Genoa lennupiletid

Mis moodi saada taskukohased lennud Genoasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Odavate reisiväljumiste avastamine Genoasse pole alati just lapsemäng. Aga turu hinnataseme teadmine ning otsimootorite tundmine on oluline. Sest kui sul on soov Genoasse reisida, siis on igal juhul loogiline teha seda soodsama hinnaga. Mis põhjusel tasuda rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Genoasse
Sean Pavone / Shutterstock.

Missugused on muud turvalised lennupiletite võrdluslehed?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdlussaite. Tee otsus ja osta käigu pealt mõistliku hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Genoa lennupiletid tasub tasku pista?

Genoasse lendamiseks tasub arvestada, et enam kui 220 eurot maksvad lennupiletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Kui hind on aga vähem kui 100 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks südasuvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kopsakama hinnaga Genoa lennud reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisifirmad haaravad lendude hangeldamisel tihtilugu eeskujuliku rahasumma, mille peab piletite ostja enda rahakotist maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud loomulik reisi eelarve kulurida. Täna pole aga normaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot lisadeks välja käia. Ise Genoasse trippi planeerides ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem tegu. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Genoasse

Genoa lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Genoasse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist. Oletame, et elad Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi plaanides reisi eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt silmapaistvaid kampaaniaid täpselt linnadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Soomest USAsse ja Kanadasse.

Proovi hetkega sobilikke kuupäevi Genoasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Genoa ja vali sobivad lennupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki põhilisi lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Genoa lendude hinnatase ja vedajad

Üldjoontes platseeruvad Genoa lennupiletite hinnad skaalale 153 eurot kuni 203 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saaksid fikseeritud kuupäevadeks lennupiletite otsimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad. Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Viimase aastakümne kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Genoasse olnud nibin-nabin 71 eurot. Selliste piletite ostmiseks peab kähku tegutsema, sest niivõrd vahvad hinnapöörised müüakse läbi väga ruttu.

Lennukompaniide kampaaniad Genoasse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei planeeriks, lennufirmade kampaaniad muudavad reisi soodsamaks. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad. Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud soodusmüügid reaalselt üllatavalt kasulikuks. Suvalise näitena saad võtta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 270-eurosest eripakkumisest Londonist Ameerikasse. Esmane emotsioon “Njah, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis võimalusega osta reis iseäranis odavalt. Vahetevahel annab niiviisi korralikult huvitavaid lennukombinatsioone teha. Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samal ajal aitab see rohkem sihtkohti nautida ja terve reisi isegi veel unustamatumaks muuta. Leia odavad lennupiletid Genoasse

Jälgi Genoa reisidiile

Paindliku graafiku puhul on suurepärane mõte heita pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime väsimatult läbi diilisaite, erinevate võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles tuhnida säästuhinnaga Genoa lennupiletid. Ausalt öeldes jagatakse tõeliste lennudiilide pähe aeg-ajalt erakordset rämpsu. Enne iga uue diili postitamist kontrollime käsitsi kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad üsna, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Genoa lennuotsi tasub kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab partnerluses DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Võid leida absoluutselt madalaima hinnaga piletid Genoasse sellest suurest kokkuvõttest. Idee on alati väga lihtne ja otsene. Kontrollime kindlal ajaperioodil kõik soodsama hinnaga Genoa lennud üle. Seejärel jagame leide reisisõpradega. Praegu on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole hullu, kuna tutvustame selles artiklis küllaga muid tööriistu keskmisest odavamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Genoasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Hea mõte on tšekkida Genoa reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas täna on käimas mõnda kasulikku kampaaniat. Saad päeva lõpuks säästa palju oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade listis Genoa lennupileteid nähtaval olema. Võtame aluseks juhusliku näidisolukorra. Kui soovid osta lennupileteid Lanzarotele, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania algusega Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada soodusmüügi käigus soodsamalt edasi Pariisi. Sealt on reaalne otsejoones lõpuni välja reisida. Seda märkimisväärselt madalamate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame suurematel soodusmüükidel silma peal. Vaata sujuvalt Reisitark.ee kampaaniate lehte ja saad hetkega 360° vaate, missugused soodusrallid praegusel hetkel parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Genoa lennupiletite kohta

loader-image

Absoluutselt! Soodsaima hinnaga piletid võivad olla vaid 131 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt reisimiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal võimaldab rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendaja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja mitte enam kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud suunal Tallinn-Genoa-Tallinn keskeltläbi 131 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et superdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Keskmised edasi-tagasi lendude hinnad paiknevad Tallinn-Genoa liinil piirjoonte vahele summas 154 eurot kuni 239 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie reisileide kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top