Cluji lennupiletid

Mis moodi broneerida eriti hea hinnaga lennud Cluji?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tuleme sulle Cluji reisi plaani kavandamisega sedamaid appi! Oleme juba üle kümne aasta jahtinud silmapaistvaimate hindadega lennupileteid. Niisiis, suuna pilk allapoole, et aru saada, missugused on lennupiletite tavalised maksumused, parimad lennufirmad Cluji reisimiseks ning mis moel saada otsejoones selgelt parima hinnaga lennupiletid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Cluji
Glen Berlin / Shutterstock

Mis on alternatiivsed usaldusväärsed lendude võrdlusportaalid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdlussaite. Tee otsus ja haara kohe soodsa hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Cluji lennupiletid tasub tasku pista?

Cluji reisimiseks on mõistlik teada, et enam kui 190 eurot maksvad piletid on veidi liiga kallid. Nähes piletihinda, mis jääb alla 170 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kõrgema hinnaga Cluji lennupiletid reisifirmadelt

Tüüpilised reisibürood panevad kõrvale lendude hangeldamisel sageli päris eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud reisisell enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud normaalne reisi eelarve kulurida.

Nüüd pole aga aus 5 €, 11 € või kogunisti 20 € tasudeks maksta. Omal käel Cluji reisi planeerides ja pileteid šopates saab omada täielikku kontrolli odavaimate lendude saamise osas. Igal juhul on ise ostmine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõistlikum otsus.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Cluji
itsflowingtothesoul / Shutterstock

Cluji lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Cluji reisimise hoopiski algusega Riiast. Oletame, et elad Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi ookeanitagustesse riikidesse, ei pruugi tingimata Riiast lennureisi alustamine halb idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt suurepäraseid kampaaniaid just sõlmjaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside odavmüügid piletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Proovi kohe praegu klappivaid kuupäevi Cluji

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Cluj ja määra sobivad päevad. Võrdle mõne hetkega kõiki põhilisi lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Cluji piletite hinnatase ja firmad

Enamjaolt jäävad Cluji lennupiletite hinnad skaalale 130 eurot kuni 181 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks lennupiletite jahtimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Wizz Air ja teised odavlennufirmad.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt jagatud turule korralikke reisiisu tõstjaid. Viimaste aastate kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Cluji olnud nibin-nabin 54 eurot. Selliste hindade broneerimiseks peab gaasi andma, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti vaid tundide jooksul loosi.

Lennufirmade kampaaniad Cluji odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Tasub uurida Cluji tripi odavamaks tegemiseks, kas täna on toimumas mõnda vinget suurmüüki. Võimalik on kokkuvõttes säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt. Igal korral ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade listis Cluji lennupileteid olema esile toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Soovides broneerida pileteid mõnele Kreeka saarele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kampaania algusega Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada soodusmüügi tulemusena soodsamalt kohale Londoni lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otsemaid edasi reisida. Ja seda märkimisväärselt eeskujulikemate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame pidevalt olulisematel odavmüükidel kenasti silma peal. Vaata lihtsalt meie lennukampaaniate lehte ning omandad sekundiga ülevaate, mis “hullud päevad” praegusel hetkel parimaid reisidiile pakuvad. Leia odava hinnaga lennupiletid Cluji

Uuri Cluji lennuleide

Paindlikuma graafiku korral on hea idee uudistada, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisiportaali, mitmete otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles kaevata sõbraliku hinnaga Cluji lennud.

Ausalt öeldes jagatakse tõeliste reisileidude nime all aeg-ajalt tõelist rämpsu. Enne iga värske pakkumise üles riputamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski võimaldab see tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Cluji lende on mõttekas piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige taksukohasemad lennuvõimalused Cluji sellest mastaapsest ülevaatest.

Kõige aluseks olev idee on alati tõeliselt lihtne ja otsene. Tšekime konkreetsel ajaperioodil kõik soodsama hinnaga Cluji lennupiletid üle. Seejärel jagame diile reisisõpradega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on ülevaade juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole hullu, kuna avaldame selles postituses terve kamaluga muid variante keskmisest soodsamate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Cluji

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei plaaniks, lennufirmade kampaaniad muudavad reisi odavamaks. Enim sobivad need reisilistele, kel ei ole konkreetsed lennuajad sedavõrd tähtsad.

Vahel võivad osutuda pealtnäha mõttetud allahindlused tegelikult üllatavalt mõistlikuks. Näiteks saad osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 270-eurosest kampaaniahinnast Barcelonast Argentinasse.

Täiesti esimene emotsioon “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis võimalusega broneerida lennureis eriti soodsalt. Mõnikord saab sel viisil korralikult huvitavaid eelarve kärpeid garanteerida.

Näiteks kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mingis vahepealses linnas. Samal ajal aitab see rohkem sihtkohti näha ja kogu reisi isegi veel kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Cluji lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud mõlema otsa piletihinnad asetuvad Tallinn-Cluj suunal piirjoonte vahele summas 176 eurot kuni 254 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisipakkumisi kasutades olulisel määral tavaliste hindade pealt säästa.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait annab võimaluse üle 1200 lennufirma ja edasimüüja reaalajas müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud suunal Tallinn-Cluj-Tallinn keskmiselt 46 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult paar tundi.

Loomulikult! Soodsaima maksumusega piletid võivad isegi olla vaid 46 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top