Odavad lennupiletid Frankfurti

Mis moodi hankida hea hinnaga lennupiletid Frankfurti?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tuleme sulle Frankfurdi tripi plaanide pidamisega sedamaid appi! Oleme juba üle kümne aasta taga ajanud legendaarselt taskukohaste hindadega lennupileteid. Seega, liigu aga allapoole, et saada teada, millised on lennuotsade keskmised maksumused, sobivaimad lennufirmad Frankfurti siirdumiseks ning mis moel osta kohe hetkeseisuga parima hinnaga lennud.

Leia soodsad lennupiletid Frankfurti

Mis on alternatiivsed usaldusväärsed lennupiletite võrdlusportaalid?

Võrdle kvaliteetseid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdlusportaale. Langeta oma valik ja haara käigu pealt soodsa hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Frankfurdi lennupiletid tasub ära krabada?

Frankfurti lendamiseks on mõttekas eeldada, et enam kui 183 euro eest müüdavad piletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Nähes piletihinda, mis jääb alla 139 eurot tasuks ikka kohe ära krabada.

Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks suvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kõrgema hinnaga Frankfurdi lennupiletid reisiekspertidelt

Harilikud reisifirmad haaravad lennupiletite müümisel võrdlemisi eeskujuliku rahasumma, mille peab ostja enda rahakotist tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Tänasel päeval ei ole sugugi reaalne ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot müügitasudeks välja käia. Ise Frankfurti trippi planeerides ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta.

Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” lähenemine.

Leia soodsad lennupiletid Frankfurti

Frankfurdi lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Frankfurti reisimise hoopiski algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Omades elukohta Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi otsides lennupileteid väga kaugetesse riikidesse, ei pruugi Helsingist reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle väga häid pakkumisi täpselt sõlmjaamadest. Kasvõi erinevate lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kanadasse.

Katseta hetkega sobilikke lendude kuupäevi Frankfurti

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Frankfurt ja määra eelistatud päevad. Kõrvuta hetkega kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Frankfurdi piletite hinnatase ja vedajad

Enamjaolt jäävad Frankfurdi lennureiside hinnad skaalale 134 eurot kuni 184 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võiksid kindlateks aegadeks piletite jahtimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt toodud turule korralikke kompvekke. Viimaste aastate odavaimad piletihinnad on Tallinnast Frankfurti olnud umbkaudu 79 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti mõne tunniga loosi.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Frankfurti

Mis iganes kohta sa reisi ei kavandaks, lennufirmade soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisõpradele, kellel pole konkreetsed lennuajad sedavõrd tähtsad.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikkuses võrdlemisi kasulikuks. Praktiliseks näiteks saad haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 240-eurosest erihinnast Roomast Brasiiliasse.

Esmane reaktsioon “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis põnevusega broneerida lennupiletid iseäranis taskukohaselt. Vahel saab niiviisi korralikult huvitavaid reisikombinatsioone luua.

Kasvõi pikamaalendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samal ajal annab see võimaluse veel rohkem sihtkohti avastada ja kogu reisi veel kustumatumaks teha.

Leia odavad lennupiletid Frankfurti

Uuri Frankfurdi lennudiile

Paindlikuma graafiku korral on suurepärane idee kontrollida, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisisaite, mitmesuguste otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et päevavalguse kätte säästuhinnaga Frankfurdi lennupiletid.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete reisidiilide pähe nii mõnigi kord õudsat rämpsu. Enne iga värske diili levitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Frankfurdi hindu tasub uurida ostukorvist

Reisitark koostab partnerluses DELFI Reisijuhiga igakuist piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige odavamad lennuvõimalused Frankfurti taolisest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Taustal olev idee on igal korral väga lihtne ja otsene. Vaatame kindlal perioodil kõik odavaima hinnaga Frankfurdi lennud üle. Jagame neid reisifännidega.

Absoluutselt on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende antud sihtkohta või on ostukorv juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole muret, kuna näitame siin samas palju-palju teisi võimalusi keskmisest soodsamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Frankfurti odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Soovitame uurida Frankfurdi reisi jaoks, kas praegu on möllamas mingit vinget müüki. Võid säästa küllaga oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade listis Frankfurdi lennupileteid olema esile toodud. Võtame aluseks juhusliku näidisolukorra.

Soovides broneerida pileteid Hispaania saarele, siis võib aidata tuntud odavlennufirma kiirmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada soodusmüügi tulemusena odavamalt edasi Barcelonasse. Sealt saab otsemaid lõppsihtkohta põrutada. Pealegi kõvasti madalamate pileti maksumustega võrreldes Eestiga.

Hoiame suurematel soodusmüükidel korralikult silma peal. Kontrolli sujuvalt Reisitark.ee lennumüükide lehte ja saad hetkega 360° vaate, missugused soodusrallid hetkeseisuga suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Frankfurdi lennupiletite kohta

loader-image

Statistilised edasi-tagasi lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Frankfurt lennuliinil vahemikku maksumuses 110 eurot kuni 160 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik tuntavalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades olulisel määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab enam kui 1000 lennukompanii ja edasimüüja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Kõige odavama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud marsruudil Tallinn-Frankfurt-Tallinn keskmiselt 95 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et isuäratavaid reisidiile on tulevikus veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Täielikult! Parima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla vaid 95 eurot. Samas tuleb jälgida, et odavalt reisimiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top