Korfu lennupiletid

Mil viisil soetada säästuhinnaga lennupiletid Korfule?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas ikkagi krabada vürtsikalt odavate hindadega piletid Korfule? Ega palju polegi vaja odavate lennureiside ostmiseks, sest tasub alustada vaid selle ülevaate läbi lugemisest! Nii kerge kogu teema lõppude lõpuks ongi.

Sellesse postitusse oleme koondanud vajaliku ringvaate lennupiletite tüüpilistest hindadest ning viisidest, mis moel maksimaalselt kiiresti ja lihtsalt endale Korfu lennu pardakaardid tasku pista. Ja seda algusega nii Stockholmist, Riiast, Helsingist kui Tallinnastnii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Korfule

Mis on alternatiivsed sõltumatud lennupiletite võrdluslehed?

Kõrvuta kvaliteetseid turvalisi lennuhindade võrdluslehti. Tee valik ja broneeri käigu pealt taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Korfu lennupiletid tasub ära krabada?

Korfule reisimiseks tasub arvestada, et rohkem kui 201 euro eest müüdavad lennupiletid on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 101 eurot tasub julgelt ära võtta.

Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Juurdehindlusega Korfu lennupiletid reisikonsultantidelt

Tüüpilised reisibürood panevad kõrvale piletite vahendamisel sageli päris eeskujuliku rahasumma, mille peab piletite ostja enda rahakotist kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Praegusel ajal ei ole kuskilt otsast normaalne 3 eurot, 9 eurot või lausa 16 eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Korfule trippi planeerides ja lennupileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma judinaid tekitavate lisatasudeta.

Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisivahenduse OÜde ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõistlikum lähenemine.

Leia odava hinnaga lennupiletid Korfule

Korfu lennupiletite hinnatase ja lennukompaniid

Harilikult platseeruvad Korfu lennuotsade hinnad vahemikku 128 eurot kuni 202 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks lendude ostmisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Aegean Airlines, odavlennufirmad ning Lufthansa.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Lähiajaloo taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Korfule olnud veidi siia-sinna 82 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti vaid tundide jooksul loosi.

Testi kohe klappivaid reisi kuupäevi Korfule

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Korfu ja vali sobivad päevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Korfu lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Korfule reisimise hoopistükkis algusega Riiast. Oletame, et elad Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide leidmiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Ise kui sa planeerid teekonda eksootilisematesse riikidesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast lennureisi alustamine halb idee olla.

Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt vingeid pakkumisi just linnadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside soodukad piletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Korfule

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel pole konkreetsed kuupäevad sedavõrd olulised.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha kasutud soodusmüügid tegelikkuses üllatavalt mõistlikuks. Praktiliseks näiteks saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 270-eurosest erihinnast Berliinist Kariibi mere äärde.

Esimene reaktsioon “Pff, kuskilt Euroopast” asendub võimalusega osta reis iseäranis soodsalt. Vahel saab sel moel päris põnevaid eelarve kärpeid teha.

Kasvõi pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus ööbida mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samas viib see võimaluseni veel rohkem sihtkohti näha ja kogu tripi isegi veel meeldejäävamaks muuta.

 

Jälgi Korfu lennuleide

Avatud ajakava korral on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diilisaite, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles kaevata sõbraliku hinnaga Korfu lennud.

Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste lennupakkumiste pähe aeg-ajalt hingehinda maksvat prahti. Enne iga värske diili jagamist kontrollime oma jõududega kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad hinnad ruttu, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Korfu lennuotsi on mõttekas kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab partnerluses Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada absoluutselt madalaima hinnaga lennupiletid Korfule sellest laiapõhjalisest ülevaatest.

Alusmõte on alati tõeliselt lihtne. Kontrollime kindlal ajahetkel kõik odavaimad Korfu lennupiletid üle. Pärast jagame neid lugejatega.

Hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta viimasest ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba lootusetult kehtivuse kaotanud. Äkki pole midagi hullu, kuna tutvustame selles artiklis terve kamalutäie muid tööriistu keskmisest soodsamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Korfule odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad aeg-ajalt soodusmüüke. Soovitame tšekkida Korfu tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on möllamas mingisugust vinget odavmüüki. Võimalik on kokku hoida küllaga oma eelarve pealt.

Iga kord ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade seas Korfu lende nähtaval olema. Võtame suvalise lähteülesande. Kui tahad broneerida lennureisi Hispaania saarele, siis võib aidata Wizz Air välkmüük Tallinnast lennujaamast.

Põhimõtteliselt võid saada promomüügi raames taskukohasemalt edasi Pariisi lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otsemaid lõppsihtkohta reisida. Ja seda palju odavamate hindadega Tallinna tšarteritega võrreldes.

Hoiame eranditult suurematel promokampaaniatel silma peal. Kontrolli ruttu Reisitark.ee kampaaniate rubriiki ja omandad koheselt 360° vaate, missugused müügirallid antud päeval ilma teevad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Korfu lennupiletite kohta

loader-image

Ootuspärased edasi ja tagasi piletihinnad asetuvad Tallinn-Korfu lennuliinil piirjoonte vahele summas 116 eurot kuni 231 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid hankides poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie reisidiile jälgides tunduval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse üle tuhande lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Korfu-Tallinn keskeltläbi 79 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et selliseid megapakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Pole küsimustki! Parima maksumusega piletid võivad olla ainult 79 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt lendamiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top