Kefalonia lennupiletid

Mil viisil broneerida eriti hea hinnaga lennupiletid Kefaloniasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel siis ikkagi soetada mõistlikult odavad lennupiletid Kefaloniasse? Astu esimene samm odavamate piletite poole ning alusta selle artikli uurimisest! Nii mugav odavate lennureiside temaatika põhimõtteliselt ongi.

Oleme kokku kogunud tähtsa läbilõike lendude tavapärastest hindadest ja viisidest, kuidas võimalikult hõlpsalt ja kiiresti endale Kefalonia lennu pardakaardid taskusse susata. Ja seda reisi alustades nii Helsingist, Riiast, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Kefaloniasse

Millised on veel turvalised lennupiletite võrdlusportaalid?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdluslehti. Langeta oma valik ja broneeri kohe mõistliku hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Kefalonia lennupiletid tasub ära napsata?

Kefaloniasse reisimiseks on mõistlik teada, et üle 173 euro eest müüdavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 200 eurot tasub julgelt ära võtta.

Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Juurdehindlusega Kefalonia lennupiletid reisinõustajatelt

Harilikud reisinõustajad haaravad piletite müümisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mida peab reisisõber enda rahakotist tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Täna pole aga ratsionaalne ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot teenustasudeks maksta. Iseseisvalt Kefaloniasse trippi korraldades ja pileteid šopates saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid.

Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem variant.

Leia odavad lennupiletid Kefaloniasse

Kefalonia lennureisid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Kefaloniasse reisimise hoopiski algusega Riiast. Elades Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides lende väga kaugetesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata Helsingist või Riiast reisi alustamine halb idee olla.

Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt vingeid lennudiile neist sõlmjaamadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Helsingist Ameerikasse.

Proovi mõne hetkega kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Kefaloniasse

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Kefalonia ja määra eelistatud päevad. Kõrvuta mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Kefalonia lennupiletite hinnatase ja lennukompaniid

Harilikult platseeruvad Kefalonia lennureiside hinnad skaalale 159 eurot kuni 195 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad paika määratud kuupäevadeks lendude jahtimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Aegean Airlines ning Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Lähiajaloo soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Kefaloniasse olnud veidi siia-sinna 163 eurot. Selliste piletite broneerimiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest sedavõrd vinged hinnaüllatused ostetakse uskumatult kiiresti.

Lennufirmade sooduskampaaniad Kefaloniasse

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennukompaniide kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad nii olulised.

Aeg-ajalt võivad osutuda esmapilgul mõttetud lennumüügid tegelikult üsna mõistlikuks. Praktiliseks näiteks saaksid haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 272-eurosest kampaaniahinnast Berliinist Taisse.

Esmane emotsioon “Mida veel, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis õhinaga osta lennupiletid iseäranis odavalt. Vahel saab niiviisi korralikult huvitavaid reisikombinatsioone teha.

Kasvõi pikkade lendude ja odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus veeta ööd mingis suurlinnas. Samaaegselt aitab see rohkem kohti näha ja terve reisi isegi veel unustamatumaks teha.

Leia soodsad lennupiletid Kefaloniasse

Uuri Kefalonia reisileide Reisitargast

Paindlikuma ajakava puhul on suurepärane idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime väsimatult läbi reisisaite, paljude otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et leida vähese hinnaga Kefalonia lennud.

Otsesõnu jagatakse tõeliste lennuleidude loosungi all aeg-ajalt kallist saasta. Enne iga uue leiu levitamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Kefalonia hindu on mõistlik piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb koostöös DELFI reisirubriigiga igakuist piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige säästlikuma hinnaga lennuvariandid Kefaloniasse taolisest suurest ülevaatest.

Kõige aluseks olev idee on alati tõeliselt otsekohene. Kontrollime kindlal ajaperioodil kõik odavaimad Kefalonia lennupiletid üle. Pärast jagame leide reisifännidega.

Alati on võimalik, et sa ei tuvasta viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on kokkuvõte juba täiesti oma aja ära elanud. Siiski ehk pole probleemi, kuna pakume siin samas palju-palju teisi variante taskukohaste lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Kefaloniasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Tasub tšekkida Kefalonia reisi jaoks, kas praegu on möllamas mingisugust vinget odavmüüki. Nii saad säästa piisaval hulgal raha.

Igal korral ei pea otseselt soodusmüügi nimekirjas Kefalonia pileteid olema esile toodud. Võtame juhusliku näidisolukorra. Kui tahad broneerida lennupileteid Kanaaridele, siis võib aidata Ryanair kampaania Tallinnast.

Põhimõtteliselt võid saada promokampaania käigus säästlikumalt edasi Pariisi lennujaama. Sealt saab otse lõppsihtkohta reisida. Pealegi kõvasti konkurentsivõimelisemate piletihindadega Tallinna tšarteritega võrreldes.

Hoiame kogu aeg olulisematel promokampaaniatel silma peal. Uuri ruttu Reisitarga lennukampaaniate rubriiki ning saad koheselt 360° vaate, mis soodukate rallid antud päeval käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kefalonia lennupiletite kohta

loader-image

Selge see! Soodsaima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla ainult 113 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab rohkem kui 1200 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennu hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige odavama hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud lennusuunal Tallinn-Kefalonia-Tallinn keskmiselt 113 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Ootuspärased mõlema suuna lennuhinnad asetuvad Tallinn-Kefalonia suunal piiridesse maksumuses 174 eurot kuni 287 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid hankides poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades tunduval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top