Freiburgi lennupiletid

Mis moodi soetada parima hinnaga lennud Freiburgi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Lendame sulle Freiburgi tripi plaanitsemisega kannapealt appi! Oleme juba üle kümne aasta taga ajanud keskmisest kõvasti odavamate hindadega lende. Seega, jätka allapoole liikumist, et selgeks teha, mis on lennureiside tavalised maksumused, klappivamad lennukompaniid Freiburgi maandumiseks ning kuidas haarata otsejoones hea hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Freiburgi
Firn / Shutterstock

Millised on muud kvaliteetsed lennupiletite võrdlusportaalid?

Võrdle parimaid turvalisi lennupiletite võrdlusportaale. Tee valik ja haara käigu pealt soodsad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Freiburgi lennupiletid tasub ära osta?

Freiburgi lendamiseks tasub teada, et üle 233 euro eest müüdavad lennupiletid on tsipa kallivõitu. Igasugune hind, mis on vähem kui 195 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kõrgema hinnaga Freiburgi lennud reisibüroodelt

Tüüpilised reisikonsultandid nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite vahendamisel mõnikord korraliku summa, mille on sunnitud reisiplaneerija omast taskust tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud normaalne reisi eelarve kulurida.

Tänapäeval pole sugugi normaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot lisadeks välja käia. Ise Freiburgi reisi korraldades ja lennupileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes targem lähenemine.

Leia odava hinnaga lennupiletid Freiburgi

Freiburgi lennud Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa reisilistest valib Freiburgi lendamise hoopiski algusega Riiast. Oletame, et elad Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt lendavad paljudesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi kui sa oled teel kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata Vantaa või Riia lennujaamast lennu alustamine kehv mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle suurepäraseid kampaaniaid just nimelt nendest sõlmjaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kariibidele.

Testi kohe praegu kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Freiburgi

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Freiburg ja vali sobivad lennupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Freiburgi piletite hinnatase ja lennufirmad

Enamjaolt jäävad Freiburgi lennureiside hinnad vahemikku 142 eurot kuni 213 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võiksid kindlateks kuupäevadeks piletite ostmisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad.

Selgelt on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule korralikke maiuspalu. Lähiajaloo kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Freiburgi olnud umbkaudu 43 eurot. Selliste piletite broneerimiseks peab kähku tegutsema, sest taolise soodukaga vahvad hinnapöörised ostetakse väga ruttu.

Lennufirmade kampaaniad Freiburgi odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad aeg-ajalt soodusmüüke. Hea mõte on tšekkida Freiburgi reisi jaoks, kas praegu on toimumas mõnda kasulikku müüki. Võimalik on kokkuvõttes säästa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi kampaania nimekirjas Freiburgi lende olema välja toodud. Võtame aluseks suvalise näite. Kui tahad saada lende Tenerife South lennujaama, siis võib aidata tuntud odavlennufirma kampaania Tallinnast. Nimelt võid saada müügi tulemusena taskukohasemalt kohale Londoni lennujaama. Sealt saab otse lõppsihtkohta põrutada. Ja seda palju paremate piletihindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Me hoiame suurematel suurmüükidel silma peal. Kontrolli ruttu Reisitarga lennukampaaniate rubriiki ja saad koheselt 360° vaate, missugused soodukate möllud hetkel esiplaanil on. Leia odavad lennupiletid Freiburgi

Jälgi Freiburgi lennudiile

Paindlikkuse puhul on hea mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime väsimatult läbi reisilehti, mitmesuguste võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles riputada soodsa hinnaga Freiburgi lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse reaalsete lennudiilide asemel ikka ja jälle hingehinda maksvat prahti. Enne iga värske hindade ülevaate jagamist vaatame ükshaaval lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Freiburgi hindu on mõttekas uurida ostukorvist

Reisitark koostab partnerluses DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige säästlikuma hinnaga lennud Freiburgi antud mastaapsest ülevaatest.

Alusidee on igal korral väga otsekohene. Vaatame konkreetsel perioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Freiburgi lennupiletid üle. Pärast jagame leide reisiplaneerijatega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta ülevaatest lende antud sihtkohta või on ostukorv juba lootusetult oma aja ära elanud. Ehk aga pole hullu, kuna avaldame siin samas küllaga muid võimalusi soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Freiburgi

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide kampaaniad teevad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel pole konkreetsed lennuajad sedavõrd olulised.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul mõttetud kampaaniad tegelikkuses üsna mõistlikuks. Näiteks võid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 220-eurosest eripakkumisest Londonist Kariibi mere äärde.

Esimene emotsioon “No mida, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis põnevusega broneerida lennupiletid iseäranis odavalt. Mõnikord annab sel moel korralikult põnevaid reisikombinatsioone garanteerida.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus veeta ööd mingis suurlinnas. Samas annab see võimaluse veel rohkem sihtkohti avastada ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Freiburgi lennupiletite kohta

loader-image

Keskmised kahe otsa lennuhinnad asetuvad Tallinn-Freiburg lennuliinil vahemikku 164 eurot kuni 222 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennudiile kasutades nähtaval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse üle 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Kõige madalama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud liinil Tallinn-Freiburg-Tallinn keskeltläbi 127 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et superpakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Pole küsimustki! Odavaima hinnaga lennud võivad olla vaid 127 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt reisimiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top