Belgradi lennupiletid

Mil viisil osta soodsad piletid Belgradi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Odavate lennuväljumiste kätte saamine Serbiasse pole alati lihtsakoeline toiming. Aga turu keskmiste lennupiletite maksumuste valdamine ning reisidiilide lehtede tundmine on vajalik. Sest kui sul on siht Serbiasse trippida, siis on päevselgelt tark teha seda soodsama hinnaga. Miks tasuda rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Belgradi
e2dan / Shutterstock

Millised on alternatiivsed usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta kvaliteetseid sõltumatuid lennuhindade võrdlusportaale. Tee valik ja broneeri kohemaid odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Belgradi lennupiletid tasub ära krabada?

Serbiasse reisimiseks on mõistlik teada, et rohkem kui 226 eurot maksvad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Kui hind on aga vähem kui 103 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks südasuvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Juurdehindlusega Belgradi lennupiletid reisifirmadelt

Tavalised reisivahenduse OÜd võtavad piletite hangeldamisel sageli päris korraliku komisjonitasu, mille peab reisisell enda reisi eelarvest maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud normaalne reisile mineku kulu.

Praegusel ajal pole sugugi normaalne 2 eurot, 8 eurot või lausa 20 eurot müügitasudeks maksta. Omal käel Serbiasse trippi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma judinaid tekitavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” otsus.

Leia odava hinnaga lennupiletid Belgradi

Belgradi lendude hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt platseeruvad Belgradi lennuotsade hinnad vahemikku 152 eurot kuni 225 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida saad kindlateks kuupäevadeks piletite broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud odavlennufirmad või Lufthansa ja SAS.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt toodud lennupiletite turule korralikke maiuspalu. Viimase aastakümne soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Serbiasse olnud veidi siia-sinna 66 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest sedavõrd vinged hinnapöörised ostetakse väga ruttu.

Katseta kohe praegu klappivaid lendude kuupäevi Serbiasse

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Belgrad ja vali klappivad lennupäevad. Võrdle hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Belgradi lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa eestlastest valib Serbiasse reisimise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Oletame, et elad Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse paikadesse, ei pruugi koheselt Helsingist lennureisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle vingeid lennudiile täpselt lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Soomest USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade kampaaniad Serbiasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Hea mõte on kontrollida Belgradi reisi teostamiseks, kas täna on käimas mõnda ägedat müüki. Nii saad säästa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea otseselt müügikampaania nimekirjas Belgradi lennupileteid olema esile toodud. Võtame aluseks juhusliku lähteülesande. Soovides broneerida lennupileteid mõnele Kreeka saarele, siis võib appi tulla Ryanair kiirmüük Tallinnast lennujaamast. Täpsemalt võid saada sooduskampaania tulemusena säästlikumalt edasi Londoni lennujaama. Sealt kandist saab otsejoones lõppsihtkohta lennata. Ja seda kõvasti odavamate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame olulisematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Uudista lihtsalt Reisitark.ee kampaaniate rubriiki ja saad sekundiga 360° vaate, missugused soodusrallid hetkeseisuga esiplaanil on. Leia odavad lennupiletid Belgradi

Kontrolli Belgradi reisidiile

Paindliku graafiku korral on hea mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diiliportaale, erinevate võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et leida super hinnaga Belgradi lennud.

Otsesõnu reklaamitakse reaalsete reisileidude nime all ikka ja jälle kallist rämpsu. Enne iga uue diili üles riputamist vaatame ise kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Belgradi lende on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark teeb koos DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige säästlikuma hinnaga lennuvõimalused Serbiasse antud mastaapsest ülevaatest.

Idee on ikka ja alati tõeliselt lihtne ja otsene. Vaatame konkreetsel ajahetkel täiesti kõik soodsaimad Belgradi piletid üle. Seejärel jagame leide reisifännidega.

Alati on võimalik, et sa ei leia ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba korralikult aegunud. Siiski ehk pole hullu, kuna pakume siin lehel küllaga teisi tööriistu keskmisest odavamate lendude leidmiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Serbiasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete sooduskampaaniad muudavad reisi odavamaks. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel pole fikseeritud kuupäevad sedavõrd tähtsad.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud kampaaniad tegelikult üllatavalt mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võid võtta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 270-eurosest erihinnast Oslost ookeani taha.

Täiesti esimene emotsioon “Pff, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis õhinaga broneerida lennupiletid eriti soodsalt. Mõnikord saab sel moel korralikult huvitavaid reisikombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus veeta ööd mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt aitab see rohkem sihtkohti nautida ja terve reisi isegi veel unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Belgradi lennupiletite kohta

loader-image

Täielikult! Parima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla vaid 77 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt lendamiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab üle 1000 lennukompanii ja vahendaja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Kõige parema hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud liinil Tallinn-Belgrad-Tallinn keskeltläbi 77 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Umbkaudsed mõlema suuna piletihinnad paiknevad Tallinn-Belgrad lennuliinil piiridesse summas 133 eurot kuni 219 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides tajutaval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top