Birminghami lennupiletid

Kuidas osta säästuhinnaga lennud Birminghami?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel ikkagi broneerida odavad lennud Birminghami? Alusta lihtsalt selle ülevaate uurimisest! Just nõnda lihtne soodsate lendude teema põhimõtteliselt ongi. Järgnevatesse lõikudesse olema kogunud olulise ringvaate piletite tavalistest hindadest ning võimalustest, mis moel maksimaalse kiiruse ja mugavusega endale Birminghami piletid kotti pista. Ja seda lende alustades nii Helsingist, Riiast, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia odava hinnaga lennupiletid Birminghami
Kiev.Victor / Shutterstock

Mis on veel turvalised lennuhindade võrdlussaidid?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdluslehti. Tee otsus ja broneeri kohemaid taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Birminghami lennupiletid tasub tasku pista?

Birminghami reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et üle 182 euro eest müüdavad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Nähes piletihinda, mis jääb alla 100 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kopsakama hinnaga Birminghami lennupiletid reisikonsultantidelt

Tüüpilised reisieksperdid haaravad lennupiletite hangeldamisel sageli päris eeskujuliku komisjonitasu, mille peab puhkuseplaneerija enda pangaarvelt tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud normaalne reisile mineku kulu.

Tänapäeval ei ole sugugi reaalne 2 eurot, 10 eurot või lausa 15 eurot tasudeks välja käia. Omal käel Birminghami trippi korraldades ja pileteid ostukorvi pannes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisivahenduse OÜde ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Birminghami

Birminghami piletite hinnatase ja lennuvedajad

Üldjoontes platseeruvad Birminghami lennureiside hinnad vahemikku 134 eurot kuni 195 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida võid kindlateks aegadeks lennupiletite broneerimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud turule tõelisi kompvekke. Lähiajaloo kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Birminghami olnud ligikaudu 58 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks peab gaasi andma, sest sellise mastaabiga ägedad hinnapöörised ostetakse uskumatult kiiresti.

Uuri hetkega sobilikke kuupäevi Birminghami

Pane sisse sihtkoht ehk Birmingham ja määra klappivad lennupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Birminghami lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Birminghami reisimise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Elades Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt stardivad paljudesse linnadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi plaanides lende väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi tingimata Helsingist või Riiast reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle vingeid kampaaniaid täpselt lennujaamadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingi lennujaamast Põhja-Ameerikasse.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Birminghami

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei planeeriks, lennukompaniide sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisilistele, kellel ei ole kindlad kuupäevad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha kasutud odavmüügid tegelikult võrdlemisi väärtuslikuks. Näiteks võid osta odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest erihinnast Pariisist Kariibi mere äärde.

Esmane emotsioon “Õhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis õhinaga saada reis eriti soodsalt. Vahel annab sel viisil täitsa huvitavaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus veeta ööd mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veel rohkem sihtkohti avastada ja kogu tripi veel meeldejäävamaks muuta.

Leia soodsad lennupiletid Birminghami

Jälgi Birminghami lennudiile

Paindliku graafiku puhul tasub vaadata, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diililehti, erinevate otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles tuhnida madala hinnaga Birminghami lennud.

Ausalt öeldes reklaamitakse reaalsete reisidiilide pähe ikka ja jälle kõrge hinnaga prahti. Enne iga uue leiu jagamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Birminghami lennuotsi on mõistlik uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb koos Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Võid leida soodsaimad lennud Birminghami sellest laiapõhjalisest ülevaatest.

Taustal olev idee on alati väga lihtne. Kontrollime konkreetsel ajaperioodil eranditult kõik soodsama hinnaga Birminghami lennud üle. Jagame leide külastajatega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei leia viimasest ülevaatest lende antud sihtkohta või on ostukorv juba korralikult kehtivuse kaotanud. Äkki pole probleemi, kuna tutvustame siin samas palju muid võimalusi soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Birminghami odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Hea mõte on uurida Birminghami reisi jaoks, kas täna on toimumas mõnda vinget kampaaniat. Nii saad säästa korralikult raha. Iga kord ei pea isegi müügikampaania sihtkohtade listis Birminghami lende olema välja toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Soovides saada lennureisi Fuerteventurale, siis võib aidata Ryanair suurmüük Eestist. Täpsemalt võid saada sooduskampaania tulemusena odavamalt edasi Londoni lennujaama. Sealt on võimalik otsemaid lõppsihtkohta põrutada. Pealegi kõvasti odavamate piletihindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame pidevalt olulisematel suurmüükidel kenasti silma peal. Tšeki lihtsalt Reisitark.ee kampaaniate sektsiooni ja saad sekundiga ülevaate, mis soodusrallid praegusel hetkel käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Birminghami lennupiletite kohta

loader-image

Umbkaudsed kahe otsa lennuhinnad jäävad Tallinn-Birmingham lennuliinil vahemikku maksumuses 109 eurot kuni 177 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie lennuleide kasutades olulisel määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse üle 1200 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud lennuliinil Tallinn-Birmingham-Tallinn keskmiselt 54 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et selliseid megapakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte enam kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Absoluutselt! Odavaima maksumusega piletid võivad olla vaid 54 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on vaja oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top