Kaasani lennupiletid

Mil moel leida säästuhinnaga piletid Kaasanisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel siis ikkagi tasku pista tasakaaluka hinnaga lennupiletid Kaasanisse? Hakka lihtsalt pihta selle postituse läbi lugemisest! Nii kerge antud teema põhimõtteliselt ongi.

Järgnevatesse lõikudesse olema kogunud põhimõtteliselt täieliku ringvaate piletite harilikest hindadest ja valikutest, kuidas maksimaalselt kiiresti ja lihtsalt endale Kaasani pardakaardid kotti pista. Ja seda algusega nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia soodsad lennupiletid Kaasani

Mis on veel usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlussaidid?

Võrdle tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee otsus ja haara kohe soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Kaasani lennupiletid tasub ära napsata?

Kaasanisse lendamiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 311 eurot maksvad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 184 eurot tasub julgelt ära võtta.

Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks juunikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kallimad Kaasani lennud reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisifirmad nõuavad endale palga maksmiseks lendude müümisel mõnikord korraliku rahasumma, mida peab lennupiletite ostja enda rahakotist maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud loomulik reisi planeerimise osa.

Nüüd pole sugugi vastuvõetav 4 eurot, 9 eurot või lausa 16 eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Kaasanisse reisi planeerides ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ehmatavate lisatasudeta.

Igal juhul on ise ostmine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam otsus.

Leia odava hinnaga lennupiletid Kaasani

Kaasani lennupiletite hinnatase ja lennuvedajad

Tavaliselt platseeruvad Kaasani lennupiletite hinnad vahemikku 277 eurot kuni 320 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida saaksid fikseeritud aegadeks piletite jahtimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Aeroflot.

Selgelt on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Lähiajaloo kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Kaasanisse olnud umbkaudu 178 eurot. Selliste hindade broneerimiseks peab gaasi andma, kuna sellised hinnamaasikad lähevad enamasti mõne tunniga kaubaks.

Katseta hetkega klappivaid lendude kuupäevi Kaasanisse

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Kaasan ja määra klappivad kuupäevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Kaasani lennupiletid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Kaasanisse lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Oletame, et elad Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse suundadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Ise kui sa planeerid teekonda eksootilisematesse riikidesse, ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine halb mõte olla.

Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant vägevaid pakkumisi antud linnadest. Muuhulgas erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Soomest USAsse ja Kariibidele.

Lennufirmade kampaaniad Kaasanisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Soovitame tšekkida Kaasani reisi teostamiseks, kas täna on möllamas mingisugust ägedat müüki. Võid kokku hoida korralikult oma eelarve pealt.

Igal korral ei pea sugugi kampaania nimekirjas Kaasani pileteid nähtaval olema. Võtame juhusliku lähteülesande. Soovides saada lennupileteid Menorcale, siis võib appi tulla Wizz Air kiirmüük Eestist.

Täpsemalt võiksid saada sooduskampaania raames odavamalt edasi Pariisi. Sealt on võimalik otsejoones lõpuni välja reisida. Seda tunduvalt madalamate pileti maksumustega võrreldes Eestiga.

Hoiame pidevalt suurematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Uuri ruttu meie kampaaniate sektsiooni ning saad sekundiga panoraamvaate, missugused soodusrallid praegusel hetkel esiplaanil on.

Leia parima hinnaga lennupiletid Kaasani

Uuri Kaasani reisidiile

Avatud ajakava puhul on suurepärane idee uurida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diilisaite, paljude otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et leida soodsa hinnaga Kaasani lennud.

Kahjuks reklaamitakse tõeliste reisileidude nime all aeg-ajalt hingehinda maksvat saasta. Enne iga uue diili jagamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Kaasani hindu tasub kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab partnerluses DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Idee poolest saad leida kõige soodsamad lennuvõimalused Kaasanisse sellest laiapõhjalisest kokkuvõttest.

Aluseks olev idee on alati tõeliselt otsekohene. Vaatame kindlal ajahetkel täiesti kõik odavaimad Kaasani piletid üle. Seejärel jagame leide reisifännidega.

Praegu on realistlik, et sa ei suuda leida ostukorvist pileteid Kaasanisse või on ülevaade juba korralikult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole probleemi, kuna näitame selles postituses palju muid tööriistu soodsate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Kaasanisse

Mis iganes sihtkohta sa oma reisi ei planeeriks, lennufirmade kampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisilistele, kellel pole fikseeritud kuupäevad sedavõrd olulised.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul mõttetud soodusmüügid tegelikkuses võrdlemisi kasulikuks. Suvalise näitena saad osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 272-eurosest kampaaniahinnast Milanost Taisse.

Esimene emotsioon “Õhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis põnevusega saada reis eriti soodsalt. Vahel annab sel viisil täitsa huvitavaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi kaugmaalendude ja odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mõnes vahepealses linnas. Samas aitab see rohkem sihtkohti näha ja terve reisi veel meeldejäävamaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kaasani lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud lennumarsruudil Tallinn-Kaasan-Tallinn umbkaudu 176 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et superdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Pole küsimustki! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla ainult 176 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt lendamiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Keskmised edasi ja tagasi lendude hinnad asetuvad Tallinn-Kaasan liinil vahemikku summas 223 eurot kuni 308 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie reisileide jälgides tunduval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab üle 1000 lennufirma ja vahendaja reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top