Korsika lennupiletid

Mis moodi haarata taskukohased lennud Korsikale?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Jookseme sulle Korsika reisi planeerimisega kohe appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud parimate hindadega lende. Seega, jätka allapoole liikumist, et saada teada, millised on lennureiside normikohased hinnatasemed, klappivamad lennukompaniid Korsikale minekuks ning kuidas broneerida viivitamatult praeguse seisuga parima hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Korsikale

Missugused on alternatiivsed tasuta lennuhindade võrdluslehed?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdlusportaale. Tee valik ja broneeri käigu pealt taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Korsika lennupiletid tasub ära osta?

Korsikale reisima minekuks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 192 eurot maksvad lennupiletid on tsipa kallivõitu. Nähes piletihinda, mis jääb alla 134 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Juurdehindlusega Korsika lennud reisikonsultantidelt

Tavalised reisinõustajad haaravad lennupiletite müümisel sageli päris korraliku vaheltkasu, mille on sunnitud puhkuseplaneerija omast taskust tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud normaalne reisile mineku kulu.

Nüüd pole sugugi vastuvõetav 4 eurot, 10 eurot või isegi 17 eurot tasudeks maksta. Omal käel Korsikale reisi korraldades ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ehmatavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam variant.

Leia soodsad lennupiletid Korsikale

Korsika lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Korsikale reisimise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Omades elukohta Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi kui sa oled teel kaugematesse riikidesse, ei pruugi tingimata Riiast lennu alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant suurepäraseid pakkumisi just sõlmjaamadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused piletitele Helsingi lennujaamast Kariibi mere saartele.

Proovi mõne hetkega sobilikke kuupäevi Korsikale

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Korsika ja määra klappivad päevad. Võrdle mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Korsika lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt platseeruvad Korsika lennureiside hinnad skaalale 128 eurot kuni 184 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida saaksid kindlateks aegadeks lendude broneerimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Air France ning odavlennufirmad.

Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt paisatud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Viimaste aastate kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Korsikale olnud veidi siia-sinna 139 eurot. Selliste piletite ostmiseks peab gaasi andma, sest sedavõrd ägedad hinnaüllatused ostetakse jahmatava kiirusega ära.

Lennufirmade kampaaniad Korsikale odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Hea mõte on uurida Korsika tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on käimas mingit kasulikku kampaaniat. Võid päeva lõpuks säästa küllaga oma eelarve pealt. Iga kord ei pea sugugi soodusmüügi nimekirjas Korsika lennupileteid olema esile toodud. Toome suvalise näite. Soovides osta pileteid Fuerteventurale, siis võib aidata Wizz Air kampaania Eestist. Täpsemalt võid saada sooduskampaania käigus soodsamalt edasi Barcelonasse. Antud lennujaamast saab otse lõppsihtkohta põrutada. Seda tunduvalt eeskujulikemate lennuhindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame alati laiematel sooduskampaaniatel kenasti silma peal. Tšeki sujuvalt meie kampaaniate rubriiki ja omandad sekundiga ülevaate, millised soodukate rallid parasjagu esiplaanil on. Leia odavad lennupiletid Korsikale

Vaata Korsika reisileide Reisitargast

Avatud ajakava korral on hea idee kontrollida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisisaite, erinevate võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles kaevata suurepärase hinnaga Korsika lennud.

Kahjuks reklaamitakse tõeliste lennudiilide loosungi all aeg-ajalt õudsat saasta. Enne iga värske pakkumise üles riputamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Korsika hindu tasub uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Võid leida odavaimad lennupiletid Korsikale sellest mastaapsest kokkuvõttest.

Alusidee on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Vaatame kindlal ajahetkel kõik soodsama hinnaga Korsika lennupiletid üle. Pärast jagame neid reisisõpradega.

Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid Korsikale või on artikkel juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole muret, kuna tutvustame selles artiklis palju teisi variante odavate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Korsikale

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei plaaniks, lennukompaniide kampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad nii tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda pealtnäha kasutud allahindlused reaalselt üllatavalt väärtuslikuks. Praktiliseks näiteks võiksid osta odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 240-eurosest eripakkumisest Roomast Mehhikosse.

Esmane emotsioon “Ähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis põnevusega saada reis eriti soodsalt. Vahel annab niiviisi päris põnevaid eelarve kärpeid luua.

Näiteks pikamaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tulla vajadus veeta ööd mõnes vahepealses linnas. Samal ajal viib see võimaluseni rohkem maailma paiku nautida ja terve tripi veelgi meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Korsika lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud suunal Tallinn-Korsika-Tallinn ligikaudu 91 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Pole küsimustki! Parima hinnaga lennud võivad isegi olla ainult 91 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt reisimiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Statistilised mõlema suuna lennuhinnad jäävad Tallinn-Korsika suunal vahemikku summas 177 eurot kuni 293 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie reisileide jälgides olulisel määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja maksimaalselt 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab üle tuhande lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top