Mis moodi haarata hea hinnaga lennupiletid Bolognasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tõttame sulle Bologna tripi plaanimisega otsemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta jahtinud põnevate hindadega pileteid. Niisiis, suuna pilk allapoole, et välja uurida, millised on lennuotsade harilikud maksumused, sobivaimad lennukompaniid Bolognasse jõudmiseks ning mis moel leida koheselt soodsaima hinnaga lennureisid.

Leia lennupiletid Bolognasse

Missugused on alternatiivsed usaldusväärsed lendude võrdlusportaalid?

Võrdle tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlussaite. Tee otsus ja broneeri kohe taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Bologna lennupiletid tasub tasku pista?

Bolognasse lendamiseks on mõistlik meeles pidada, et üle 187 eurot maksvad piletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 129 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kõrgema hinnaga Bologna lennupiletid reisibüroodelt

Tavalised reisibürood võtavad piletite hangeldamisel võrdlemisi eeskujuliku komisjonitasu, mida peab lennupiletite ostja omast taskust kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Uuel kümnendil pole aga normaalne 7 eurot, 12 eurot või isegi 14 eurot müügitasudeks maksta. Iseseisvalt Bolognasse trippi korraldades ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Bolognasse

Bologna lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Bolognasse lendamise hoopiski algusega Riiast. Elades Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate leidmiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi plaanides reisi ookeanitagustesse paikadesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant väga häid pakkumisi neist lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside soodusmüügid piletitele Soomest Põhja-Ameerikasse.

Katseta hetkega kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Bolognasse

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Bologna ja vali klappivad kuupäevad. Võrdle hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Bologna lendude hinnatase ja lennufirmad

Harilikult jäävad Bologna lennureiside hinnad vahemikku 141 eurot kuni 220 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad kindlateks kuupäevadeks piletite jahtimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Lufthansa, SAS ja odavlennufirmad.

Otse loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule tõelisi maiuspalu. Viimaste aastate soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Bolognasse olnud umbkaudu 43 eurot. Selliste piletite broneerimiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest sellise mastaabiga vinged hinnakommid müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Lennufirmade kampaaniad Bolognasse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid korraldavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Hea mõte on uurida Bologna reisiplaani jaoks, kas hetkel on käimas mingit ägedat odavmüüki. Nii saad kokku hoida küllaga oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi kampaania nimekirjas Bologna pileteid nähtaval olema. Võtame aluseks täiesti juhusliku näite. Kui soovid osta lennupileteid Tenerife South lennujaama, siis võib appi tulla Wizz Air kiirmüük algusega Tallinnast. Nimelt võid saada müügi raames odavamalt otse Barcelonasse. Antud lennujaamast saab otsejoones lõpuni välja põrutada. Pealegi tunduvalt odavamate hindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame tähtsamatel suurmüükidel silma peal. Tšeki ruttu meie lennumüükide sektsiooni ning omandad sekundiga 360° vaate, mis “kreisid päevad” hetkel esiplaanil on. Leia Soodsa hinnaga lennupiletid Bolognasse

Uuri Bologna reisileide Reisitargast

Lahtise ajakava korral tasub visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisisaite, mitmesuguste otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et päevavalguse kätte sõbraliku hinnaga Bologna lennud.

Otsesõnu jagatakse tõeliste reisipakkumiste nime all aeg-ajalt tõelist saasta. Enne iga värske diili levitamist kontrollime oma jõududega kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Bologna hindu on mõistlik uurida ostukorvist

Reisitark loob koos DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Võid avastada kõige odavamad piletid Bolognasse antud laiapõhjalisest ülevaatest.

Kõige aluseks olev idee on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Tšekime konkreetsel ajahetkel eranditult kõik soodsama hinnaga Bologna lennud üle. Jagame reisidiile lugejatega.

Alati on tõenäoline, et sa ei leia ostukorvist lende antud sihtkohta või on ostukorv juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole midagi hullu, kuna pakume siin samas palju teisi võimalusi odavate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Bolognasse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei plaaniks, lennukompaniide kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole kindlad välja- ja tagasilennu ajad niivõrd tähtsad.

Aeg-ajalt võivad kujuneda esmapilgul kasutud kampaaniad reaalselt üllatavalt väärtuslikuks. Praktiliseks näiteks saaksid haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 270-eurosest eripakkumisest Pariisist Mehhikosse.

Esimene reaktsioon “Õhh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis võimalusega osta lennupiletid eriti odavalt. Vahel saab niiviisi korralikult ägedaid eelarve kärpeid garanteerida.

Kasvõi pikamaalendude ja odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal aitab see rohkem kohti näha ja kogu reisi isegi veel unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Bologna lennupiletite kohta

loader-image

Tavalised kahe otsa lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Bologna suunal maksumuse ulatusse 104 eurot kuni 177 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid hankides poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie reisileide kasutades tunduval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab enam kui 1000 lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine muuda lennu hinda.

Kõige madalama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Bologna-Tallinn ligikaudu 46 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et superdiile on edaspidi veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult paar tundi.

Täielikult! Parima maksumusega piletid võivad olla vaid 46 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on vaja oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top