Odavad lennupiletid Oslosse

Mil moel osta eriti hea hinnaga piletid Oslosse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Eeskujuliku hinnaga lennuvõimaluste endale krabamine Norrasse pole alati kergete killast. Ent turu keskmiste hindade valdamine ning lennupiletite otsimootorite tundmine on tähtis. Sest kui sul on idee Norrasse lennata, siis on ilmselgelt otstarbekas teha seda parima hinnaga. Miks tasuda rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnasildiga?

Leia odavad lennupiletid Oslo

Mis on veel sõltumatud lendude võrdluslehed?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdluslehti. Tee otsus ja osta kohemaid soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Oslo lennupiletid tasub kotti pista?

Norrasse reisimiseks on mõistlik teada, et üle 142 eurot maksvad lennupiletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Igasugune hind, mis on vähem kui 103 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks mõni nädal enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Juurdehindlusega Oslo lennud reisinõustajatelt

Tavalised reisifirmad panevad kõrvale lendude müümisel võrdlemisi korraliku rahasumma, mille on sunnitud ostja enda rahakotist maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud tavaline reisile mineku kulu.

Täna ei ole kuskilt otsast ratsionaalne 6 eurot, 8 eurot või isegi 20 eurot tasudeks välja käia. Iseseisvalt Norrasse reisi korraldades ja pileteid šopates on võimalik tunda kindlust parimate lendude saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes parem otsus.

leia soodsad lennupiletid Oslo

Oslo lennureisid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa eestlastest valib Norrasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda eksootilisematesse riikidesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant vingeid reisidiile just linnadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodukad piletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Testi hetkega klappivaid reisi kuupäevi Norrasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Oslo ja vali eelistatud kuupäevad. Võrdle hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Oslo piletite hinnatase ja firmad

Harilikult asetuvad Oslo lennupiletite hinnad vahemikku 123 eurot kuni 214 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida võiksid fikseeritud aegadeks lennupiletite broneerimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair, airBaltic, Norwegian ja Wizz Air.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule parajaid kompvekke. Lähiajaloo kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Norrasse olnud veidi siia-sinna 3 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna sellised hinnamaasikad lähevad enamasti vaid tundide jooksul loosi.

Lennukompaniide soodusmüügid Norrasse

Mis iganes kohta sa trippi ei planeeriks, lennukompaniide soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel pole kindlad kuupäevad nii tähtsad.

Vahel võivad osutuda esmapilgul mõttetud soodusmüügid tegelikult üsna mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võid osta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 200-eurosest kampaaniahinnast Oslost Kariibi mere äärde.

Täiesti esimene tunne “Õhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis võimalusega saada lennureis eriti odavalt. Vahetevahel saab sel viisil päris huvitavaid reisikombinatsioone teha.

Näiteks pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samas viib see võimaluseni rohkem kohti nautida ja kogu tripi veel kustumatumaks teha.

Leia odavad lennupiletid Oslo

Uuri Oslo reisileide Reisitargast

Vabama graafiku puhul tasub kontrollida, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisilehti, mitmesuguste võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et välja panna super hinnaga Oslo lennupiletid.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete lennuleidude loosungi all ikka ja jälle tõelist saasta. Enne iga värske diili levitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Oslo hindu tasub kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koos DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige säästlikuma hinnaga lennuvariandid Norrasse antud suurest kokkuvõttest.

Taustal olev idee on ikka ja alati äärmiselt lihtne ja otsene. Vaatame konkreetsel perioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Oslo piletid üle. Seejärel jagame leide reisifännidega.

Alati on võimalik, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid Norrasse või on artikkel juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole probleemi, kuna näitame siin samas terve kamalutäie teisi tööriistu odavate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Norrasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub kontrollida Oslo tripi teostamiseks, kas hetkel on käimas mõnda vinget müüki. Võimalik on kokku hoida küllaga raha. Iga kord ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade listis Oslo lende olema välja toodud. Toome suvalise näidisolukorra. Kui soovid broneerida lennupileteid Hispaania saarele, siis võib appi tulla Ryanair suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada soodusmüügi käigus soodsamalt kohale Pariisi. Sealt kandist on reaalne otse lõpuni välja põrutada. Ja seda märkimisväärselt madalamate hindadega võrreldes Eestiga. Hoiame kogu aeg suurematel promomüükidel kenasti silma peal. Vaata ruttu Reisitark.ee lennumüükide sektsiooni ja omandad hetkega ülevaate, mis müügirallid parasjagu käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Oslo lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-Oslo-Tallinn umbkaudu 3 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et superdiile on edaspidi veelgi tulemas!

Loomulikult! Odavaima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 3 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Statistilised mõlema suuna lendude hinnad asetuvad Tallinn-Oslo suunal vahemikku summas 19 eurot kuni 68 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie reisidiile kasutades selgel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse üle 1000 lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top