Katowice lennupiletid

Mis moodi broneerida odavad lennud Katowicesse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Jookseme sulle Katowice tripi plaani kavandamisega kohe appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud silmapaistvaimate hindadega lende. Niisiis, suuna pilk allapoole, et saada ülevaade, missugused on lendude normaalsed hinnad, paremini klappivad lennukompaniid Katowicesse maandumiseks ning kuidas haarata otsemaid reaalajas soodsaima hinnaga lennureisid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Katowicesse
Miroslaw Skorka / Shutterstock

Millised on alternatiivsed kvaliteetsed lennupiletite võrdluslehed?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennupiletite võrdlussaite. Tee otsus ja osta kohe mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Katowice lennupiletid tasub ära krabada?

Katowicesse reisima minekuks on mõistlik meeles pidada, et üle 237 euro eest müüdavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Kui hind on aga vähem kui 111 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kopsakama hinnaga Katowice lennupiletid reisifirmadelt

Tüüpilised reisinõustajad nõuavad endale palga maksmiseks piletite hangeldamisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud reisiline enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud normaalne reisi eelarve kulurida.

Tänasel päeval ei ole kuskilt otsast mõistlik ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Katowicesse trippi korraldades ja lennupileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam otsus.

Leia odava hinnaga lennupiletid Katowicesse
Martyn Jandula / Shutterstock

Katowice lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa reisilistest valib Katowicesse reisimise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Omades elukohta Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi ookeanitagustesse riikidesse, siis ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennureisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle suurepäraseid pakkumisi just nimelt nendest sõlmjaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodukad piletitele Soomest Põhja-Ameerikasse.

Proovi hetkega kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Katowicesse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Katowice ja vali sobivad päevad. Võrdle mõne hetkega kõiki põhilisi lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Katowice lendude hinnatase ja kompaniid

Üldjoontes platseeruvad Katowice lennureiside hinnad vahemikku 137 eurot kuni 196 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saad paika määratud kuupäevadeks lendude ostmisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair.

Selgelt on läbi aegade lennukompaniide poolt jagatud turule korralikke reisiisu tõstjaid. Viimaste aastate kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Katowicesse olnud nibin-nabin 55 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest niivõrd vahvad hinnatormid ostetakse väga ruttu.

Lennukompaniide kampaaniad Katowicesse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei plaaniks, lennuettevõtete sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul kasutud lennumüügid tegelikkuses võrdlemisi väärtuslikuks. Praktiliseks näiteks saaksid osta odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 275-eurosest eripakkumisest Pariisist Vaikse ookeani saarele.

Esimene tunne “Njah, mingist suvalisest EL linnast” asendub õhinaga broneerida lennupiletid iseäranis odavalt. Vahetevahel saab sel moel korralikult huvitavaid reisikombinatsioone teha.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse veel rohkem sihtkohti avastada ja terve tripi veelgi kustumatumaks muuta.

Leia odavad lennupiletid Katowicesse

Vaata Katowice lennuleide

Paindlikuma ajakava korral on hea idee vaadata, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisiportaali, paljude võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et leida taskukohase hinnaga Katowice lennud.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete reisileidude nime all aeg-ajalt hingehinda maksvat prahti. Enne iga uue pakkumise üles riputamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Katowice hindu on mõistlik kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Idee poolest saad leida odavaima hinnaga lennuvariandid Katowicesse antud mastaapsest ülevaatest.

Aluseks olev idee on alati väga lihtne ja otsene. Tšekime ette antud ajaperioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Katowice piletid üle. Jagame neid külastajatega.

Alati on võimalik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on ülevaade juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole muret, kuna avaldame siin lehel palju-palju muid võimalusi odavate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Katowicesse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Soovitame uurida Katowice tripi jaoks, kas hetkel on käimas mõnda ägedat odavmüüki. Võid päeva lõpuks säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt. Igal korral ei pea otseselt kampaania nimekirjas Katowice lende olema esile toodud. Võtame aluseks juhusliku näidisolukorra. Kui soovid osta lende mõnele Kanaari saarele, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma kampaania alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võid saada promomüügi raames säästlikumalt otse Barcelona lennujaama. Sealt kandist saab otsemaid lõppsihtkohta põrutada. Seda kõvasti odavamate piletihindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame alati tähtsamatel promokampaaniatel silma peal. Uuri lihtsalt Reisitark.ee kampaaniate sektsiooni ning saad koheselt ülevaate, mis ostumürglid hetkeseisuga käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Katowice lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud liinil Tallinn-Katowice-Tallinn keskmiselt 76 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Absoluutselt! Odavaima maksumusega piletid võivad isegi olla ainult 76 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on oluline oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Harilikud mõlema otsa lennuhinnad paiknevad Tallinn-Katowice lennuliinil piiridesse maksumuses 127 eurot kuni 202 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie reisidiile jälgides nähtaval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal võimaldab rohkem kui 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top