnast Oslost Ameerikasse. Esmane emotsioon “Õhh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis õhinaga osta lennupiletid iseäranis odavalt. Mõnikord annab sel viisil täitsa põnevaid lennukombinatsioone teha. Kasvõi pikkade lendude ja odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus veeta ööd mõnes vahepealses linnas. Samas annab see võimaluse rohkem kohti näha ja terve tripi isegi veel unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Terceira lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Odavaima hinnaga lennud võivad olla vaid 154 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on oluline oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait võimaldab enam kui 1000 lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud liinil Tallinn-Terceira-Tallinn keskeltläbi 154 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et superpakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Keskmised mõlema suuna lendude hinnad asetuvad Tallinn-Terceira suunal maksumuse ulatusse 187 eurot kuni 292 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisipakkumisi kasutades selgel määral keskmiste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top