Baseli lennupiletid

Kuidas osta odavad piletid Baselisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Silmapaistva hinnaga reisiväljumiste avastamine Baselisse pole alati lihtsakoeline toiming. Aga turuhindade teadmine ning võimaluste tundmine on vajalik. Sest kui sul on idee Baselisse maanduda, siis on vaieldamatult otstarbekas teha seda odavama hinnaga. Mis põhjusel tasuda rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Baseli
trabantos / Shutterstock

Missugused on veel sõltumatud lennupileti hindade võrdlussaidid?

Kõrvuta kvaliteetseid sõltumatuid lennuhindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja broneeri kohemaid taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Baseli lennupiletid tasub ära osta?

Baselisse reisima minekuks on mõistlik teada, et enam kui 214 eurot maksvad lennupiletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Nähes piletihinda, mis jääb alla 186 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Juurdehindlusega Baseli lennupiletid reisibüroodelt

Tavalised reisinõustajad panevad kõrvale lendude vahendamisel võrdlemisi eeskujuliku rahasumma, mida peab puhkuseplaneerija enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal pole aga vastuvõetav ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot lisadeks maksta. Ise Baselisse trippi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam variant.

Leia odava hinnaga lennupiletid Baseli

Baseli lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa kaasmaalastest valib Baselisse lendamise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Oletame, et elad Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi otsides lennupileteid kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt väga häid reisidiile just nimelt nendest sõlmjaamadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Helsingist USAsse.

Katseta mõne hetkega sobilikke lendude kuupäevi Baselisse

Pane sisse sihtkoht ehk Basel ja vali eelistatud kuupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Baseli lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt platseeruvad Baseli lennureiside hinnad skaalale 159 eurot kuni 220 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida võid fikseeritud aegadeks lennupiletite otsimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Läbi aegade soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Baselisse olnud umbkaudu 39 eurot. Selliste hindade ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest niivõrd vahvad hinnaüllatused müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Baselisse

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennuettevõtete sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel pole fikseeritud kuupäevad niivõrd tähtsad.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud odavmüügid tegelikult üsna väärtuslikuks. Juhusliku näitena saaksid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest erihinnast Berliinist Singapuri.

Esimene emotsioon “Õhh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis õhinaga broneerida lennupiletid eriti taskukohaselt. Vahel saab sel viisil täitsa põnevaid eelarve kärpeid teha.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus ööbida mõnes suurlinnas. Samas viib see võimaluseni veelgi enam maailma paiku nautida ja kogu tripi isegi veel kustumatumaks muuta.

Leia soodsad lennupiletid Baseli

Uuri Baseli lennudiile

Lahtise ajakava korral tasub vaadata, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles kaevata eeskujuliku hinnaga Baseli lennupiletid.

Otsesõnu jagatakse reaalsete reisidiilide nime all ikka ja jälle erakordset prügi. Enne iga uue leiu jagamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Baseli lende on mõttekas uurida ostukorvist

Reisitark loob partnerluses DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Võid avastada odavaimad piletid Baselisse antud suurest ülevaatest.

Alusidee on alati tõeliselt lihtne. Vaatame konkreetsel perioodil täiesti kõik odavaimad Baseli lennud üle. Seejärel jagame diile lugejatega.

Hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid Baselisse või on artikkel juba lootusetult aegunud. Siiski ehk pole hullu, kuna näitame selles postituses palju muid variante keskmisest odavamate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Baselisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Hea mõte on kontrollida Baseli reisiplaani teostamiseks, kas täna on möllamas mingit vinget odavmüüki. Saad päeva lõpuks säästa piisaval hulgal oma eelarve pealt. Igal korral ei pea isegi kampaania sihtkohtade seas Baseli lennupileteid olema esile toodud. Toome suvalise näite. Kui tahad osta lende Kreeka saartele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kampaania algusega Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada soodusmüügi tulemusena säästlikumalt kohale Barcelonasse. Sealt on võimalik otsejoones lõpuni välja reisida. Seda tunduvalt madalamate hindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame pidevalt olulisematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Tšeki lihtsalt Reisitark.ee lennumüükide rubriiki ja saad sekundiga 360° vaate, millised ostumöllud antud päeval ilma teevad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Baseli lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud edasi-tagasi lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Basel liinil vahemikku maksumuses 141 eurot kuni 195 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie reisileide kasutades tunduval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab rohkem kui 1200 lennufirma ja edasimüüja reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud lennusuunal Tallinn-Basel-Tallinn ligikaudu 69 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et hüperdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Pole küsimustki! Soodsaima maksumusega lennupiletid võivad olla ainult 69 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top