Genfi lennupiletid

Mil moel soetada säästuhinnaga lennud Genfi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas ikkagi soetada odavad piletid Genfi? Tee esimene samm ning alusta selle postituse uurimisest! Just niivõrd mugav lennupiletite temaatika põhimõtteliselt ongi. Sellesse artiklisse oleme kokku kogunud olulise info lennupiletite tavalistest hindadest ja võimalustest, mis moel võimalikult ruttu ja kergesti endale Genfi lennu pardakaardid kotti panna. Ja seda lende alustades nii Stockholmist, Helsingist, Riiast kui ka Tallinnast.

Leia parima hinnaga lennupilet Genfi
trabantos / Shutterstock

Missugused on veel tasuta lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel turvalisi lennupiletite võrdlussaite. Otsusta ja broneeri käigu pealt soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Genfi lennupiletid tasub ära osta?

Genfi reisimiseks on mõistlik teada, et rohkem kui 193 eurot maksvad lennud on tsipa kallivõitu. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 110 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks mõni nädal enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kallimad Genfi lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Tavalised reisibürood võtavad lendude müümisel võrdlemisi korraliku vaheltkasu, mida peab lennupiletite ostja omast taskust tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Tänapäeval ei ole kuskilt otsast vastuvõetav ei 3 eurot, 10 eurot ega 14 eurot lisatasudeks välja käia. Ise Genfi trippi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes targem variant.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Genfi

Genfi lendude hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt asetuvad Genfi lennupiletite hinnad skaalale 153 eurot kuni 214 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida võiksid paika määratud aegadeks lendude broneerimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Genfi olnud ligikaudu 74 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti vaid tundide jooksul kaubaks.

Katseta hetkega klappivaid reisi kuupäevi Genfi

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Genf ja vali eelistatud kuupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki põhilisi lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Genfi lennureisid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Genfi reisimise hoopiski algusega Helsingist. Elades Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib fakt, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi otsides lennupileteid väga kaugetesse paikadesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt suurepäraseid pakkumisi antud lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside soodukad piletitele Helsingist Põhja-Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Genfi odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad aeg-ajalt soodusmüüke. Tasub kontrollida Genfi tripi teostamiseks, kas täna on möllamas mingit ägedat odavmüüki. Saad päeva lõpuks säästa piisaval hulgal oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi kampaania sihtkohtade listis Genfi lende nähtaval olema. Toome juhusliku lähteülesande.

Kui soovid saada pileteid Gran Canariale, siis võib aidata Wizz Air kiirmüük Eestist. Täpsemalt võiksid saada müügi käigus taskukohasemalt edasi Londoni lennujaama. Sealt on reaalne otse lõpuni välja põrutada. Seda palju konkurentsivõimelisemate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna.

Hoiame kogu aeg laiematel promokampaaniatel kenasti silma peal. Vaata ruttu Reisitark.ee lennukampaaniate rubriiki ja omandad koheselt ülevaate, missugused soodusrallid hetkel käivad. Leia parima hinnaga lennupilet Genfi

Kontrolli Genfi reisidiile

Avatud ajakava puhul on hea idee kontrollida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisisaite, mitmesuguste võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et otsida üles säästuhinnaga Genfi lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse reaalsete reisipakkumiste asemel ikka ja jälle kalli hinnaga saasta. Enne iga uue leiu postitamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Genfi hindu tasub uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob koostöös DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Võid avastada kõige soodsamad piletid Genfi taolisest mastaapsest kokkuvõttest.

Taustal olev idee on igal korral äärmiselt lihtne ja otsene. Vaatame konkreetsel perioodil täiesti kõik soodsaimad Genfi piletid üle. Seejärel jagame reisidiile külastajatega.

Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta viimasest ülevaatest lende Genfi või on kokkuvõte juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole probleemi, kuna tutvustame siin lehel terve kamalutäie muid tööriistu keskmisest soodsamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Genfi

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennufirmade soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisilistele, kellel ei ole konkreetsed kuupäevad nii olulised.

Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha kasutud kampaaniad reaalselt võrdlemisi kasulikuks. Praktiliseks näiteks saad osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et võtta maksimum 240-eurosest erihinnast Pariisist Ameerikasse.

Esimene reaktsioon “Õghh, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis põnevusega osta lennupiletid eriti taskukohaselt. Vahetevahel annab niiviisi täitsa ägedaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikkade lendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mingis suurlinnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veelgi enam kohti avastada ja kogu tripi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Genfi lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 87. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse üle 1000 lennukompanii ja edasimüüja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennuliinil Tallinn-Genf-Tallinn keskeltläbi 87. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et selliseid megapakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Harilikud edasi ja tagasi lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Genf liinil vahemikku summas 125 eurot kuni 179 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik tuntavalt raha välja käia ega meie lennuleide kasutades tajutaval määral keskmiste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top