Valgevene lennupiletid

Mil viisil hankida soodukaga lennupiletid Minski?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tõttame sulle Minski tripi plaanide pidamisega sedamaid appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud ennekuulmatute hindadega lennupileteid. Seega, jätka allapoole liikumist, et saada ülevaade, millised on lennupiletite normikohased maksumused, paremini klappivad lennufirmad Valgevenesse kohale jõudmiseks ning mis moel soetada otsemaid turu parima hinnaga lennupiletid.

£PILT1£

Millised on alternatiivsed usaldusväärsed lendude võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid turvalisi lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee otsus ja osta kohemaid mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Minski lennupiletid tasub tasku pista?

Valgevenesse lendamiseks on mõistlik teada, et üle 213 euro eest müüdavad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 123 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Juurdehindlusega Minski lennud reisiekspertidelt

Harilikud reisieksperdid haaravad piletite vahendamisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mille peab puhkuseplaneerija omast taskust kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Tänapäeval ei ole kuskilt otsast vastuvõetav ei 7 eurot, 12 eurot ega 20 eurot tasudeks maksta. Iseseisvalt Valgevenesse reisi korraldades ja pileteid ostes on võimalik tunda kindlust soodsaimate lendude saamise osas. Igal juhul on ise ostmine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes targem lähenemine.

£PILT2£

Minski lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa reisisõpradest valib Valgevenesse lendamise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide avastamiseks, kuna Riiast stardivad kümnetesse linnadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi kui sa oled teel ookeanitagustesse paikadesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast lennu alustamine halb mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant väga häid pakkumisi just nimelt nendest lennujaamadest. Muuhulgas erinevate lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid lennupiletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Testi mõne hetkega klappivaid kuupäevi Valgevenesse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Minsk ja vali sobivad päevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Minski piletite hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt asetuvad Minski lennupiletite hinnad skaalale 126 eurot kuni 213 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saad fikseeritud aegadeks piletite broneerimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Belavia ja Aeroflot.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt toodud turule parajaid maiuspalu. Läbi aegade kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Valgevenesse olnud veidi siia-sinna 73 eurot. Selliste hindade ostmiseks peab kähku tegutsema, kuna taolised piletid lähevad mõnikord loetud tundidega loosi.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Valgevenesse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei planeeriks, lennuettevõtete soodusmüügid teevad reisi soodsamaks. Enim sobivad need reisilistele, kellel ei ole fikseeritud lennuajad niivõrd tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud allahindlused tegelikkuses võrdlemisi kasulikuks. Näiteks saad haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 270-eurosest erihinnast Oslost Mehhikosse.

Esmane reaktsioon “Mida veel, kuskilt Euroopast” asendub hoopis võimalusega saada lennureis eriti odavalt. Vahetevahel annab niiviisi täitsa huvitavaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikamaalendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal viib see võimaluseni veel rohkem kohti näha ja terve tripi veel meeldejäävamaks muuta.

£PILT3£

Vaata Minski lennuleide

Paindlikkuse puhul on suurepärane idee vaadata, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diilisaite, erinevate otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et otsida üles madala hinnaga Minski lennupiletid.

Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste reisipakkumiste pähe aeg-ajalt kõrge hinnaga prügi. Enne iga värske leiu jagamist kontrollime käsitsi kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Minski lennuotsi tasub kontrollida ostukorvist

Reisitark teeb koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige säästlikuma hinnaga lennupiletid Valgevenesse sellest suurest hinnavaatlusest.

Alusidee on igal korral tõeliselt otsekohene. Tšekime kindlal ajaperioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Minski lennud üle. Pärast jagame diile reisifännidega.

Alati on tõenäoline, et sa ei tuvasta ülevaatest lende Valgevenesse või on ülevaade juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole midagi hullu, kuna avaldame selles artiklis terve kamalutäie teisi tööriistu odavate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Valgevenesse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame kontrollida Minski tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on käimas mingisugust ägedat kampaaniat. Võimalik on säästa korralikult oma eelarve pealt. Iga kord ei pea isegi kampaania sihtkohtade listis Minski lende nähtaval olema. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Soovides soetada lennureisi Ibizale, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma suurmüük Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada sooduskampaania käigus odavamalt otse Londonisse. Sealt on võimalik otse lõppsihtkohta lennata. Seda palju odavamate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Kindlasti hoiame laiematel odavmüükidel kenasti silma peal. Kontrolli ruttu meie kampaaniate lehte ja omandad koheselt ülevaate, millised soodukate rallid parasjagu käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Valgevene lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Minsk-Tallinn keskeltläbi 78 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et hüperdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Selge see! Odavaima maksumusega piletid võivad isegi olla vaid 78 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Harilikud kahe otsa lendude hinnad jäävad Tallinn-Minsk suunal vahemikku summas 112 eurot kuni 189 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennudiile jälgides nähtaval määral keskmiste hindade pealt säästa.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab enam kui tuhande lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine muuda lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top