Praha lennupiletid

Mis moodi haarata parima hinnaga lennud Prahasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Jookseme sulle Praha tripi plaanitsemisega kannapealt appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud enneolematute hindadega lende. Seega, jätka kerimist, et saada teada, mis on lennupiletite igapäevased hinnatasemed, paremini klappivad lennukompaniid Prahasse siirdumiseks ning kuidas hankida kohemaid parima hinnaga lennud.

Leia lennupiletid Prahasse

Mis on muud turvalised lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Võrdle kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlusportaale. Langeta oma valik ja broneeri käigu pealt odava hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Praha lennupiletid tasub kotti pista?

Prahasse reisimiseks tasub arvestada, et rohkem kui 146 euro eest müüdavad lennupiletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Kui hind on aga vähem kui 108 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Praha lennud reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisibürood võtavad endale preemiaks lennupiletite müümisel sageli päris eeskujuliku summa, mille peab reisiplaneerija enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud normaalne reisile mineku kulu.

Uuel kümnendil pole aga aus 6 eurot, 10 eurot või lausa 16 eurot tasudeks maksta. Iseseisvalt Prahasse trippi korraldades ja lennupileteid soetades saab omada täielikku kontrolli parimate lendude saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Prahasse

Praha lendude hinnatase ja kompaniid

Tavaliselt platseeruvad Praha lennupiletite hinnad skaalale 145 eurot kuni 204 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida võiksid fikseeritud aegadeks lendude jahtimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja SAS.

Loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt paisatud turule tõelisi maiuspalu. Viimase aastakümne soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Prahasse olnud nibin-nabin 55 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest taolise soodukaga vinged hinnapommid ostetakse jahmatava kiirusega ära.

Uuri mõne hetkega sobilikke reisi kuupäevi Prahasse

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Praha ja määra eelistatud lennupäevad. Võrdle hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Praha lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Prahasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib fakt, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse linnadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi jahtides lennupileteid ookeanitagustesse sihtkohtadesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant vägevaid reisidiile antud linnadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid piletitele Helsingi lennujaamast Kariibi mere saartele.

Lennukompaniide soodusmüügid Prahasse

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei plaaniks, lennukompaniide kampaaniad teevad reisi odavamaks. Enim sobivad need reisisõpradele, kel ei ole fikseeritud kuupäevad niivõrd olulised.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul kasutud odavmüügid reaalselt üsna väärtuslikuks. Juhusliku näitena saad võtta odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest kampaaniahinnast Milanost Brasiiliasse.

Esmane reaktsioon “Õghh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis võimalusega saada reis iseäranis odavalt. Vahel saab niiviisi päris huvitavaid reisikombinatsioone luua.

Kasvõi kaugmaalendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mõnes suurlinnas. Samal ajal aitab see rohkem kohti näha ja terve tripi veelgi unustamatumaks muuta.

Leia odava hinnaga lennupiletid Prahasse

Jälgi Praha lennudiile

Lahtise ajakava korral tasub kontrollida, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisiportaali, erinevate otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et teha kindlaks super hinnaga Praha lennupiletid.

Ausalt öeldes jagatakse tõeliste reisidiilide loosungi all ikka ja jälle hingehinda maksvat prahti. Enne iga uue pakkumise levitamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Praha lende on mõttekas uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab partnerluses Reisijuhiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige odavamad piletid Prahasse antud laiapõhjalisest ülevaatest.

Vundamendina toimiv idee on alati tõeliselt otsekohene. Kontrollime kindlal ajahetkel eranditult kõik odavaimad Praha lennupiletid üle. Jagame diile reisiplaneerijatega.

Alati on tõenäoline, et sa ei suuda leida ülevaatest lende Prahasse või on ülevaade juba korralikult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole muret, kuna avaldame siin lehel palju muid tööriistu soodsate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Prahasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Soovitame tšekkida Praha reisi teostamiseks, kas nüüd on möllamas mõnda kasulikku suurmüüki. Saad säästa piisaval hulgal raha. Igal korral ei pea otseselt kampaania nimekirjas Praha pileteid olema välja toodud. Võtame aluseks juhusliku lähteülesande. Kui tahad saada lende Lanzarotele, siis võib appi tulla Wizz Air kiirmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada promomüügi käigus soodsamalt otse Barcelonasse. Sealt on reaalne otsemaid lõppsihtkohta reisida. Ja seda märkimisväärselt paremate hindadega võrreldes Eestiga. Hoiame alati olulisematel promokampaaniatel kenasti silma peal. Vaata sujuvalt Reisitark.ee lennumüükide rubriiki ning omandad sekundiga ülevaate, mis müügirallid antud päeval käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Praha lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Parima maksumusega lennud võivad isegi olla ainult 44 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt reisimiseks on vaja oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab rohkem kui 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Kõige parema hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Praha-Tallinn ligikaudu 44 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et selliseid megapakkumisi on edaspidi veelgi laekumas!

Ootuspärased kahe otsa lennuhinnad jäävad Tallinn-Praha liinil piiridesse maksumuses 78 eurot kuni 143 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisipakkumisi jälgides olulisel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top