Skiathose lennupiletid

Mil moel broneerida eriti hea hinnaga lennud Skiathosele?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas siis ikkagi broneerida ahvatlevate hindadega lennud Skiathosele? Alusta lihtsalt selle ülevaate läbi lugemisest! Just niivõrd mugav lennupiletite temaatika lõppude lõpuks ongi. Oleme koondanud tähtsa läbilõike piletite tavalistest maksumustest ning viisidest, mis moel maksimaalselt kiiresti ja hõlpsalt endale Skiathose pardakaardid meiliga postkasti saada. Ja seda reisi alustades nii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Skiathosele
Jovana Kuzmanovic / Shutterstock

Millised on muud turvalised lennuhindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlusportaale. Tee valik ja osta kohemaid taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Skiathose lennupiletid tasub ära napsata?

Skiathosele lendamiseks on mõttekas eeldada, et üle 181 euro eest müüdavad lennupiletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Igasugune hind, mis on vähem kui 111 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Skiathose lennud reisibüroodelt

Tüüpilised reisikonsultandid haaravad lendude müümisel võrdlemisi korraliku komisjonitasu, mille peab lennupiletite ostja enda rahakotist maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud tavaline reisile mineku kulu.

Praegusel ajal ei ole sugugi vastuvõetav 4 eurot, 10 eurot või isegi 14 eurot müügitasudeks maksta. Ise Skiathosele reisi korraldades ja pileteid šopates saab omada täielikku kontrolli parimate hindade saamise osas. Igal juhul on ise ostmine reisikonsultantide ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” otsus.

Leia odavad lennupiletid Skiathosele

Skiathose lendude hinnatase ja lennukompaniid

Tavaliselt asetuvad Skiathose lennuotsade hinnad skaalale 123 eurot kuni 181 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks lennupiletite otsimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Aegean Airlines ning Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt toodud turule parajaid kompvekke. Lähiajaloo kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Skiathosele olnud veidi siia-sinna 156 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest niivõrd vägevad hinnapommid müüakse läbi uskumatult kiiresti.

Uuri kohe klappivaid reisi kuupäevi Skiathosele

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Skiathos ja määra sobivad kuupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid peamiseid lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Skiathose lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Skiathosele lendamise hoopistükkis algusega Helsingist. Kui elad näiteks Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse suundadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi kui sa oled teel kaugematesse paikadesse, ei pruugi koheselt põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt suurepäraseid reisidiile täpselt linnadest. Muuhulgas mitmesuguste lennundusalliansside massilised allahindlused piletitele Helsingist Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Skiathosele odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Hea mõte on kontrollida Skiathose reisi odavamaks tegemiseks, kas täna on toimumas mõnda vinget müüki. Võimalik on kokkuvõttes säästa piisaval hulgal oma eelarve pealt. Igal korral ei pea isegi kampaania nimekirjas Skiathose lennupileteid nähtaval olema. Võtame juhusliku lähteülesande. Kui tahad broneerida pileteid Ibizale, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kiirmüük Eestist. Põhimõtteliselt võid saada selle raames soodsamalt otse Barcelonasse. Sealt on reaalne otsejoones lõpuni välja põrutada. Pealegi tunduvalt odavamate pileti maksumustega alternatiividega kõrvutades. Hoiame alati suurematel odavkampaaniatel korralikult silma peal. Uudista sujuvalt Reisitarga kampaaniate sektsiooni ja omandad sekundiga 360° vaate, mis “kreisid päevad” parasjagu suurimat väärtust pakuvad. Leia parima hinnaga lennupiletid Skiathosele

Kontrolli Skiathose reisidiile

Vabama graafiku korral on suurepärane idee vaadata, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diiliportaale, paljude võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles kaevata eeskujuliku hinnaga Skiathose lennud.

Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste reisipakkumiste pähe ikka ja jälle kallist prahti. Enne iga värske pakkumise jagamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad lendude hinnad kähku, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Skiathose hindu on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb partnerluses Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Idee poolest saad avastada soodsaimad piletid Skiathosele antud suurest kokkuvõttest.

Kõige aluseks olev idee on alati tõeliselt lihtne. Tšekime kindlal perioodil kõik soodsaimad Skiathose lennud üle. Pärast jagame reisidiile külastajatega.

Alati on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on ülevaade juba täiesti aegunud. Vast pole muret, kuna näitame siin lehel küllaga muid võimalusi keskmisest soodsamate lendude välja otsimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Skiathosele

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennukompaniide soodusmüügid muudavad reisi odavamaks. Enim sobivad need reisisellidele, kel pole konkreetsed kuupäevad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad kujuneda esmapilgul mõttetud kampaaniad tegelikult üsna väärtuslikuks. Praktiliseks näiteks võiksid võtta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 260-eurosest erihinnast Oslost Mehhikosse.

Esmane reaktsioon “Njah, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis õhinaga broneerida reis iseäranis taskukohaselt. Mõnikord saab sel viisil päris huvitavaid lennukombinatsioone luua.

Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samas annab see võimaluse veelgi enam sihtkohti nautida ja kogu reisi veel unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Skiathose lennupiletite kohta

loader-image

Umbkaudsed mõlema otsa lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Skiathos liinil piiridesse summas 217 eurot kuni 385 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid ostes poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie lennudiile kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait võimaldab rohkem kui tuhande lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud marsruudil Tallinn-Skiathos-Tallinn ligikaudu 143 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Justament! Parima hinnaga lennupiletid võivad olla vaid 143 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt reisimiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top