Põhja-Makedoonia lennupiletid

Mis moodi hankida hea hinnaga lennud Põhja-Makedooniasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Soodsa hinnaga reisiväljumiste üles korjamine Põhja-Makedooniasse pole alati just naljategu. Aga turu keskmiste hindade valdamine ja võimaluste tundmine on oluline. Sest kui sul on soov Põhja-Makedooniasse kihutada, siis on ilmselgelt asjalik teha seda madalama hinnaga. Miks tasuda rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Põhja-Makedooniasse

Missugused on alternatiivsed tasuta lennupiletite võrdlusportaalid?

Võrdle parimaid sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja osta kohemaid odava hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Põhja-Makedoonia lennupiletid tasub ära krabada?

Põhja-Makedooniasse reisimiseks on mõistlik teada, et rohkem kui 183 eurot maksvad lennupiletid on veidi liiga kallid. Kui hind on aga vähem kui 173 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks juunikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kallimad Põhja-Makedoonia lennupiletid reisinõustajatelt

Harilikud reisinõustajad võtavad endale preemiaks lennupiletite vahendamisel mõnikord korraliku komisjonitasu, mida peab reisiplaneerija omast taskust maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud loomulik reisile mineku kulu.

Praegusel ajal pole sugugi vastuvõetav 4 eurot, 9 eurot või lausa 15 eurot tasudeks maksta. Iseseisvalt Põhja-Makedooniasse reisi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma õlgu kehitama panevate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisinõustajate ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes parem lähenemine.

Leia soodsad lennupiletid Põhja-Makedooniasse

Põhja-Makedoonia lennud Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Põhja-Makedooniasse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist. Oletame, et elad Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna Riiast stardivad kümnetesse linnadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi planeerides teekonda eksootilisematesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt Helsingist reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle väga häid lennudiile täpselt sõlmjaamadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Helsingist USAsse.

Proovi hetkega kõige paremini sobivaid kuupäevi Põhja-Makedooniasse

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Põhja-Makedoonia ja vali klappivad kuupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Põhja-Makedoonia lendude hinnatase ja lennubrändid

Üldjoontes jäävad Põhja-Makedoonia lennupiletite hinnad vahemikku 147 eurot kuni 184 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saad fikseeritud aegadeks lendude jahtimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa, Ryanair ning odavlennufirmad.

Otse loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimaste aastate kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Põhja-Makedooniasse olnud nibin-nabin 66 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti vaid tundide jooksul kaubaks.

Lennukompaniide kampaaniad Põhja-Makedooniasse

Mis iganes sihtkohta sa oma reisi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel pole fikseeritud lennuajad sedavõrd olulised.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud allahindlused reaalselt võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena võiksid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 260-eurosest kampaaniahinnast Milanost Atlandi ookeani taha.

Esmane reaktsioon “Njah, mingist suvalisest linnast” asendub hoopistükkis põnevusega broneerida reis eriti taskukohaselt. Mõnikord annab sel moel täitsa põnevaid lennukombinatsioone luua.

Kasvõi pikamaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse veel rohkem sihtkohti avastada ja kogu reisi veel kustumatumaks teha.

Leia odavad lennupiletid Põhja-Makedooniasse

Vaata Põhja-Makedoonia reisidiile

Lahtise ajakava korral tasub uudistada, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisilehti, paljude otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles tähendada super hinnaga Põhja-Makedoonia lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse tõeliste reisidiilide asemel aeg-ajalt õudsat saasta. Enne iga värske pakkumise jagamist kontrollime ükshaaval kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Põhja-Makedoonia lennuotsi on mõistlik uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb partnerluses DELFI reisirubriigiga igakuist piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige säästlikuma hinnaga lennud Põhja-Makedooniasse taolisest mastaapsest ülevaatest.

Alusmõte on ikka ja alati äärmiselt lihtne. Vaatame konkreetsel ajahetkel täiesti kõik odavaimad Põhja-Makedoonia lennupiletid üle. Seejärel jagame reisidiile lugejatega.

Hetkel on tõenäoline, et sa ei leia ülevaatest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba lootusetult oma aja ära elanud. Ehk aga pole midagi hullu, kuna tutvustame selles postituses terve kamaluga muid võimalusi soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Põhja-Makedooniasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Tasub uurida Põhja-Makedoonia reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas praegu on möllamas mingit kasulikku müüki. Saad kokku hoida küllaga raha. Iga kord ei pea isegi soodusmüügi sihtkohtade seas Põhja-Makedoonia pileteid olema välja toodud. Võtame aluseks juhusliku lähteülesande. Kui tahad saada pileteid Lanzarotele, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air välkmüük algusega Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada sooduskampaania tulemusena odavamalt edasi Berliini lennujaama. Sealt on reaalne otsemaid edasi põrutada. Ja seda palju paremate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame olulisematel odavkampaaniatel korralikult silma peal. Uudista ruttu Reisitarga kampaaniate sektsiooni ja saad hetkega panoraamvaate, mis soodukate möllud parasjagu käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Põhja-Makedooniasse lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennusuunal Tallinn-Põhja-Makedoonia-Tallinn keskmiselt 111 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et superpakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Täielikult! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla vaid 111 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Tüüpilised mõlema suuna piletihinnad paiknevad Tallinn-Põhja-Makedoonia lennuliinil vahemikku maksumuses 173 eurot kuni 289 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades tajutaval määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal lubab rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top