Ibiza lennupiletid

Mil moel osta soodsad piletid Ibizale?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Rahakoti suhtes sõbraliku hinnaga reisipiletite kätte saamine Ibizale pole alati lihtne. Ent turuhindade teadmine ning reisidiilide saitide tundmine on vajalik. Sest kui sul on idee Ibizale reisida, siis on vaieldamatult loogiline teha seda odavama hinnaga. Milleks puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia soodsad lennupiletid Ibiza

Mis on muud sõltumatud lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite võrdlussaite. Tee otsus ja osta käigu pealt odavad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Ibiza lennupiletid tasub ära võtta?

Ibizale reisima minekuks tasub teada, et enam kui 311 eurot maksvad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Igasugune hind, mis on vähem kui 185 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Ibiza lennupiletid reisinõustajatelt

Harilikud reisifirmad haaravad piletite vahendamisel tihtilugu korraliku vaheltkasu, mida peab reisisõber enda rahakotist tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Täna pole sugugi aus ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot tasudeks välja käia. Iseseisvalt Ibizale trippi planeerides ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisinõustajate ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Ibizale

Ibiza lendude hinnatase ja vedajad

Harilikult asetuvad Ibiza lennuotsade hinnad vahemikku 136 eurot kuni 190 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks lendude broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa ja odavlennufirmad.

Selgelt on läbi aegade lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule parajaid kompvekke. Läbi aegade kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Ibizale olnud nibin-nabin 53 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest sedavõrd vahvad hinnapommid ostetakse uskumatult kiiresti.

Katseta kohe praegu klappivaid kuupäevi Ibizale

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Ibiza ja vali klappivad kuupäevad. Kõrvuta hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Ibiza lennupiletid Riiast või Helsingist

Osa kaasmaalastest valib Ibizale lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Oletame, et elad Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi Riiast lennureisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle vingeid pakkumisi just lennujaamadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Ibizale

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennukompaniide soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kel pole kindlad kuupäevad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad kujuneda esmapilgul mõttetud soodusmüügid reaalselt üllatavalt mõistlikuks. Suvalise näitena võiksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et võtta maksimum 200-eurosest erihinnast Oslost Taisse.

Esmane emotsioon “Mida veel, mingist suvalisest linnast” asendub põnevusega osta lennureis eriti taskukohaselt. Vahetevahel annab niiviisi päris huvitavaid eelarve kärpeid teha.

Kasvõi pikkade lendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus veeta ööd mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas aitab see veel rohkem maailma paiku näha ja terve reisi veel meeldejäävamaks teha.

Leia lennupiletid Ibizale

Vaata Ibiza reisileide Reisitargast

Vabama graafiku korral on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et otsida üles vähese hinnaga Ibiza lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse reaalsete reisidiilide loosungi all aeg-ajalt kallist prügi. Enne iga uue hindade ülevaate jagamist kontrollime ükshaaval lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Ibiza hindu on mõttekas kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb koos Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taksukohasemad lennupiletid Ibizale antud laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Kõige aluseks olev idee on igal korral tõeliselt otsekohene. Kontrollime konkreetsel perioodil kõik soodsaimad Ibiza piletid üle. Pärast jagame diile reisifännidega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende Ibizale või on kokkuvõte juba täiesti aegunud. Ehk aga pole probleemi, kuna tutvustame siin samas küllaga teisi tööriistu keskmisest odavamate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Ibizale odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad aeg-ajalt soodusmüüke. Hea mõte on tšekkida Ibiza reisiplaani teostamiseks, kas hetkel on möllamas mingit ägedat odavmüüki. Saad kokku hoida küllaga oma eelarve pealt. Igal korral ei pea isegi müügikampaania sihtkohtade listis Ibiza pileteid olema esile toodud. Võtame suvalise näidisolukorra. Kui tahad saada lende Kanaaridele, siis võib aidata Ryanair välkmüük Tallinnast lennujaamast. Põhimõtteliselt võid saada sooduskampaania tulemusena odavamalt edasi Londoni lennujaama. Antud lennujaamast saab otse edasi põrutada. Ja seda märkimisväärselt odavamate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame suurematel odavmüükidel kenasti silma peal. Tšeki ruttu meie kampaaniate sektsiooni ning omandad hetkega 360° vaate, millised kreisid müügid hetkeseisuga käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Ibiza lennupiletite kohta

loader-image

Absoluutselt! Soodsaima maksumusega piletid võivad olla vaid 53. Samas tuleb jälgida, et odavalt reisimiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab enam kui 1000 lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennu hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Ibiza-Tallinn keskmiselt 53. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et superpakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Harilikud mõlema otsa lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Ibiza liinil vahemikku maksumuses 114 eurot kuni 196 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie reisidiile jälgides tunduval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top